Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Dijital Ürünler

Dijital Ürünler Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama

Dijital Ürünler

Size yepyeni alışveriş, oyun, film ve müzik gibi aktivitelerin kapılarını aralayacak dijital ürünler burada buluşuyor. Dijital dünyanın en çok sevilen hizmetlerini burada bulabilirsiniz. Akrep.com'da bulunan dijital kodlar ücretli hizmet sunan servisleri deneyimlemeniz için oldukça ideal. Sayfamızdaki ürünlerle birçok yeni aktiviteye adım atabilirsiniz. Dijital ürünler hem kişisel kullanım hem de hediyelik olarak değerlendirilebiliyor. Sevdiklerinize yeni bir aktivite veya ilgi alanı armağan etmek istiyorsanız sayfamızdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Yaşamınızı zenginleştirecek diğer teknoloji için sayfamızdaki ilgili kategorileri ziyaret etmeyi unutmayın!

Dijital Ürünler

Dijital Kodlar Burada Buluşuyor

Günümüzde internet dünyası verimli ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak birçok servis sunuyor. Film, oyun ve alışveriş gibi aktiviteler sınırsız içeriğin bulunduğu internet servisleriyle daha keyifli hale gelebiliyor. Günlük rutininizi renklendirmek ve farklı ilgi alanlarına yelken açmak istiyorsanız sayfamızdaki dijital ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünler belirli servisleri sınırsız bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyor. Ayrıca ücretli olarak sunulan oyun, film ve dizi gibi içerikleri de keşfetmenizi sağlıyor. İlgi alanlarınızı baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Dijital kodlar arasında ilgi alanlarınıza hitap edecek birçok seçeneğe rastlamanız mümkün. Örneğin farklı oyunları keşfetmekten hoşlanıyorsanız e-Pin olarak da bilinen oyunların premium hizmetlerine ulaşmanızı sağlayan kodları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler oyunlara özel olarak sunuluyor. Örneğin, League Of Legends adlı oyunun ücretli servislerine ulaşmak için Riot Points adlı dijital ürünleri satın almanız gerekiyor. Bu tür oyun kodlarını satın alarak sevdiğiniz oyunların hiç bilmediğiniz içeriklerine ulaşabilirsiniz. Bu tür dijital ürünler sık sık hediye olarak da değerlendiriliyor. Oyun tutkunu sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunabilmek için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak telefonunuzdan yeni oyun, eğitim ve uygulamalar keşfetmenizi sağlayacak dijital ürünler de burada buluşuyor. App Store ve Play Store kodu çeşitleri telefonunuza binlerce içerik sunan uygulama marketlerinin kapılarını aralıyor. dijital oyun kodlarını tercih ederek ücretli olarak sunulan birçok uygulamayı kullanabilirsiniz.

Dijital Ürünler

Dijital Ürünlerle Dizi ve Film Dünyasını Keşfedin

Sayfamızda binlerce film, dizi ve müzik içeriği sunan servislerin dijital ürünleri de bulunuyor. Bu ürünleri tercih ederek keyifli aktivitelere imza atabilirsiniz. Film, dizi ve video içerikleri sunan birçok servis bulunuyor. Netflix gibi servislerin sunduğu hediye kartlarını kişisel zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Bu tür içerik hizmeti sunan markaların hediye kartlarında belirli sürelerde üyelik paketleri bulunuyor. Örneğin, bazı hediye kartları 1 aylık üyelik sunarken bazı kartlar 3 aylık üyelik imkanı tanıyor. Dijital ürünlerin bu tür detaylarını incelemek için sayfamızdaki ürünlere tıklamanız yeterli. Akrep.com'un gelişmiş arayüzü ile ürüne dair detayları ve uygun fiyatlar sunan satıcıları görüntüleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra binlerce müzik içeriği sunan servisler de burada buluşuyor. Spotify ve Fizy gibi müzik servislerinin hediye kartlarını tercih ederek farkı müzik türlerini keşfetme imkanı yakalayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak yüksek boyuttaki verilerinizi güvenli bir şekilde depolayabileceğiniz bulut hizmetleri de burada sizi bekliyor. Farkı servislerin sunduğu dijital alışveriş kodu çeşitlerini satın alarak verilerinizi güvende tutabilir, her an ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital Ürünler

Bütçenize Uygun Dijital Ürünler

Her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden dijital ürünler akrep.com'da buluşuyor. Bütçeniz doğrultusunda en iyi seçeneklere ulaşmak için doğru adrestesiniz. Sayfamızdaki ürünleri kıyaslayarak seçim yapabilir ve en iyi teklifleri sunan satıcılara anında ulaşabilirsiniz. Dijital ürünlerin fiyatları kullanım süresi, bakiye ve içerik gibi unsurlara göre farklılık gösteriyor. Örneğin, 1 aylık üyelik sunan dijital hediye kartı uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alabiliyor. 3 aylık hizmet sunan dijital ürünler ise orta fiyat skalasında bulunabiliyor. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Akrep.com ile ideal seçeneklere ulaşmanız oldukça pratik. Sayfamızdaki Marka ve Fiyat Aralığı gibi filtre seçeneklerini kullanarak ürün seçiminde nokta atışı yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dijital ürünler internet ortamında satılan ve belirli bir hizmet sunan ürünlerdir. Dijital ürünleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Dijital ürünler internet ortamında hizmet sunan seçeneklerdir. Dizi-Film paketleri, oyunlar ve alışveriş kodları dijital ürünler olarak örnek gösterilebilir. Ürünleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.