Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Yakın Takip

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
 • Akrep.com artık daha büyük. Son 30 günde 15 bin yeni ürün listelemeye başladık.

 • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

 • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

Siemens WM10Q41STR

Ürün Puanı (3)

Tüm Fiyatlar

Şu anda bu ürüne ait fiyat bilgisi bulamadık.

Ürün sistemimizdeki kayıtlı mağazaların stoklarına girdiği
zaman haberiniz olsun ister misiniz?

Özellikler

 • Marka Siemens
 • Enerji Sınıfı A
 • Renk Gümüş
 • Yıkama Kapasitesi 7 kg
 • Maksimum Devir Hızı 1000 /dk
 • Su Girişi Çift Girişli
 • Kurutma Fonksiyonu Hayır
 • Ebat 848 x 598 x 59 cm
 • Yıkama Ses Seviyesi (dB) 57 dB

Açıklama

Aktif su plus yani, sensör kontrollü yıkama programları sayesinde, her yıkamada kullanılan çamaşır miktarı için en verimli su tüketimini sağlayan Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi, bunun yanı sıra varioPerfect teknolojisi ile de zamandan %65 oranında tasarruf sağlamanızı sağlar. VarioPerfect özelliği sayesinde sizlere, %50’a varan elektrik tasarrufu olanağı da sunmaktadır. A+++ enerji sınıfına dahil olan Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi, en yüksek olan enerji sınıflarından bile %10 daha az enerji harcama özelliğine sahiptir. Hassas yıkama ve süper kısa 15 dakika yıkma programı ile Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi sizin, hem zamandan hem de elektrik faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlayacak.

Siemens WM10Q41STR Çamaşır Makinesi Detaylı İnceleme

Hem yıkama, hem de sıkma özelliğine sahip bu çamaşır makinesi şık bir tasarıma sahip olmanın yanı sıra, bulundurduğu teknolojiler ile de sizlere kusursuz bir izlenim yaratmaktadır. 848 mm yüksekliği ve 598 mm genişliğinde olan Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi, düşük ses gürültüsü ile de dikkat çekicidir. Yıkama esnasında yalnızca 57dB lik bir gürültü yapar ve sıkma işlemi esnasında ise 74 dB lik bi gürülltü seviyesine sahiptir. Aynı anda 7 kilogram çamaşır yıkamanıza olanak sağlar ve mevcut olduğu A+++ enerji sınıfı ile de sizlere güven verir. Mevcut özel programları; koyu renkliler için, kot ve iç giyim fonksiyonu, koyu renk çamaşırlar programı, gömlek ve bluz, hassas fonksiyon, süper kısa 15’ yıkama programı, outdoorPlus fonksiyonu, mix, yünlüler ve hassas/ipek programları bulunmaktadır. Mükemmel bir yıkama performansı sunan, optimum enerji ve optimum süre kullanan varioPerfect programları mevcuttur. Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesinin tambur hacmi 63 L’dir. Su akış sensörü bulunmaktadır. Kaynaklara duyarlı olan su tüketimi yani, waterPlus perfect teknolojisine sahiptir. Çok katlı su koruma özelliğinin yanı sıra, daha dayanıklı ve daha sessiz çalışmasını sağlayan anti-vibration tireşim önleyici özelliği ile, sizlere daha rahat bir yıkama sunar. Büyük dijital ekranı aracılığı ile, yıkama programının akışını, kalan yıkama süresini, ısı ayarını ve devir ayarını takip edebilirsiniz. Bütün yıkama programları için ve özel fonksiyonlar için tamamiyle elektronik bir kontrole sahiptir. Tekrardan yükleme fonksiyonuna sahip başlat ve beklet, kırışıklık önleme, speedperfect, ecoperfect, ek durulama, suda bekletme ve bağımsız devir seçimi fonksiyonlu touch kontrol tuşları bulunmaktadır. Bu tuşlar sayesinde uygun olan fonksiyonu seçip, yanlızca ilgili tuşa parmağınızla dokunarak makinenize komut gönderebilirsiniz. 3D üstten tuşlama sistemine sahip plan Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi, köpük tanıma özelliği ve dengesiz yük kontrolü özelliğine sahiptir. Deterjan çekmecesi kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir ve bu sayede sizi zahmetten kurtarır. Köpük ikaz ve çocuk kiliti fonksiyonları bulunmaktadır. Yıkama programı bittiğinde akustik bir sinyal verir ve size yıkama işleminin sona erdiğinin haberini verir. Kapak çağı 32 cm’dir ve kapak 165 derece açılabilir. Kapı menteşesi metal alaşımdır. 848 x 598 x 590 mm boyutlar sahip olan Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi, solo kurma şekli standartlarındadır. Aynı anda 7 kilogram çamaşır yıkayabilme kapasitesine sahiptir. 1.000 rpm maksimum sıkma hızı vardır ve yıllık enerji tüketimi 158kWh/annum olarak, düşük bir enerji tüketimine sahiptir.

Programlar listesi sırasıyla;

Beyazlar ve renkliler programı, hassas program ve sentetikler programı, yünlüler elde yıkama programı.

İlave yıkama programları sırasıyla;

Açık hava su geçirmez ve ayarlanabilir devir sayısı, başlama zamanı erteleme ve başlat/tekrar yükleme, bekletme, boşaltma, durulama ve sıkma, hassas, hızlı yıkama karışık, ısı seçimi ve ilave durulama, kolay ütüleme, koyu renk çamaşırlar, mükemmel eco ve mükemmel hız, tekrar 15 dakika ve t-shirt ilave yıkama programlarına sahiptir.

Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesinin gövde rengi ve panel rengi gümüş renktedir. Solo tasarım ve solo kurma şekli sınıfına dahil bir çamaşır makinesidir. Kazanında plastik malzeme kullanılmıştır ve makinenin net ağırlığı 72 kilogramdır. Enerji tüketim değerlerinde biraz dahah ayrıntıya girecek olursak;

 • Hassas/İpek 30 santigrat derece programında enerji tüketimi = 0,21 kWh
 • Yünlülerr 30 santigrat derece programında enerji tüketimi = 0,19 kWh
 • Renkli 40 santigrat derece programında enerji tüketimi = 1,05 kWh
 • Sentetik 40 santigrat derece programında enerji tüketimi = 0,79 kWh
 • Pamuklu 95 santigrat derece programında enerji tüketimi = 2,10 kWh

Sonuç

Yaşamınızı iyileştiren teknolojilerle üretilen Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi, sizin seçiminize göre, varioperfect teknolojisi sayesinde yıkama fonksiyonlarının birbiriyle uyumlu bir senkronda ayarlanabilmesini sağlıyor. 2 kilograma kadar olan kirli çamaşırlarınızı 15 dakika kadar kısa bir süre içerisinde yıkamanıza olanak sağlıyor. Süper kısa 15 programı ise Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesinin, varioperfect teknolojisi sayesinde sizlere sunduğu en büyük ayrıcalık ve kolaylıkların arasında yer alıyor. Start/Reload tuşu sayesinde, bazı çamaşırlarınızı makineye koymayı unuttuğunuzda, çamaşır makineniz çalışmaya başlamış olsa bile, eğer makinenin mevcut sıcaklığı ve su seviyesi herhangi bir tehlike arz etmiyor ise, yalnızca 5 saniyelik bir bekleme süresi ile kapak tekrardan açılarak makineye ekleme yapılabiliyor ve tekrar Start/Reload tuşuna bastığınızda çamaşır makineniz yıkama programına tekrardan kaldığı yerden devam ediyor. Çocuk kiliti sayesinde sizin güvenliğinizi hiçe saymayan Siemens WM10Q41STR çamaşır makinesi, üstün enerji tasarrufu sayesinde cebinizim dostu olmanın yanı sıra, sizlere hayatınızı kolaylaştırabilmeniz için eşsiz avantajlar sunuyor.

Yorumlar

Henüz hiç bir yorum yapılmamış.

Bu ürün için henüz hiç bir yorum yazılmamış.
İlk yorumu sen yazabilirsin.