Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Akıllı Bileklik

Akıllı Bileklik Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
253 farklı Akıllı Bileklik fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Akıllı Bileklik

Giyilebilir teknoloji ürünleri dendiğinde akla gelen ilk cihazlardan olan akıllı bileklikler, kullanıcılara sunduğu onlarca pratik ve işlevsel özellik sayesinde günümüzün en popüler elektronik cihazları arasında yer almaya devam ediyor. Hareket halindeyken pek çok işinizi birden halletmenize yaramakla kalmayan, aynı zamanda günlük aktivitelerinize ait verileri toplayarak rapor halinde sizlere sunan akıllı bileklik modelleri, şık tasarımları ve ergonomik yapıları ile göz dolduruyor. Böylesine teknolojik ve inovatif bir ürün satın almadan önce sağlam bir piyasa araştırması yapmak ve markalar arası fiyat karşılaştırmasında bulunmak da önemli bir hal alıyor.

Akıllı Bileklik Model & Markaları

Akıllı Bileklik Model & Markaları

Piyasada giyilebilir teknoloji alanında üretim yapan pek çok popüler ve güvenilir marka ile karşılaşmak mümkün. Akıllı bileklik kullanımının giderek yaygınlaşması ile birlikte hem giyilebilir teknoloji markaları, hem de diğer elektronik markaları bu alanda bir pay sahibi olmak için kaliteli ve şık ürünler üretmeye devam ediyor. Burada inceleyebileceğiniz geniş ürün yelpazesi çerçevesinde pek çok farklı marka ve modelde akıllı bileklik ile karşılaşabilirsiniz. Akıllı bileklik markaları arasında ön plana çıkan Fitbit, Veryfit, Xiaomi, Garmin ve Philips oluyor. Bununla birlikte Samsung ve Fossil gibi markaların da akıllı bileklik modellerine rastlayabilirsiniz. Söz konusu akıllı bileklik modelleri olduğu zaman ise yalnızca teknolojik özellikleri ile değil, aynı zamanda tasarımı ile de göz dolduran modeller bulmak mümkün oluyor. Farklı giyim zevklerine hitap eden renkler, esnek yapısı ile her yaşam tarzına uyum sağlayabilen kordonlar ve sade tasarımlar ile göz yormayan ekranlar, akıllı bileklik modelleri arasında ön plana çıkan özellikler olarak biliniyor.

Akıllı Bileklik Özellikleri

Akıllı Bileklik Özellikleri

Akıllı bileklik ne işe yarar sorusunun pek çok farklı cevabı var. Özellikle günlük olarak spor yapan, aktif bir hayat tarzı süren ve bu hayat tarzında sürekliliğe önem veren kişiler için akıllı bileklikler eşi benzeri bulunmak bir nimet olarak tanımlanıyor. Akıllı bileklikler, 24 saat boyunca bilekte takılı olduğu halde gün içerisinde harcanan kaloriyi, atılan adım sayısını, uyku düzenini ve kat edilen mesafeyi kayıt altına alarak, aktif bir yaşam süren bireylere bunu gün sonunda rapor halinde sunuyor. Bu raporlar, kişinin hangi alanda kendini geliştirmesi gerektiğini açık bir şekilde gözler önüne sürerek daha sağlıklı ve daha fit bir yaşama adım atmasını sağlıyor. Akıllı bileklikler yalnızca düzenli olarak spor yapan bireyler tarafından değil, yeni diyete başlayanlar ya da amatör olarak koşu, yürüyüş gibi aktivitelerle uğraşanlar tarafından da sıklıkla tercih ediyor. Eğer bir rejim programına başladıysanız ve ilerlemenizi kayıt altına alarak daha dengeli bir düzen oluşturmak istiyorsanız, akıllı bileklikler tam size göre. Temin edeceğiniz uygun fiyatlı bir bileklik sayesinde gün içerisinde aldığınız kalori takibini yapabilir, yeterince adım atıp atmadığınızı tespit edebilir ve eksik/fazla olduğunuz noktaları kolayca tespit ederek rejiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Fiyatları

Akıllı Bileklik Fiyatları

Akıllı bileklik fiyatları, özellikle giyilebilir teknoloji alanında sıklıkla tercih edilen akıllı saatlere oranla çok daha bütçe dostu bir seyir izlemektedir. Elbette akıllı bileklik fiyat aralıkları her şeyden önce markadan markaya değişiklik göstermektedir. Akıllı saatlerden çok daha uygun bir akıllı bileklik satın alabileceğiniz gibi, en pahalı akıllı saatten bile daha yüksek bir fiyata sahip, yüksek donanımlı akıllı bileklik modelleri ile de karşılaşmanız olasıdır. Böylesine geniş bir fiyat aralığı sunan ürünler arasında ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak bir üründe karar kılmak oldukça önemlidir. Örneğin yalnızca yürüyüş ya da koşuya çıktığınızda adımsayar olarak kullanmayı planladığınız bir akıllı bilekliği, oldukça bütçe dostu fiyatlarla temin edebilirsiniz. Öte yandan kalori sayımı, su tüketimi, uyku düzeni gibi pek çok farklı aktiviteyi birden takip edebilecek, aynı zamanda akıllı telefonunuza da bağlayarak mesajlarınızı ve aramalarınızı da kontrol edebilecek bir cihaz arıyorsanız, bütçenizi bir miktar daha esnetmeniz gerekebilir. Akıllı bilekliklerin yanı sıra sitemizde listelenen tüm akıllı saat modellerini incelemek bu kategorimizi için ziyaret edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Akıllı bilekliğinizi telefona bağlamanız için ilk olarak bluetooth bağlantınızı açmanız gerekiyor. Telefonunuz üzerinden eşleşmenizi yaparak akıllı bileklik ve telefonunuzu arasında bağlantı kurabilirsiniz. Böylece akıllı bileklik üzerinde telefonunuzdaki verileri takip edebilir, telefonunuz üzerinden de akıllı bilekliğinizin yaymış olduğu sinyaller sonucu vücut fonksiyonlarınızı takip edebilirsiniz.
Akıllı bilekliklerin öne çıkan özellikleri marka ve modele bağlı olarak değişiyor. Genel olarak öne çıkan özellikleri arasında; hareket takibi, kalp atışı ölçümü, uyku takibi, su geçirmezlik, müzik kontrolü, pil ömrü, navigasyon özelliği, bildirimleri eş zamanlı görüntüleyebilme, hatırlatma bildirimleri ve her zevke uygun tasarımları yer alıyor.
Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan akıllı bilekliklerin çalışma performansı sensörler yardımıyla gerçekleşiyor. Sensörler sağlık ve aktivite verileri toplayarak sizlere güncel veriler sunuyor. Bu veriler mobil cihazınıza ya da bilgisayarınıza da aktarılabiliyor. Bunun için telefonlarla Wi-Fi ya da bluetooth yoluyla bağlantı kurabilen akıllı bileklikler aktif bir şekilde verileriniz kontrol etmenizi sağlarken mobil cihazınız üzerinden gelen bildirimleri de görebilmenize yardımcı oluyor. Tüm bunları herhangi bir aksaklık yaşamadan gerçekleştirebilmek için bataryanızın dolu olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor.
Birden farklı marka tarafından üretilen akıllı bileklik çeşitleri arasından tercih yaparken akıllı telefonunuz ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bunun dışında bileğine uygun kayışa sahip olması da kullanım açısından dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. Batarya ömrü, tasarımı ve mobil cihazlar ile uyumu da önemli olup dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor.