Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

El, Ayak, Tırnak Bakımı

El, Ayak, Tırnak Bakımı Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
389 farklı El, Ayak, Tırnak Bakımı fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

El, Ayak, Tırnak Bakımı

El, ayak ve tırnak bakımı ürünleri akrep.com'da sizleri bekliyor. Kullanıcıların genel sağlığı ve görünümü açısından öneme sahip olan bu ürünler, birçok ihtiyacı karşılayabiliyor. Kategorimiz üzerinde yer alan ürünler ellerin, ayakların ve tırnakların sağlıklı aynı zamanda estetik görünmesini sağlıyor. Bu bakım ürünleri arasında en çok kullanılanlardan olan el bakımı ürünleri kullanılıyor. Günlük bakımın bir paçası olan bu ürünler el hijyeni nem dengesinin korunmasında rol oynuyor. Tırnak bakım ürünleri ise tırnakların daha sağlıklı uzaması ve estetik görünmesi için birden fazla ürün yer alıyor. Ayak bakım ürünleri ise sağlıklı ve bakımlı ayaklara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Siz de bu genel bakım ürünleri arasından ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız kategorimize göz atabilir, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

El, Ayak, Tırnak Bakımı

El Bakım Ürünleri

Ek bakımı ürünleri geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkıyor. Gün içerisinde kullanılan ürünler arasında yer alan bu ürünler, ellerinizin daima bakımlı görünmesini destekliyor. Özellikle kuruyan eller için önemli olan el bakımı, çeşitli ürünler ile desteklendiğinde oldukça etkili bir çözüm sunuyor. El kremi çeşitleri bu açıdan önemli ürünler arasında bulunuyor. Nemlendirme özelliğine sahip olan bu krem ve solüsyonlar, elinizin gün içerisinde nem dengesini sağlayarak yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Bunun yanında el peelingleri el bakımı için kullanılan diğer ürünler arasında. Son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında olan bu çeşitler, el derisinin yenilenmesini ölü hücrelerin veya kalınlaşmış derinin tazelenmesine yardımcı oluyor. El bakım ürünleri düzenli kullanımlarda ellerin daha bakımlı ve estetik görünmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda cilt tonunun eşitlenmesini de sağlayan bu bakım genç görünen ve sağlık ellere kavuşabilmenizi desteliyor. Siz de el bakım ürünleri arasından ihraçlarınıza uygun olanları seçebilirsiniz.

El, Ayak, Tırnak Bakımı

Ayak Bakım Ürünleri

El bakımı kadar ayak bakımı da önemli olup düzenli bir rutin gerektiriyor. Yürüme, ayakkabı giyme gibi günlük aktiviteler sonucu yorulan ayakları biraz dinlendirmek ve rahatlamak gerekebiliyor. Bu durumda da devreye ayak bakım ürünleri giriyor. Ayak temizliğinden nem dengesinin sağlanmasına kadar geniş bir skalaya sahip olan bu bakım ürünleri pek çok ihtiyacı karşılıyor. Cilt sağlığını da koruyan ayak bakım ürünleri ile sağlıklı ayaklara kavuşabilirsiniz. Ayak bakım ürünleri arasında topuk törpüsü, ayak banyo tuzları, ayak peelingi, ayak kremi gibi çeşitli ürünler bulunuyor. Her bir ürünün özelliği ve kullanım şekli farklı olup sizlerin en iyi sonucu alabilmesine yardımcı oluyor. Ayak peelingi ile ölü derileri temizleyebilir cildinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Ayak törpüsü bu bakım ürünleri arasında en çok kullanılanlar arasında. Sertleşmiş topuğu yumuşatmak için kullanılan ayak törpüleri, düzenli kullanım sonucu pürüzsüz ve yumuşak topuklara sahip olabilmenizi sağlıyor. Siz de ayaklarınızı hak ettiği değeri vermek için ayak bakım ürünlerini inceleyebilir ve uygun fiyatları değerlendirerek sahip olabilirsiniz.

El, Ayak, Tırnak Bakımı

Tırnak Bakım Ürünleri

Son zamanlarda oldukça ilgi gören tırnak bakım ürünleri pek çok kullanıcı tarafından sıkça kullanılıyor. Oje, cila, törpü, tırnak makasının dışında bakım yağlarına kadar ürün skalası söz konusu. Tırnak bakım yağları ve bakım kremi gibi tırnak sağlığını destekleyici ürünler de bulunuyor. Eğer ince yapılı bir tırnağa sahipseniz bakım yağları ve kremleri sayesinde tırnaklarınızı güçlendirebilir ve kırılmaların önüne geçebilirsiniz. Bunun yanında ojenin daha alımlı görünmesini sağlamak için iyi bir manikür yapılması gerekiyor. Dolayısıyla fonksiyonel törpüler ile tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebilir ve ellerinizin şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Oje ve bakım ürünlerini bulacağınız sayfamız üzerinden ihtiyaç duyduğunuz ürünlere gidebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olan ayak bakımı için birkaç ipucu yer almaktadır. Öncelikle ayaklarınızı temizleyerek bakımına başlayabilirsiniz. Ayaklarınızı ılık su sabun ile yıkadıktan sonra ayaklarını topuk törpüsü yardımıyla törpüleyin. Böylece daha yumuşak ayaklara sahip olabilirsiniz. Ardından tırnak bakımı yaparak pedikür yapabilirsiniz. Ayaklarınızdaki ölü hücrelerin gitmesi için ayak peelingi yapabilirsiniz. Ardından nemlendirici dürebilir ve ayak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Haftada en 1 kere ayak bakımı yapmak oluşabilecek rahatsızlıklara karşı önlem alabilmenizi sağlayacaktır.
Ayak tırnaklarının sararmasına neden olan birkaç etken bulunmaktadır. Bunlar vitamin eksikliği ya da cilt rahatsızlıkları olabilir. Çinko, C ve D vitamini eksikliği tırnak sararmalarına yol açabilmektedir. Bunun yanında tırnak mantarında da sararmalar görülebilmektedir. Cilt sorunlarından dolayı sararmalar için bir doktora danışmanız önerilmektedir.
El ve ayak bakımı için dikkat edilmesi gerekenler arasında bir bakım rutini oluşturmak gerektirmektedir. El ve ayaklarınızın ihtiyaçlarına uygun bakım gerçekleştirilmelidir. Kuru el ve ayaklardan şikâyetçiyseniz nemlendirmeye özen gösterilmesi gerekmektedir. Ayaklar için özellikle topuk törpüsü kullanılması önerilmektedir. Bunların yanında el ve ayaklardaki ölü derilerden kurtulmak için peeling yapılabilmektedir. Son olarak tırnak bakımı da önemli olup, el ve ayakların hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.
Tırnağın uzama süresi günde ortalama 0,1 mm'dir. El tırnaklarının uzaması ve tamamen yenilenmesi ise 4 ila 6 ay arasındadır. Ayak tırnaklarında bu durum değişmekte olup daha uzun bir zamana yayılmaktadır. 12 ila 18 ay arasında yenilenmektedir.