Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Erkek Bakım Ürünleri

Erkek Bakım Ürünleri Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
261 farklı Erkek Bakım Ürünleri fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Erkek Bakım Ürünleri

Günlük bakım rutininizi pratikleştirecek birbirinden etkili erkek bakım ürünleri akrep.com dünyasında sizi bekliyor. Saç, cilt, vücut ve sakal bakımınıza özel birçok seçeneği burada bulabilirsiniz. Sayfamızda her markanın popüler ürünlerini bulmanız mümkün. Sitemizin fiyat ve özellik karşılaştırma imkanından faydalanarak ürün seçiminde nokta atışı tercihler yapabilirsiniz. Birbirinden etkili ve uygun fiyatlı erkek bakımı ürünlerini sunan satıcılara ulaşmak için hemen sayfamızı incelemeye başlayın! İhtiyacınız olabilecek diğer sağlık, bakım ve kozmetik ürünlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

Erkek Bakım Ürünleri

Erkek Cilt Bakım Ürünleri Burada Buluşuyor

Söz konusu kişisel bakım rutini olduğunda erkeklerin birçok farklı ürüne ihtiyacı olabiliyor. Çünkü erkekler için cilt, saç ve vücut bakım rutinine ek olarak sakal bakımı da oldukça önemli. Erkek cilt bakım ürünlerini tercih ederek kişisel bakım rutininizi pratikleştirebilirsiniz. Burada yer alan ürünler cilt bakımı ve sakal bakımı rutinleri için özel olarak geliştiriliyor. Örneğin tıraş köpüğü çeşitleri sakal rutininin pratik ve etkili bir şekilde geçmesini sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Farklı cilt tiplerine özel olarak sunulan bu ürünler cildi kayganlaştırarak sakal tıraşı rutinini pratikleştiriyor. Böylece tıraş bıçağının neden olabileceği tahriş ve kesik gibi problemleri geride bırakmanızı sağlıyor. Tıraş jeli ve tıraş köpüklerini tercih ederek sakallarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan nemlendirici çeşitleri ise canlı bir cilt görünümü için oldukça ideal. Kuru, karma ve yağlı cilt tiplerine özel olarak sunulan ürünler ayrıca birçok cilt probleminin giderilmesine yardımcı oluyor. Cilt tipinizi göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak tıraş sonrası ürün çeşitleri de sitemize sizi bekliyor. Balsam gibi ürünleri tercih ederek cildinizin ferah ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Erkek Bakım Ürünleri

Tıraş Bakım Ürünleri Akrep.com’da

Sayfamızda sakal tıraşı için özel olarak tasarlanan birçok seçenek mevcut. Farklı özellikleriyle öne çıkan tıraş makinelerini kişisel rutininize göre değerlendirebilirsiniz. Pratik bir sakal tıraşı için fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan tıraş makineleri yer alıyor. Bu ürünler farklı başlıkları ve yüksek devir güçleriyle sakal tıraşınızı konforlu bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Ayrıca birçok başlık seçenekleri sayesinde sakalınızı dilediğiniz gibi şekillendirme imkanı tanıyor. Philips, Braun, Arzum, Wahl ve Goldmaster gibi markaların sunduğu ürünler arasında bu tür seçeneklere rastlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak geleneksel sakal tıraşı rutininden vazgeçemeyenler için tıraş bıçakları da sitemizde. Çok bıçaklı ve kayganlaştırıcılı ürün çeşitlerini tercih ederek tıraş rutininizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenin keyfi sizinle. Gillette, Derby ve Arko gibi revaçta markaların ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tıraş köpüğü, tıraş fırçası ve jilet gibi ürünlerin bir arada sunulduğu erkek bakım seti çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve favori satıcıların sunduğu yüzlerce ürün çeşidi Akrep.com dünyasında sizi bekliyor.

Erkek Bakım Ürünleri

Erkek Vücut Bakım Ürünleri

Erkek vücut bakım ürünleri de günlük ve haftalık bakım rutininizin vazgeçilmezi olmaya aday. Vücut tıraş makinesi çeşitleri haftalık bakım rutini için revaçta olan ürünlerden biri. Koltuk altı ve göğüs gibi bölgelerdeki tüylerinizi rahatlıkla kesebilmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızda saç şekillendirme işlemi için de birçok seçenek mevcut. Saç tıraşı için farklı başlıklarla sunulan tıraş makineleriyle istediğiniz stili yaratabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak hem saç hem de sakal tıraşında kullanılan seçenekler de sayfamızda mevcut. Erkek vücut bakım seti çeşitleri saç ve sakal bakımına özel sunulan seçenekleri bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Erkek bakım ürünleri arasında cilt, vücut, saç ve sakal temizliğine yönelik sunulan birçok seçenek bulunur. Tıraş bıçağı, tıraş makinesi, tıraş fırçası, tıraş köpüğü ve tıraş jeli gibi ürünler sakal bakımında kullanılır. Nemlendirici, tıraş sonrası krem ve balsam çeşitleri ise cilt bakımı için tercih edilen ürünlerdir. Kişisel bakım rutininizi göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz.
Erkek bakım setleri farklı ihtiyaçlara göre özel olarak düzenlenir. Bazı ürünler sakal ve saç bakımı için sunulurken bazı ürünler sadece cilt bakımı için oluşturulur. Örneğin, sakal ve saç bakımı için sunulan setlerin içerisinde tıraş makinesi, saç kesme makinesi ve kesme aparatları bulunur. Kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz.
Tıraş makinesi çeşitlerinin temizlenme şekli üründen ürüne farklılık gösterir. Döner başlıklı tıraş makineleri fırça yardımıyla temizlenirken ıslak tıraş makineleri suyla yıkanabilir. Ürünlerin kullanım kılavuzlarını inceleyerek temizlenme şekilleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Tıraş bıçağı bakımı üründen ürüne farklılık gösterir. Genel olarak aktarmak gerekirse tıraş bıçağını kullandıktan sonra ilk adımda durulamanız gerekir. Ardından temizleyici ürünlerle dezenfekte etmeniz hijyeni kullanım için önemlidir. Tıraş bıçağınızın temizliği hakkında detaylı bilgi almak için satın aldığınız ürünün kullanım bilgilerini inceleyebilirsiniz.