Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Televizyon

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
50 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Televizyon

Salonların, mutfakların, hatta yatak odalarının bile vazgeçilmezleri haline gelen televizyonlar, pek çok farklı model ve marka seçeneği ile evlere keyif ve eğlence getirmeyi amaçlıyor. Üzerinde renkli bir dünya taşıyan ve bu dünyayı evlerinize getirmeyi amaçlayan televizyon modelleri, en güncel teknolojiyi de beraberinde getirerek mükemmel görüntü kalitesi eşliğinde benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. LED TV, LCD TV ve OLED TV derken pek çok farklı televizyon modelinin piyasada bulunabilmesi ile birlikte, televizyon fiyatları da geniş bir aralık sergiliyor.

Televizyon Modelleri

Televizyon Modelleri

Piyasada yaygın olarak bulunan ve sıklıkla tercih edilen televizyon çeşitleri arasında LED televizyon ve LCD televizyon geliyor. LED TV modelleri, floresan aydınlatma sisteminden ziyade diyot kullanılarak çalışan televizyon modelleri olarak biliniyor. Televizyon teknolojisinin gelmiş olduğu son noktayı temsil eden LED televizyon çeşitleri, bu bağlamda piyasanın en çok tercih edilen ürünleri arasında başı çekiyor. Mükemmel bir görüntü deneyimi sunmayı amaçlayan bu modeller, kendi içerisinde de çeşitlere ayrılarak farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap ediyor. HD LED TV, full HD LED TV, 3K LED TV ve 4K LED TV, bu modeller arasında öne çıkanlardan. Kusursuza yakın bir kontrast ve keskinlik ile çalışan bu televizyonlar, canlı renkleri ve farklı boyut seçenekleri ile çokça tercih ediliyor. Bir diğer televizyon modeli olan LCD TV'ler ise panel televizyon teknolojisi sayesinde daha düşük bütçelere sahip tüketicilere kaliteli bir görüntü vadediyor. LCD TV Samsung veya Philips gibi markaların elinden çıktığı zaman üst düzey bir televizyon izleme keyfi sunuyor.

Televizyon Fiyatları

Televizyon Fiyatları

Günümüzde televizyon fiyatları, öncelikli olarak seçeceğiniz televizyon modeline göre değişkenlik gösteriyor. Televizyon modelleri arasında en temel özelliklere sahip olan LCD TV'ler, televizyon çeşitleri arasında genellikle en bütçe dostu fiyatları sunan ürünler olarak biliniyor. Televizyona çok fazla bütçe ayırmak istemeyenler ve salondan ziyade mutfaklarına ya da yatak odalarına daha küçük bir televizyon arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen LCD TV'ler, erişilebilir fiyat aralıkları ile tüketicilerin yüzünü güldürüyor. LCD TV fiyatları, elbette markadan markaya göre değişiklik gösteriyor. Her ne kadar LCD TV en ucuz televizyon modelleri arasında bilinse de, markanın kalitesi ve bilinirliği artıkça fiyatlar da yükselebiliyor. Bunun dışında LED TV fiyatları da aynı şekilde öncelikli olarak markaya göre değişebiliyor. Bununla birlikte seçtiğiniz televizyon ekran boyutunun da fiyat skalasındaki değişim üzerinde rolü büyük. Küçük ekran LED TV'ler nispeten LCD TV fiyatları ile benzer olsa da, ekran boyutu artıkça fiyatlar artabiliyor. Fiyat - performans oranı en ideal ürünü seçebilmek için LED TV fiyat karşılaştırması yapmak ve hem kalite, hem maliyet olarak en uygun ürünü seçmek büyük önem kazanıyor. Günümüz piyasasında en yüksek fiyat aralıklarına sahip OLED TV modelleri ve fiyatları ise yine farklı televizyon markalarına göre çeşitlenebiliyor.

Televizyon Satın Almadan Önce...

Televizyon Satın Almadan Önce...

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun TV modeline karar vermeden önce bazı önemli hususları gözden geçirmeniz önemli hale geliyor. Öncelikle bir televizyon satın alırken tercih ettiğiniz modelin ekran boyutu kritik bir rol oynuyor. Genel kanı olarak bir televizyonun ekran boyutu ne kadar büyükse, onu izleme keyfinin de o kadar arttığı biliniyor. Ancak bazı durumlarda bu genel kanı, pek de doğru bir varsayım olmayabiliyor. Örneğin küçük bir salonda ya da geniş ekran bir televizyonu kaldıramayacak darlıkta bir duvarda, büyük ekran televizyon izlemek, keyiften çok işkenceye dönüşebiliyor. Büyük ekran TV'lerden maksimum verimi alabilmek için televizyonun izlendiği koltuğun, televizyondan belirli bir mesafe uzaklıkta olması gerekiyor. Bu mesafe sağlanamadığı takdirde ekranın tamamı görünmüyor ve izleyici, televizyondan elde edeceği performansa erişmekte güçlük çekiyor. Bununla birlikte optimum düzeyden daha yakın izlenen televizyonlar, kısa vadede baş ağrılarına, uzun vadede ise görme bozukluklarına yol açabiliyor. Philips, LG, Samsung, Beko, Axen, Sunny gibi pek çok farklı teknoloji markasının sunduğu televizyon modelleri ve fiyatları arasından hem bütçenize, hem ihtiyaçlarınıza yönelik bir ürün seçmek, ancak ve ancak doğru fiyat karşılaştırması ve ürün kıyaslaması yapmaktan geçiyor. Burada karşınıza çıkan TV modelleri arasından ideal ürünü seçebilir, TV'niz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarları ise Televizyon Aksesuarları kategorimizden inceleyebilirsiniz.