Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

L-Karnitin ve CLA

L-Karnitin ve CLA Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama
28 farklı L-Karnitin ve CLA fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

L-Karnitin ve CLA

L-Karnitin ve CLA, kullanıcıların spor esnasında performansını artıran yağ yakıcı ürünlerdir. Konjuge linoleik asit olarak bilinen CLA, bel kısmındaki yağların yakılmasında oldukça etkili bir yağ asididir. L-Karnitin ise bir amino asit olup, vücudun hücreleri içinde yağ yakmaya yardımcıdır.

L-Karnitin ve CLA

L-Karnitin ve CLA Kullanımı & Fiyatları

L-Karnitin, günümüzde pek çok sporcunun performansını ve yaptığı çalışmaların etkisini artırmak için kullandığı bir besin takviyesidir. Fazla kilosu olan kişilerin, vücutlarında biriken yağları yakmaya yarayan bu bileşen, vücutta yağsız kas kütlesi oluşumuna da yardımcıdır. L-Karnitin; karaciğer ve böbreklerde insan vücudu için yeterli olacak şekilde sentezlenmektedir. Vücudun ürettiği bu bileşen, bazı durumlarda yeterli gelmemekte ve takviye olarak kullanılması uygun görülmektedir. L-Karnitin başta et ve süt ürünlerinde olmak üzere, protein içeren tüm besinlerde bulunmaktadır.

CLA ise, yağ asitlerinden oluşmaktadır. Vücuttaki yağ kütlesini azaltan bir etkiye sahip olan CLA’nın tümör ve kanser hastalıklarının tedavisinde de kullanıldığı bilinmektedir. Et ve süt ürünlerinde bulunan CLA, besin takviyesi olarak kullanıldığında vücuttaki yağ düzeyini düşürür. İnsülin direncini dengelemede etkili olan CLA, pek çok sporcu tarafından kullanılmakta ve kişilerin yağ yakma hızını artırmaktadır. L -Karnitin ve CLA kullanımı için, ürünlerin kullanma talimatında belirtilen miktardan fazla kullanılmaması önerilmektedir. Gıda takviyesi alacak olan kişilerin, öncesinde muhakkak bir sağlık uzmanına danışması gerekir. L Karnitin ve CLA markaları arasında en bilinenleri; Multipower ve Mmusa’dır. L-Karnitin ve CLA fiyatları ise, ürün markasına ve miligramına göre değişiklik göstermektedir.

L-Karnitin ve CLA

L-Karnitin ve CLA Zayıflatır mı?

L-Karnitin, kullanıcılar tarafından yağ yakımını hızlandırmak ve fazla kilolardan kurtulmak için tercih edilen bir besin takviyesidir. Vücut geliştirmeye yardımcı olduğu için sporcular tarafından da rağbet görmektedir. Vücuttaki fazla olan yağları enerjiye dönüştüren bu besin takviyesi, fazla yağı enerji olarak değerlendirmekte ve vücudun daha kolay bir şekilde toparlanmasına yardımcı olmaktadır. L-Karnitin ile zayıflamak mümkündür. Fakat kullanıcıların dikkat etmeleri gereken belli başlı detaylar vardır. L-Karnitin, spor yaparken harcanan kalori miktarını artırarak yağ yakımına sebep olur. Dolayısıyla kilo vermek isteyen kişilerin, L Karnitin kullanmalarının yanı sıra spora da önem vermeleri gerekir. Aksi halde, ürünün zayıflamayı kolaylaştırıcı etkisi azalacaktır.

CLA’da yağ yakıcı etkiye sahip besin takviyeleri arasında yer alır. Metabolizmayı hızlandırarak, vücudun yağ yakım hızını artırır. Fazla kilolardan kurtulabilmenin en etkili yolu, metabolizmayı hızlandırmaktır. Metabolizmanın hızlanmasında etkili olan CLA ise, fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin zayıflama süreçlerine eşlik edebilecek en ideal besin takviyesidir. Vücudun toksin ve ödemden arınmasına yardımcı olarak daha fit bir görünüm kazandırmaktadır.

L-Karnitin ve CLA

L-Karnitin ve CLA Arasındaki Farklar Nelerdir?

CLA yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olurken, L-Karnitin takviyesinin böyle bir etkiye sahip olmadığı görülür. L-Karnitin kullanıcıların metabolizmasını hızlandırmaya yardımcıdır. CLA ise; bel, basen ve göbek bölgesindeki yağları yakarak, vücudun şekillenmesini sağlar. Vücuttaki lipoprotein lipaz enzimi, yağın depolanmasında etkilidir. CLA, vücudun depoladığı bu enzimi etkisiz hale getirerek yağ miktarının azalmasına ve yağsız olan kas dokusunu muhafaza ederek, daha hoş bir görünüm kazanmaya yardımcı olur.