Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Sıralama

Derin Dondurucu

Buzdolabı dondurucusunun yeterli gelmediği zamanlarda kurtarıcı olan derin dondurucular pek çok yiyeceği ve hatta içeceği güvenle muhafaza edebilmenize imkan sunuyor. Derin dondurucular sayesinde mevsiminde dondurduğunuz sebze ve meyvelere yılın her döneminde kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli hamur işleri hazırlayıp dondurarak muhafaza edebilir böylece çat kapı misafirlere her an hazırlıklı olabilirsiniz. Derin dondurucu ile bunların yanı sıra; elinizin altında hazır olmasını istediğiniz daha pek çok gıdayı da dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz andaki tazeliğinde yiyeceklerinizi muhafaza edecek olan derin dondurucular özellikle kalabalık aileler için ideal. Bunun yanı sıra mutfakta zaman geçirmekten keyif alan ya da mevsimsel yiyecek hazırlıkları yapmaktan hoşlanan kişiler de mutlaka bir derin dondurucuya sahip olmalılar. Pek çok beyaz eşya üreticisi tarafından piyasaya sunulan derin dondurucular farklı tiplerde ve farklı özelliklerde dizayn ediliyor. Tüm bu derin dondurucuları ve fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek, birbirileri arasında bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucular, farklı ihtiyaç ve farklı alanlara uygun olarak farklı tiplerde tasarlanıyor. Derin dondurucu modellerinden biri, minimal boyutlardaki buzdolabını andıran tasarımıyla çekmeceli derin dondurucular. Dikey derin dondurucu olarak da bilinen çekmeceli derin dondurucu modelleri, isminden de anlaşılacağı gibi farklı bölmelere sahip bulunuyor. Çekmeceli derin dondurucu modelleri, farklı çekmeceleri sayesinde farklı kategorilerdeki yiyecekleri düzenli bir şekilde muhafaza edebilmeye imkan tanıyor. Çekmeceli derin dondurucu modelleri arasında farklı gereksinimlere uygun olarak farklı çekmece sayılarına sahip seçenekler bulunuyor. 3 çekmeceli derin dondurucu ve 4 çekmeceli derin dondurucu gibi daha minimal boyutlardaki modellerin yanı sıra; 6, 7, 8, 9 çekmeceli gibi daha büyük boyutlarda modeller de bulunuyor. Bunlar arasından ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Sandık Tipi Derin Dondurucu Modelleri

Sandık Tipi Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucu modelleri arasında kalabalık ailelerin gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak dizayn edilen seçenekler de bulunuyor. Sandık tipi derin dondurucu modelleri geniş iç hacimleri ile geniş ailelere arzu ettikleri çözümü sunuyor. Derin dondurucular sandık tipi tasarımıyla geniş yer kaplasa da tüm yılı rahatça geçirecek kapsamda yiyecek-içecek depolama fırsatı sunduğundan pek çok ailenin tercihi oluyor. Mutfakta ya da kiler alanında sandık tipi derin dondurucular için yeri olan kimseler, geniş hacimli bu modelleri seçiyor. Sandık tipi derin dondurucular da kendi aralarında sahip oldukları iç hacme ve ölçülere göre ayrılıyor. Bunlar arasından kendi alanınıza ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yaparak yılın her anı dilediğiniz yiyeceğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Derin Dondurucu Fiyatları

Derin Dondurucu Fiyatları

Derin dondurucular arasında yatay ve dikey tipteki modeller bulunuyor. Bunun yanı sıra; enerji sınıfı verimliliği, iç hacmi, dondurucu özelliği gibi kriterle de modeller birbirinden ayrılıyor. Derin dondurucu fiyatları da tüm bu kriterlere ve ürünün markasına göre şekilleniyor. Derin dondurucular arasından seçim yaparken öncelikle dikey mi yoksa yatay mı istediğinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Ardından belirlediğiniz modelin fiyatlarını farklı markalar ve satış kanalları karşılaştırması yaparak değerlendirebilirsiniz. Bu karşılaştırma için doğru adrestesiniz! Kategorimiz üzerinden farklı markaların ve farklı satış kanallarının sunduğu derin dondurucuları görüntüleyebilir, modeller arasında fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. Daha fazla beyaz eşya fiyatını incelemek için ise Beyaz Eşya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Doğru bir derin dondurucu seçimi yapabilmek için bazı faktörlerin göz önünde bulundurulması gerekir. Bu faktörlerden ilki, derin dondurucunun ihtiyaçlarınıza uygun boyutlarda olmasıdır. Bununla birlikte satın alacağınız derin dondurucunun enerji sınıfı, kasa tipi, otomatik buz çözme özelliği ve garanti imkanlarını da doğru bir tercih için dikkatle incelemeniz gerekir.
Derin dondurucu kokusu birçok farklı sebepten dolayı oluşabilmektedir. Bu sorunun kaynağını bulabilmek için ilk olarak derin dondurucunun içerisindeki malzemeleri boşaltabilirsiniz. Bir süre bekleterek ve ardından silerek kokunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Derin dondurucu kokusunu gidermek üzere sunulan birçok temizlik ürünü bulunmaktadır. Bu ürünleri de tercih ederek kokuyu pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
Derin dondurucu çeşitlerinde kırmızı ışık göstergesinin anlamı ürün modeline ve markaya göre değişiklik gösterir. Fakat kırmızı ışığın genel anlamı dondurucunun istenen sıcaklıkta olmaması ve yiyeceklerin donması için yeterli soğuklukta bulunmamasıdır. Ürünlerdeki kırmızı ışık göstergesinin anlamını öğrenmek için derin dondurucunuzun kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
Derin dondurucu gıdaların uzun süre muhafaza edilebilmesini sağlayan beyaz eşya çeşitleri arasında yer alır. Bu ürünleri kusursuz bir şekilde temizlenebilmesi için ilk olarak içerisindeki gıdaların boşaltılması gerekir. Bu işlem için ürünü kapalı konuma getirmelisiniz. Ardından buzların çözülmesini sağlayıp bir bez yardımıyla derin dondurucunuzu sildikten sonra temizlik işlemini sonlandırabilirsiniz.