Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel Ürünler Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Sıralama
21 farklı Endüstriyel Ürünler fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Endüstriyel Ürünler

Geniş bir model skalasına sahip olan endüstriyel ürünlere akrep.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mutfak ekipmanlarından temizlik ve ısırtma ekipmanlarına kadar geniş bir yelpaze bulunuyor. Dolayısıyla siz de ihtiyacınız olan endüstriyel ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanımları ile öne çıkan bu ürünler günlük yaşamdaki faaliyetlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olurken işletmelerinizin ihtiyaçlarını da karşılıyor. Siz de ihtiyaçlarınız dahilinde bu ürünlere uygun fiyatlarda ulaşabilir, fiyat karşılaştırması yaparak dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Endüstriyel mutfak ürünleri arasında pek çok ürün yer alıyor. Gıda hazırlık & pişirme ekipmanları endüstriyel ürünler arasında. İşlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olan bu ürünleri mutfağınızda profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı büyük oranda karşılayabileceğiniz bu ürünler arasında el blender modelleri ilk sıralarda yer alıyor. Tariflerinizi hazırlayabilmenizi kolaylaştıran bu ürünler lezzetli yiyecek ve içecekler hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Endüstriyel olarak tasarlanan bu ürünler, büyük ebatlara sahip olup kalabalık gruplara farklı lezzetler hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Çay demleme, doğrama makineleri gibi daha pek çok ürün bu kategori altında listeleniyor. Ürünlerin birçoğu paslanmaz çelikten üretiliyor olup uzun yıllar boyunca kullanabilmenize olanak tanıyor. Profesyonel kullanımlar için geçerli olan bu ekipmanlar çoğunlukla profesyonel mutfaklarda kullanımı tercih ediliyor. Geniş ürün yelpazesi farklı alanlara da hitap edebiliyor olup ihtiyaçları her alanda karşılayabiliyor. Siz de endüstriyel mutfak ürünleri ve daha fazlası için sayfamızı inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel Temizlik Ürünleri & Araçları

Çoğunlukla işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan endüstriyel temizlik ürünleri & araçları geniş ürün çeşitliliği ile kategorimizde yer alıyor. Bu ürünler; hastane, ofis, fabrika, depo, otel, restoran gibi farklı birçok alanda kullanılabiliyor. Basınçlı yıkama cihazları, temizlik arabaları, fırçalar, süngerler, moplar gibi birçok ürün yer alıyor. Tüm bu ürünler geniş alanları rahatlıkla temizleyebilmek için tasarlanıyor olup sizlere de fayda sağlamayı amaçlıyor. Endüstriyel hijyen ürünleri kalite standartları çerçevesinde temizlemek istediğiniz alanı pratik bir şekilde temizleyebilmenizi sağlıyor. Böylece işletmeler başta olmak üzere diğer üretim ve hizmet alanlarında da temizlik işlemleri verimli bir hale getiriliyor. Aynı zamanda işletmelerin temizlik operasyonlarında bir standart elde ediliyor. Siz de bulunduğunuz alandaki temizlik ve hijyen faaliyetlerinizde bir standart yakalayabilir, müşterilerinize profesyonel bir görünüm sunabilirsiniz. Akrep.com tüm dilediklerinizi geçekleştirebilmenize imkan tanıyor. Birden markanın ürünlerinin listelendiği sayfamız üzerinden sizin için en uygun aracı bulabilir, işletmelerinize değer katabilirsiniz.

Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel Gıda Isıtma Ve Soğutma Seçenekleri

Endüstriyel gıda ısıtma ve soğutma ve havalandırma seçenekleri daha çok işletmelerde kullanımları ile öne çıkıyor. Profesyonel bir hizmet sunan bu ürünler, büyük ebatlara sahip olup bir işletmenin ihtiyacını karşılayabilecek özellikler ile karşınıza çıkıyor. Endüstriyel soğutma sistemleri ya da ısıtma ürünleri bu alan içerisinde en çok ilgi görülenler arasında. Buzdolabı, soğutucu veya dondurucular gelişmiş özellikleri ile ürünlerin ideal düzeyde saklanabilmesini kolaylaştırıyor. İş yerleri için tercih edilen bu sistemler, mevsime bağlı olarak ideal ısıtma ve soğutmayı da sağlıyor. Dolayısıyla kategori altında yer alan bu endüstriyel ürünler ihtiyaçları karşılama noktasında oldukça başarılı. Endüstriyel ısıtma sitemleri de gıdaları sağlıklı bir şekilde pişirebilmenizi ve lezzetli yemekler sunabilmenize yardımcı oluyor. Marka ve modele bağlı olarak değişiyor. İhtiyaçlara bağlı olarak şekillenen bu özellikler ürünlerin fonksiyonelliğini vurguluyor. Kompakt boyutları ve özellikleri ile pek çok ortama da uyum sağlayabiliyor. Özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişen bu endüstriyel ürünlere kategorimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Endüstriyel ürünler, işletmelerin ihtiyaçları için kullanılan büyük ölçekli ekipmanlar, imalat ürünleri arsında yer almaktadır. Bu ürünler, üretim süreçlerini kolaylaştırmak, verimliliği arttırmak ve kullan kişilere yardımcı olmak için tasarlanmaktadır. Mutfak, temizlik ekipmanları, ısıtma ve soğutma ekipmanları gibi ürünler bu kategori içerisinde yer almaktadır.
Endüstriyel ürün seçimi yaparken işletmenizin ya da ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak yapılmalıdır. Uzun süre kullanılabilecek kalitede ürünler tercih edilmelidir. Kapasite, diğer cihazlar ya da aletler ile uyumlu, güvenli ürünler tercih edilmelidir. Dayanıklı ve fiyat olarak da bütçenize uygun ürünleri tercih etmeniz önerilmektedir.
Endüstriyel ürün bakımları, düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Mutfak alanına özgü endüstriyel ürünler her kullanım sonrasında düzenli bir şekilde temizliği ve bakımı yapılması gerekmektedir. Daha büyük ebatlı endüstriyel ürünler ise periyodik aralıklar ile bakımları gerçekleştirilmeli ve bakımları takip edilmelidir. Bunun yanında yağlama, güvenlik kontrolleri gibi bakımları da üstlenilmelidir.
Endüstriyel ocak, yoğun mutfaklarda kullanılan ürünlerden biridir. Restoran ya da yemekhane gibi büyük işletmelerde kullanılan bu ürünler, kalabalık müşterilere hızlı ve yeterli miktarda yemek hazırlamaya yardımcı olmaktadır. Gazlı, elektrikli, fırınlı ve yer ocağı olmak üzere birden fazla çeşide sahiptir. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.