Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Akıllı Saat

Akıllı Saat Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Sıralama
23 farklı Akıllı Saat fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Akıllı Saat

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında belki de en popüler ürünlerden olan akıllı saatler, teknolojinin gelişmesi ile birlikte tüketici talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan modern tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. En az geleneksel kol saatleri kadar rağbet görmeyi başaran ve tercih edilen akıllı saat modelleri, gelişmiş özellikleri sayesinde her kesimden tüketicinin dikkatini çekerek geniş bir alıcı kitlesine hitap ediyor. Özellikle akıllı cep telefonları ile bağlantılı şekilde çalıştıkları için pratik ve kullanıcı dostu bir işlev gösteren akıllı saat, piyasada pek çok farklı modeli, markası ve fiyat aralığı ile tüketici beğenisine sunuluyor.

Akıllı Saat Nedir, Nasıl Çalışır?

Akıllı Saat Nedir, Nasıl Çalışır?

Akıllı saat, bir giyilebilir teknoloji ürünü olup, komplike bir bilgisayar sistemi ile entegre biçimde çalışan bir teknoloji aksesuarı olarak bilinmektedir. Akıllı saat nedir diye bakıldığında aslında kol saatlerinin teknolojik ve üstün versiyonu olduğunu söylemek mümkündür. Akıllı saatlerin standart kol saatlerinden ayrılabilmesini sağlayan en önemli özelliği, elbette teknoloji ile entegre olması ve akıllı telefonlara bağlanabilmesidir. En standart özellikte bir akıllı saat modelini bile cihazınız ile uyumlu olduğu takdirde cep telefonunuza bağlayabilir, telefonunuza gelen mesajları ya da aramaları kolay bir biçimde saat ekranından takip edebilirsiniz. Bununla birlikte daha gelişmiş akıllı saatlerin bu gibi temel özelliklerin yanında pek çok ek işlevi ve kolaylığı da bulunmaktadır. Akıllı saatler, tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi kendilerine has bir işletim sistemi ile çalışırlar. Bu işletim sistemi sayesinde akıllı saatlere birden fazla özellik yüklenebilir, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik farklı akıllı saat çeşitleri tasarlanabilmektedir. Akıllı saatlerin rağbet görmesini sağlayan en önemli özellikleri arasında çağrı kabul edebilme, mesaj okuyabilme ve adımsayar, kalori yakımı gibi yaşam tarzına yönelik uygulamalar indirebilme gelir.

Akıllı Saat Modelleri ve Markaları

Akıllı Saat Modelleri ve Markaları

Akıllı saatler, cep telefonunuzu yanınızda olmasa bile, kolunuzdan kolaylıkla yönetebilme olanağı sunan, ileri teknoloji cihazlardır. Bununla birlikte farklı ihtiyaçlara ve hayat tarzlarına yönelik birden fazla akıllı saat modeli arasından seçim yapmak mümkündür. Eğer iş hayatının yoğun temposunda size ayak uyduracak, teknolojik bir "kişisel asistan" arıyorsanız, özellikle e-posta okuma ve hands-free biçimde çağrı yapma olanağı sunan akıllı saat modellerini değerlendirebilirsiniz. Öte yandan aktif bir hayat tarzına sahipseniz ve düzenli olarak spor ya da egzersiz yapıyorsanız, özellikle spor amaçlı üretilen akıllı saatler tam da aradığınız ürünler olabilir. Bu saatler sayesinde adım takibi yapabilir, koştuğunuz ya da yürüdüğünüz mesafeyi hesaplayabilir, kalori yakımı ile ilgili detaylarınızı kayıt altına alabilir, kalp atışlarınızı anlık olarak takip edebilir ve tüm bu veriler ile ilgili günlük bazda rapor alabilirsiniz. Akıllı saatin sunduğu bu rapor sayesinde ileriye dönük planlar yaparak sağlıklı ve zinde yaşam tarzınıza teknolojik destekte bulunabilirsiniz. Yaşam stiline ve kişisel gereksinimlere uygun pek çok akıllı saat modeli arasından seçim yaparak hayatınızı kolaylaştırma imkanı elde edebilirsiniz. Özellikle Apple, Huawei, Casio ve Samsung gibi markalar, akıllı saat markaları arasında ön plana çıkan büyük oyuncular arasında yer alıyor.

Akıllı Saat Fiyatları

Akıllı Saat Fiyatları

Yukarıda saymış olduğumuz özelliklere ve çeşitliliğe bağlı olarak piyasadaki akıllı saat fiyatları farklılık gösterebiliyor. Apple Watch gibi popüler ürünler, farklı fiyat aralıklarında kullanıcı beğenisine sunularak her bütçeye hitap etmeyi amaçlıyor. Bununla birlikte Huawei Smartwatch ya da Casio Smartwatch gibi ürünlerin de özelliklerine ve kapasitelerine göre değişebilen fiyat aralıkları mevcut. Başta akıllı saat piyasasın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Samsung Galaxy Gear serisi olmak üzere tüm akıllı saat marka ve modellerini yakından incelemek ve fiyat karşılaştırması yapmak için doğru yerdesiniz. Nabız sensörü, ivmeölçer, jiroskop gibi spesifik özelliklere sahip akıllı saatlerden, ortam ışığı sensörü ve Wi-Fi desteği sağlayan özel modellere, birbirinden yetenekli ve teknolojik akıllı saat çeşitlerini burada inceleyerek bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Üstelik farklı satıcı kanallarının sunduğu dönemsel kampanya, indirim ve fırsatlardan yararlanarak alışverişinizi daha da karlı hale getirebilirsiniz. Akıllı saatten ziyade daha pratik ve düşük maliyetli bir giyilebilir teknoloji ürünü arıyorsanız, Giyilebilir Teknoloji kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan akıllı saatlerin birden fazla işlevi bulunuyor. Temel amacı saati göstermek olan bu saatler akıllı telefonlar ile de bağlantı kurabiliyor. Dolayısıyla telefonunuza gelen bildirimleri saatiniz üzerinden görebilir ve takip edebilme şansı sunuyor. Aynı zamanda sağlık uygulamaları ile vücut fonksiyonlarınızı takip edebilmenize de yardımcı oluyor. Müzik dinlerken şarkılar arasında geçiş yapabilmenizi de sağlıyor.
Akıllı saatler, modeline göre farklı özellikle sunsa da bazı temel özellikleri bulunuyor. Bunlar arasında telefonlar ile senkronize bir şekilde çalışıyor olmaları yer alıyor. Gün içinde ve gece pek çok ihtiyaca cevap verebilen bu saatler, vücut fonksiyonlarınızı takip etmeye de yardımcı oluyor. Mesaj ve aramalara cevap verebilir özellikleri ile oldukça pratik bir kullanım alanı yaratıyor. GPS özelliği sayesinde navigasyon olarak da saatinizi kullanabilmenize yardımcı oluyor.
Akıllı saat tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, akıllı telefonunuz ile uyumlu olup olmadığı. Saat satın alırken uyumlu olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bunun yanında ekran boyutu ve çözünürlüğü de oldukça önemli. Bileğinize uygun boyutlarda bir model tercih etmek de kullanımınızı kolaylaştırıyor. Bunun yanında şarjı hemen bitmeyen uzun ömürlü bir model tercih etmek de önemli. Bağlantı seçenekleri de dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor olup diğer cihazlar ile bağlantı kurmayı kolaylaştırıyor.
Akıllı saatler Android ve İOS akıllı telefonlar ile uyumlu olup, bluetooth ile bağlanıyor. Her iki cihaz arasında eşleşme bir kere yapıldıktan sonra bir dahaki kullanımlarda tekrardan bağlantı kurmak zorunda kalınmıyor.