Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Hediye Kartları

Hediye Kartları Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama
1 farklı Hediye Kartları fiyatları listeleniyor.

Hediye Kartları

Sevdiklerinize birçok aktivite gerçekleştirebileceği bir hediye sunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfamızdaki hediye kartı çeşitleriyle akılda kalıcı ve faydalı bir armağan hazırlayabilirsiniz. Yüzlerce satıcının ve markanın bulunduğu akrep.com'da envaiçeşit hediye seçeneğine rastlamanız mümkün. Oyundan film servislerine kadar birçok platformun sunduğu hediye kartları farklı hizmetleriyle burada sizi bekliyor. Ürünleri hediye edeceğinizi kişinin ilgi alanlarına göre değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinizin beğenilerine hitap eden bir hediye almak için hemen harekete geçin! Diğer dijital ürünleri incelemek için sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Hediye Kartları

Hediye Kartlarıyla Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların ilgi alanları ve günlük rutinleri de değişmeye devam ediyor. Dijital oyun, film ve müzik gibi aktiviteler günlük yaşamın eğlence katıyor. Sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediye arayışındaysanız sayfamızdaki dijital kartları tercih edebilirsiniz. Sayamızdaki hediye kartı çeşitleri arasında birçok hizmet sunan markanın ürünlerine rastlamak mümkün. Oyun, film, alışveriş ve kitap gibi alanlarda faaliyet gösteren servisler hediye kartlarını çeşitleri imkanlarla sunuyor. Örneğin bazı hediye kartları belirli bir bakiyeyle sunularak servis içinde alışveriş yapılmasına imkan tanıyor. Bazı dijital hediye kartı çeşitleri ise üyelik veya belirli hizmetler içeriyor. Ürünleri hediye edeceğiniz kişinin ilgi alanlarına göre değerlendirebilirsiniz. Hediye kartları pratik kullanımlarıyla da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Belirli bir hizmete yönelik sunulan ürünler dijital ortamda pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Sevdiklerinize hem kullanışlı hem de özel bir hediye sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Bütçenize be ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri akrep.com'da bulunan fiyat kıyaslama özelliği sayesinde bulabilirsiniz.

Hediye Kartları

Dijital Hediye Kartı Çeşitleri

Hediye kartı çeşitleri arasında ilgi alanlarınıza uygun birçok seçeneğe rastlamanız mümkün. Akrap.com ile günlük aktivitelere özel birbirinden değerli hediye kartlarını sunan en iyi satıcılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hediye kartları hem özel günlerde hem de sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz anlar için birebir. Hediye etmek istediğiniz kişinin zevklerine uygun doğum günü hediye katı çeşidini sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Hediye kartı çeşitleri arasında oyun, film ve alışveriş gibi aktiviteler için seçenekler burada buluşuyor. Netflix hediye kartı gibi çeşitler film ve dizi tutkunlarına hitap ediyor. Sevdiklerinize yüzlerce film ve dizi içeriği izleme özgürlüğünü sunmak istiyorsanız bu tür ürünler tam size göre! Oyun tutkunları içinse oyunlara özel olarak sunulan hediye kartları öne çıkıyor. Hediye almak istediğiniz kişinin ilgi alanlarını ve sevdiklerini oyunları baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak uygulama market hediye kartları da oyunseverlere birebir. Google Play hediye kartı gibi ürünlerle sevdiklerinizin yüzlerce ücretli oyun ve uygulamaya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak alışveriş sitelerinin sunduğu hediye kartları da akrep.com'da! Sevdiklerinize zel günlerde alışveriş özgürlüğü sunmak istiyorsanız ürünleri seçebilirsiniz.

Hediye Kartları

Hediye Kartı Fiyatları

Akrep.com'un geniş ürün yelpazesinde her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hediye kartını bulmak mümkün. Bütçenize uygun envaiçeşit seçenek arasında sevdiklerinizi mutlu edecek ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Hediye kartları genellikle sunduğu hizmetler ve içerisinde bulunan bakiyeye göre fiyatlandırılıyor. Örneğin uygulamaları ve oyunları kısa süreli kullanım sunan hediye kartları uygun fiyatlı seçenekler arasında sizi karşılıyor. Yüksek bakiyeli ürünler ise orta fiyat skalasında yer alıyor. Sayfamızdaki "Fiyata Göre Artan" gibi sıralama seçeneklerini kullanarak ürünleri fiyatlarına göre değerlendirebilirsiniz. Akrep.com ile nokta atışı seçim yapmak çok kolay! Sayfamızdaki Marka ve Fiyat Aralığı gibi filtre seçenekleriyle kriterlerinizi karşılayacak ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hediye kartları belirli bir miktarda para değerine sahip tutarı önceden ödenmiş ürünlerdir. Bu kartlar belirli bir marka, mağaza, alışveriş sitesi gibi harcanacak alanlarla ilişkilendirilir. Böylece hediye alacak kişi hediye seçimini özgürce yapabilir. Hediye kartlarını tercih ederek sevdiklerinize hediye seçme özgürlüğü tanıyabilirsiniz.
Hediye kartları satın aldığınız ürünlerin ödemesinde kullanılan sanal veya fiziksel kartlardır. Bu ürünler genellikle belirli bir marka veya alışveriş sitesine özel olarak sunulur. Belirli bir bakiyeye ile sunulan kartlar satın alınacak ürünlerin ödemesinde kullanılır. Bu kartların kullanım yöntemi genel olarak kod şeklinde yazılmasıyla gerçekleştirilir.
Hediye kartı bakiyesi genellikle nakit olarak geri alınamaz. Çünkü bu ürünler belirli bir marka veya alışveriş noktasına özel olarak sunulur. Fakat hediye kartlarının satışında nakit çevirme opsiyonu sunan bazı markalar bulunabilir. Bunun için hediye kartı çeşitlerinin kullanım koşullarını incelemekte fayda var.
Hediye kartı kullanım süresi, kartın satın alındığı sitenin sunduğu koşullara göre farklılık gösterir. Genellikle bu ürünler satın alındıktan 1 yıl gibi bir süre içerisinde kullanılmalıdır. Ancak bu kartların kullanım süresi satıcıdan satıcıya değişir. Bunun için ürünleri satın almadan önce kullanım koşullarını inceleyebilirsiniz.