Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Ankastre

Ankastre Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
62 farklı Ankastre fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Ankastre

Ankastre ürünler modern ve işlevsel mutfakların en çok rağbet gören beyaz eşyalarını oluşturur. Giderek çok daha fazla sayıdaki mutfakta tercih edilen ankastre ürünler, gömülebilir yapısı sayesinde de az yer kaplar. Fırınlardan davlumbazlara, ocaklardan buzdolaplarına kadar pek çok ankastre mutfak eşyası vardır. Bir dolabın içerisine gömülerek, yani bir yuvaya oturtularak kullanılan bu ürünler için mutfaktaki ilgili alanların da önceden ölçülerinin alınmış ve ankastreye uygun hale getirilmiş olması gerekir. Ayrıca çok daha uyumlu ve düzgün bir görüntü veren ankastre beyaz eşyalar az yer kaplaması sayesinde de geniş bir kullanım alanına sahip olmanızı kolaylaştırır. Bir diğer önemli avantajı da bu eşyaların çekme, tekrar yerleştirme ya da arkasını temizleme gibi dertlerinin olmamasıdır. Siemens, Profilo, Arçelik, Hotpoint, Vestel, Bosch ankastre ürünleri gibi pek çok seçeneği sayfamızda görebilirsiniz. Mutfağınızın hem işlevini arttıracak hem de tasarımını güzelleştirecek ankastre beyaz eşyalarını farklı pek çok markanın modelleri üzerinden incelemek ve fiyat karşılaştırması yapmak için siz de hemen kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Böylece ister set ürünlerini ister tekli olarak satışa sunulan beyaz eşyaları değerlendirebilirsiniz.

Ankastre Fırın Modelleri

Ankastre Fırın Modelleri

Ankastre fırın Bosch, Siemens, Arçelik, Profilo gibi sektörün öncü pek çok markasının modelleriyle kategorimizde. Ankastre beyaz eşyalarının en gözde ürünlerinden biri olan fırınlar, farklı birçok iç hacme sahip. 66 veya 71 litre gibi hacme sahip ankastre fırınlar yüksek enerji sınıfı sayesinde son derece verimli modeller sunar. Genellikle standart ölçülere sahip olan fırınların yüksekliğini 595 santimetre, derinliğini 548 santimetrede görmeniz mümkün. Gündelik sofralarınız için ya da misafir ağırlarken harikalar yaratabileceğiniz bu ürünler, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan biri olmaya da aday. Üstelik diğer fırınlara kıyasla çok daha kolay temizlenebilir olması, parmak izi ve kiri yüzeyinde daha az tutması da ankastre fırınların sağladığı kolaylıklar arasında. Çocuk emniyeti sayesinde aile evlerinde de oldukça güvenle kullanılabilen bu beyaz eşyalar, enerji tasarrufu sağlamanızı da kolaylaştırır. Fırınınızı, pişirme işlemi sona ermeden birkaç dakika önce kapatıp kapak kapalı halde bekletirseniz uzun vadede enerjiden önemli ölçüde tasarruf da yapabilirsiniz. Ankastre fırın fiyatları da markaların sunduğu pek çok modele göre değişkenlik gösterir. Ürün özelliklerini mukayese edebileceğiniz kategorimizde, ankastre fırınların fiyat karşılaştırmasını da kolayca yapabilirsiniz.

Ankastre Ocak Modelleri

Ankastre Ocak Modelleri

Ankastre ocak modelleri de en önemli mutfak beyaz eşyaları arasında öne çıkar. Kolayca sabitlenip entegre edilebilen ankastre ocaklar gaz veya elektrikli enerji kaynağına sahip modellerden meydana gelir. Örneğin, Siemens ankastre ocakları arasında gaz ile çalışan, cam ocak yüzeyi sayesinde son derece estetik ve kullanışlı olan modelleri inceleyebilirsiniz. 5 ayrı ocak gözüne sahip olan bu tip modellerde bir Wok ocak gözü de bulunur. Wok ocaklar özellikle sebzelerin vitamin değerini düşürmeden, yoğun ateşte pişirmeniz için çok ideal ocak gözleridir. Wok’lu ocakların çift ateş halkası, ısıyı tencere ve tavaların tabanına tümüyle eşit olarak dağıttığından, yemeğiniz de dört dörtlük pişer. Elektrikli modeller dokunmatik bir çalışma prensibine sahipken gaz ile çalışan ankastre ocaklar manuel ayarlama yapabileceğiniz çevirme kollarıyla kullanılır. Uzun ömürlü, kolay temizlenebilen bu ürünler sayesinde yemeklerinizi daha kolay, az zahmet ile pişirmeniz mümkün. Ankastre ocak fiyatları ise markadan markaya ve modellerin sunduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Ürün özellikleri ve fiyat bilgilerini karşılaştırmak için siz de ankastre ocak kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz Modelleri

Ankastre Davlumbaz Modelleri

Ankastre davlumbaz Ferre, Vorne, Profilo, Hotpoint, Vestel, Beko gibi birçok markanın sunduğu üstün modellere sahip. Yemek hazırlarken havadaki gresi, yanma ürünlerini, dumanı, buharı tahliye edip filtreleyerek ortamdan uzaklaştıran ankastre davlumbazlar yüksek emiş gücüne sahip modelleri ile kategorimizde. Tasarım ve kullanım şekli itibarıyla farklı birçok modele sahip olan bu ürünler yatık, duvar tipi, piramit gibi seçeneklere sahiptir. Genellikle 3 kademeli hız ayarına sahip olan ankastre davlumbaz modelleri, yüksek çekiş gücü sayesinde yemek hazırlama aşamasında havada ortaya çıkan pek çok unsuru kolayca emip filtreler. Ürünlerin özellikleri ise markaların sunduğu modellere göre önemli ölçüde değişkenlik gösterir. Örneğin, bacalı ya da bacasız kullanıma imkan tanıyan davlumbazlar, 3+1 kademeli güç ayarına sahip modeller, dokunmatik tasarımlar ürün farklılıklarını doğurur. Mutfağınıza ve zevkinize en uygun davlumbazı onlarca seçeneğin sunulduğu kategorimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarını karşılaştırabilir, çok daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Fırın içerisinde biriken yağlar için genellikle amonyak su öneriliyor. Amonyak suyu dağıttıktan sonra fırın kapağını birkaç saat kapalı tutabilir, ardından ılık bir bez ile yüzeyi temizleyebilirsiniz. Karbonatlı limonlu su ile de fırın içi temizliği yöntemi oldukça yaygın. Bunun için 1 paket karbonat, 1 limon suyu ve suyu karıştırın. Ardından karışımı, fırının içerisine sprey şişesi yardımıyla püskürtün. Sprey şişesi kullanmıyorsanız temizleme bezinden de yardım alabilirsiniz. Karışımı fırın içerisinde yaklaşık 30 dakika bekletebilirsiniz. Ardından nemli bir bez ile fırının yan yüzeylerini ve tabanını silebilirsiniz.
Ankastre ocak temizliği için süngerin sert tarafını kullanmamaya özen gösterin. Bu nedenle daha çok mikrofiber bezler ile de temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Ankastre ocaklarda tuz ruhu, çamaşır suyu gibi temizlik malzemelerini kullanmayın. Inox ürünlerde ise o ürünler için imal edilen temizlik malzemelerini kullanabilirsiniz. En doğru sonuç için ilgili ürünün kullanım kılavuzunu da inceleyebilirsiniz.
Öncelikle seti oluşturan ürünlerin teknik özellikleri ve malzeme kalitesine dikkat edebilirsiniz. Örneğin, davlumbaz alırken filtre kalitesine, kapasitesine göre seçim yapabilirsiniz. Fiziksel boyutlar da son derece önemli bir kriter. Farklı boyutlara sahip ankastre ocak, fırın ve davlumbazlar arasından mutfağınızın ölçülerine uygun olanı seçebilirsiniz. Enerji verimliliği, tasarım, fonksiyonlar da önemli. Özellikle fırınların pişirme programları, turbo fonksiyonunun olup olmadığı da önem teşkil ediyor.
Ocaklar üzerindeki çizikleri önlemek için yapacağınız ilk işlem temizlik malzemelerinizi değiştirmek olabilir. Buna göre; bulaşık süngerinin sert tarafı ile ya da tel ovalayıcı ile ocak yüzeyi temizliği çiziklere neden olabilir. Cam ocaklar özelinde çizikleri gidermek için tırnak cilası malzemesi öne çıkıyor. Bununla beraber örneğin seramik ocaklardaki çizikleri yok etmek için öne çıkan bir yöntem bulunmuyor.