Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Oyun & Yazılım

Oyun & Yazılım Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
70 farklı Oyun & Yazılım fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Oyun & Yazılım

Tüm bilgisayar modelleri yazılım olarak bilinen programlar ile çalışır. Bilgisayardan aldığınız verimi arttırmak, gerek iş gerekse de kişisel kullanımlarınızdaki yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi arttırmak için birtakım yazılımlar kullanabilirsiniz. Bilgisayar ile gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlem aslında bir bilgisayar yazılımı gerektirir. Bu yüzden kullanım alışkanlıklarınız ve gereksinimlerinize uygun olarak bilgisayar yazılımları edinebilirsiniz. Bilgisayarlar, üretkenlik ve profesyonel amaçlı kullanımların yanı sıra aynı zamanda bir oyun cihazı olarak da kullanılır. Bunun içinse bilgisayar oyunları devreye girer. Bilgisayarınıza kurarak oynayabileceğiniz yüzlerce oyunu ve yaratıcılığınızı besleyecek çok sayıda bilgisayar yazılımını akrep.com üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Oyun ve yazılım alanında ürün piyasaya sunan markaları, bu markaların ürünlerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilir; fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Oyunseverler İçin Geliştirilen Bilgisayar Oyunları

Oyunseverler İçin Geliştirilen Bilgisayar Oyunları

PC oyunları, oyun tutkunu kimseler için geliştirilmiş olan ve bilgisayara yüklenerek oynanan oyunlardır. Eğlenceli vakit geçirmek isteyen kimselerin vazgeçilmezi olan bilgisayar oyunları, farklı zevklere hitap edilecek şekilde onlarca farklı konseptte yazılmaktadır. Dolayısıyla her oyuncu kendi zevkine uygun bir bilgisayar oyununu kolayca bulabilir. Büyükten küçüğe her yaştan oyunsevere hitap eden bilgisayar oyunları ile siz de keyfine doyum olmayan vakitler geçirebilirsiniz. Yeni PC oyunları, en sevilen PC oyunları ve klasikleşen PC oyunları gibi seçenekler arasından kendi oyun zevkinize en uygun olanları seçebilirsiniz. Farklı markalar ve farklı oyun şirketleri tarafından piyasaya sunulan onlarca farklı oyun seçeneğini sayfamız üzerinden inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatı sunan satıcıdan istediğiniz oyuna kolayca sahip olabilirsiniz.

Farklı Amaçlara Uygun Bilgisayar Yazılımları

Farklı Amaçlara Uygun Bilgisayar Yazılımları

Bilgisayar yazılımları; farklı amaçlar ve farklı ihtiyaçlara uygun olarak beğeninize sunulur. Kategorimizde de inceleyebileceğiniz bilgisayar yazılımı seçenekleri arasında; işletim sistemi yazılımları, antivirüs programları, ofis programları, eğitim yazılımları, grafik ve tasarım yazımları gibi alternatifler bulunuyor. Eğitim yazılımları; dil öğrenmek, fotoğraf düzenleme becerileri kazanmak, temel düzeyde tasarım yapma becerisi kazanmak gibi yetenekler konusunda kendini geliştirmek isteyen kimseler tarafından tercih edilir. Öğrenmek istediğiniz alan ya da programlar özelinde hazırlanan eğitim yazılımlarını satın alarak evde kedi kendinize pek çok alanda yetkinlik kazanabilirsiniz. En çok kullanılan bilgisayar yazılımlarından biri de ofis programlarıdır. Ofis programları gerek iş yaşamında gerekse de şahsi pek çok bilgisayar işleminde size büyük kolaylıklar sunar. Pek çok işi daha kısa sürede çözüme kavuşturan ofis yazılımları aynı zamanda planlama, program yapma, sunum hazırlama, tablo ya da grafik oluşturma gibi pek çok işte size büyük pratiklik kazandırır.

Oyun & Yazılım Fiyatları

Oyun & Yazılım Fiyatları

Bilgisayarınız için yeni bir oyun ya da yeni bir bilgisayar yazılımına ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz! Bilgisayarınızı çok daha etkin ve verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan bilgisayar yazılımlarının fiyatları; yazılımın markasına, türüne, güncelliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Aynı şekilde bilgisayar oyunları fiyatları da pek çok etkene bağlı farklılık gösterebilmektedir. Hem bilgisayar oyunları hem de bilgisayar yazılımları alanında en uygun fiyatı sunan satıcıyı akrep.com üzerinden görüntüleyebilir; satıcının sayfasına giderek ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Oyun & yazılımlar kullanıcıların gerekli olan işlerini kısa sürede halletmelerine yardımcı olan programlar olarak bulunuyor. Kullanım amacına uygun olarak çeşitleri bulunuyor olup hem ihtiyaçları karşılayan hem de eğlence sağlayan birden fazla oyun ve yazılım çeşitleri bulunuyor. Bu çeşitler bilgisayarlarınıza performans kazandırabilir, içerikleri genişletebilir, güveliğini arttırabilir ve boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayabiliyor.
Yazılım çeşitleri geniş bir skalaya sahip olup her beklentiyi karşılayabiliyor. Oyun yazılımları, eğitim, güvenlik, işle ilgi yazılımlar olmak üzere farklı kategorilere ayrılabiliyor. E-ticaret paketleri, Office programları, işletim sistemi yazılımları, oyun yazılımları gibi daha pek çok türde yazılım çeşitleri yer alıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.
Bilgisayara oyun ya da yazılım kurmak kurulacak olan yazılım ve oyuna göre izlenmesi gereken adımlar değişebiliyor. Fakat genel olarak bu çeşitler CD ile kurulduğu için sürücüye kurmak istediğiniz oyun ya da yazılımın CD’sini takmanız gerekiyor. Ardından ekrana bir dosya açılacak ya da kurulum sihirbazı çıkacaktır. Dosya açıktıysa buradan kurulum sihirbazını başlatabilirsiniz. Kurulum sihirbazında çıkan adımları izleyerek oyun veya yazılımı kolaylıkla kurabilirsiniz.
Yeni nesil olarak bilinen ve teknoloji ilerledikçe geliştirilen yazılımlar olarak biliniyor. Pek çok cihaza uyumlu olmaları ile öne çıkan bu yazılım çeşitleri özel olarak tasarlanmış olan bu yazılımlar farklı formatlarda piyasaya çıkıyor. Bulut depolama veya işletim sistemi ile piyasaya sunulan bu yazılım çeşitleri farklı özelliklerde sunuluyor. Antivirüs programları, ofis programları gibi programlar yeni nesil oyun ve yazılımlar içerisinde yer alabiliyor.