Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Yazıcı

Yazıcı Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
54 farklı Yazıcı fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yazıcı

Ofis ve eğitim gibi aktivitelerinizde belgelerinizi pratik bir şekilde yazdırabileceğiniz yazıcı çeşitleri akrep.com'da sizi bekliyor! Dünyaca ünlü dev markaların son teknoloji modellerini arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfamızdaki yazıcı çeşitleri farklı kullanım alanlarına hitap ediyor. Lazer yazıcı ve mürekkep püskürtmeli yazıcı gibi ürünleri teknik özellikleriyle değerlendirerek seçim yapabilirsiniz. Akrep.com'da her bütçeye uygun seçenek bulunuyor. Sayfamızdaki fiyat ve özellik karşılaştırma fonksiyonunu kullanarak ürün seçiminde nokta atışı yapabilirsiniz. Günlük yaşamınızdaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak diğer teknoloji ürünlerini incelemek isterseniz, sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Yazıcı

Yazıcı Modelleri

Yazıcı çeşitleri birçok alanda ihtiyaç duyulan teknoloji ürünleri arasında yer alıyor. Ürünlerle dijitalde hazırladığınız birçok dokümanı yazdırabilirsiniz. Yazıcılar telefon ve bilgisayar gibi birçok cihazla senkronize olarak çalışabiliyor. Böylece hazırladığınız belgeleri çıktı olarak almanızı oldukça pratikleştiriyor. Ürünleri tercih ederek belge yazdırma ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Yazıcı çeşitleri fonksiyonlarına göre farklılık gösteriyor. Örneğin renkli yazıcı modelleri resim çıktısı almak için tercih ediliyor. Bununla birlikte ürünler dokümanları renkli çıkarmak içinde kullanılıyor. Eğer çıktı ihtiyaçlarınızı çoğunlukla renkli belgeler oluyorsa ürünler tercih edebilirsiniz. Renkli yazıcı modelleri siyah-beyaz çıktılar için de kullanılabiliyor. Çünkü ürünlerde renkli kartuş çeşitlerinin yanı sıra siyah kartuş da yer alıyor. Renkli yazıcıları tercih ederek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yazıcılar temel olarak çıktı formatına göre ayrılsa da çalışma prensipleri ve tasarımlarına göre de çeşitleniyor. Ürünler boyutlarına göre farklı kullanım alanları için tercih edilebiliyor. Mini yazıcı ve tanklı lazer yazıcı gibi modelleri kullanım alanınıza göre değerlendirebilirsiniz. Çalışma prensibi unsuru ise ürünlerin yazma hızı ve kapasitesi gibi özelliklerini önemli ölçüde etkiliyor. Kullanım alanınıza uygun bir yazıcı seçimi yapmak için ürünlerin bu tür bilgilerini de dikkate alabilirsiniz.

Yazıcı

Lazer Yazıcı, Renkli Yazıcı ve Daha Fazlası Burada!

İhtiyaçlarınıza uygun bir yazıcı seçimi yapabilmeniz için ürünlerin teknik özelliklerini detaylı olarak incelemeniz gerekli. Çünkü yazıcıların sunduğu performans teknik özelliklerine göre çeşitlilik gösteriyor. Örneğin lazer yazıcı modelleri toner tozuyla işlev gösteriyor. Statik elektrik teknolojisiyle çalışan ürünler mürekkebin tutarlı ve dayanıklı bir şekilde kağıda döküyor. Bunun için ürünler tablo ve detaylı belgelerin basımında sıklıkla tercih ediliyor. Eğer detaylı ve karmaşık yapıdaki belgeleriniz için bir yazıcı arıyorsanız lazer modellerini değerlendirebilirsiniz. Eğer uzun ömürlü baskı imkanı sunan bir ürün arayışındaysanız mürekkep kartuşlu yazıcı modelleri tam size göre! Ürünler gelişmiş özellikleriyle kartuştaki mürekkep miktarını otomatik olarak yenileyebiliyor. Böylece yüzlerce sayfa baskı almanıza olanak tanıyor. Özellikle ofis ve sosyal alanlar için bitmeyen kartuşlu modelleri tercih edebilirsiniz. Mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri ise daha çok görsellerin baskısında kullanılıyor. Ürünler mürekkep püskürtme teknolojisi ile renklerin canlı bir şekilde yansımasını sağlıyor. Görsellerinizi fotoğraf kalitesinde çıkarabilmek için ürünleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki bu modellere ek olarak özel ihtiyaçlara sunulan yazıcı çeşitleri de mevcut. Örneğin barkod yazıcı gibi ürünler genellikle işletmeler için seçiliyor. Fiş ve fatura basımı için ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Yazıcı

Yazıcı Fiyatları

Yazıcı fiyatları ürünlerin özellikleri ve kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor. Bunların yanında ürünlerin ebatları ve markaları da fiyatlara etki edebiliyor. İhtiyaçlarınıza uygun birçok seçeneği yüzlerce satıcının yer aldığı akrep.com'da bulabilirsiniz. Minimal ihtiyaçlar için sunulan Bluetooth yazıcı ve etiket yazıcı gibi modeller uygun fiyatlı seçenekler arasında sizi karşılıyor. Lazer yazıcı ve tarayıcı yazıcı gibi birçok fonksiyon sunan modeller ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Sayfamızdaki Marka ve Fiyat Aralığı gibi seçenekleri kullanarak kriterlerinize uygun modellere anında ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yazıcılar kullanıcıların baskı ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilen cihazlardır. Yazıcı çeşitleri kullanım alanlarına ve özelliklere göre farklılık gösterir. Yazıcı çeşitlerinde temel olarak lazer yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, termal yazıcı ve 3D yazıcı olarak sıralanabilir. Bu alandaki teknoloji geliştikçe farklı yazıcılar ortaya çıkmaya devam etmektedir.
Lazer yazıcılar yazdırma işlemini gerçekleştirmek için lazer ışınlarını kullanan ürünlerdir. Bu ürünlerde yazdırma işlemi yazıcının içindeki tambur üzerinde lazer ışınının yansıtılmasıyla başlar. Lazer ışınının görüntüyü yansıtmasıyla birlikte toner tozu aktifleşir ve basılmak istenen görüntü kağıda aktarılır. Bu ürünler hızlı baskı özelliğiyle işletmelerce sıklıkla tercih edilir. Ayrıca baskı ihtiyacının yoğun olduğu ev ve sosyal alanlarda da oldukça revaçtadır.
Yazıcıların kurulum ürün modeline göre farklılık gösterir. Genel olarak ürünler bağlantı kabloları aracılığıyla bilgisayar gibi cihazlara bağlanır. Ardından Wi-Fi, Bluetooth ve USB gibi bağlantı noktaları kullanılarak kurulum işlemine geçilir. Kurulum işlemi sonrasında yazıcı telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarla senkronize bir biçimde çalışıyorsa işlem başarıyla tamamlanmış demektir.
Mürekkep tanklı yazıcılar püskürtme prensibiyle çalışan yazıcı modelleri arasında yer alır. Bu ürünlerin mürekkep kapasitesi geleneksel yazıcı çeşitlerine nazaran daha fazladır. Mürekkep tanklı yazıcılar genellikle mürekkep şişeleriyle birlikte sunulur. Böylece mürekkep değiştirme işlemlerinde yüksek maliyet riski ortadan kalkar. Ekonomik bir şekilde baskı alabileceğiniz bir yazıcı arayışındaysanız bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.