Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Yazıcı, Tarayıcı ve Aksesuarları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Sıralama
3575 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yazıcı, Tarayıcı ve Aksesuarları

Bilgisayarlarla birlikte kullanılan çeşitli cihazlar sayesinde bilgisayarlar çok daha fonksiyonel bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu cihazlardan biri de tarayıcılar ve yazıcılardır. Tarayıcı bilgisayarın bir giriş birimi iken; yazıcı çıkış birimleri arasında yer almaktadır. Her iki cihazın görevi de farklıdır. Özellikle iş yerlerinde, çeşitli kurumlarda kullanılan yazıcı ve tarayıcılar özellikle son yıllarda ev tipi modelleriyle de beğeni toplamaktadır. Evden çalışan kimseler ya da öğrenciler için de gerekli cihazlar olan yazıcı ve tarayıcıları evde de kullanabilmek mümkündür. Yazıcı, tarayıcı ve aksesuarlarına dair ihtiyacınız olan her model ve markayı akrep.com üzerinden inceleyebilirsiniz. En cazip fiyatlı seçenekler için, kategorimiz üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yazıcı Çeşitleri Nelerdir?

Yazıcı Çeşitleri Nelerdir?

Farklı kullanım ihtiyaçlarına ve farklı mekanlara uygun olarak tasarlanan pek çok yazıcı modeli bulunmaktadır. Yazıcı çeşitleri arasında; lazer yazıcı, çok fonksiyonlu yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, barkod ve etiket yazıcı, fotoğraf yazıcıları, taşınabilir yazıcı, 3D yazıcı ve nokta vuruşlu yazıcı seçenekleri bulunmaktadır. Çok fonksiyonlu yazıcı modelleri, adından da anlaşılacağı gibi birden fazla işlevi yerine getirebilen yazıcılardır. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi özelliklerinin tümünü barındıran çok fonksiyonlu yazıcılar ile tüm işlemleri tek bir yazıcı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka yazıcı çeşidi olan 3D yazıcılar ise; dijital bir tasarım modelini elle tutulur, fiziksel bir objeye dönüştürmeye yarayan yazıcılardır. Lazer yazıcı modelleri de; en kısa sürede, en fazla baskı sayısına ulaşabilen ve en kaliteli baskı kalitesini sağlayan yazıcı çeşitleridir. Tüm bu yazıcı çeşitlerinin özelliklerini detaylı olarak inceleyerek ihtiyacınıza en uygun yazıcı modelini kolayca satın alabilirsiniz.

Tarayıcı Çeşitleri Nelerdir?

Tarayıcı Çeşitleri Nelerdir?

Tarayıcılar; bilgisayarınıza bir metni, bir görüntüyü ya da bir fotoğrafı aktarmak için kullanabileceğiniz cihazlardır. Tarayıcı çeşitleri yine farklı özellikleri sebebiyle farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Tarayıcı çeşitleri arasında; 3D tarayıcılar, masaüstü tarayıcılar, kalem tarayıcılar ve kablosuz tarayıcılar gibi modeller bulunmaktadır. Kalem tarayıcı modelleri, adından da anlaşılacağı gibi bir kalem görünümündedir. Bu tarayıcılarla, belgenizin üstünden satır satır kalemle geçer gibi geçerek tarama yapabilirsiniz. Taşıma kolaylığı sağladığından kalem tarayıcılar sıklıkla kullanılmaktadır. Bir başka tarayıcı çeşidi olan 3D tarayıcılar ise; var olan bir gerçek nesnenin sayısallaştırılarak farklı formatlarda bilgisayar ortamına atılmasına olanak sağlar. Tarayıcı modellerinin tümünü ve özelliklerini Tarayıcı kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Yazıcı ve Tarayıcı Aksesuarları

Yazıcı ve Tarayıcı Aksesuarları

Farklı yazıcı ve tarayıcı çeşitleri için özel olarak tasarlanan yazıcı ve tarayıcı aksesuarları bulunmaktadır. Lazer yazıcı aksesuarları arasında yer alan toner, bir lazer yazıcının baskı yapabilmesini sağlar. Bir başka yazıcı bileşeni olan kartuşlar ise tonerlerden farklı olarak kartuşlu yazıcı modelleriyle birlikte kullanılan bir aparattır. Kartuş dolum seti, yazıcı kartuşu, yazıcı ribonu, yazıcı şeridi gibi aradığınız pek çok yazıcı ve tarayıcı aksesuar, ekipmanlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı satış mecralarının ürünlerine tek bir sayfa üzerinden göz atarak, en uygun fiyatı sunan satıcıdan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.