Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
33 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Şarjlı Süpürge

Elektrikli süpürgeler ev işlerinde yardımcı kahraman görevini görüyor. Etraftaki toz ve kirleri hapsederek, kolay ve hızlı bir şekilde temizliği bitirmeye yardımcı olan elektrikli süpürge modelleri arasında şarjlı modeller de bulunuyor. Şarjlı süpürge modelleri kablosuz ve kolay taşınabilir olmalarıyla sıkça tercih ediliyor. Sizler de birbirinden farklı markaların şarjlı süpürge modellerine sitemiz üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge ile Konforlu Temizlik

Şarjlı Süpürge ile Konforlu Temizlik

Farklı yüzeylerin kolaylıkla süpürülebilmesi için üretilen şarjlı süpürgeler, doğrudan şarj edilerek kullanılabiliyor. Bu sayede elektrik kesintisi durumlarından da etkilenmeyerek her an avantajlı bir kullanım sağlayabiliyor. Şarjlı elektrik süpürgesi, motor gücü bakımından yüksek performans sergiliyor. Şarj olduğu takdirde uzun saatler boyunca kullanılabilen cihazlar, kablosuz olduğu için mesafe gözetmeksizin her alanda kullanılabiliyor. Aynı zamanda ürünlerin toz haznesi de oldukça geniş bir yapıya sahip. Toz torbaları değiştirilebilir yapıda üretiliyor. Şarjlı süpürgelerin emiş gücü de yüksek olduğu için halıların arasında kalan kalıntılar da kolaylıkla alınabiliyor. Yemek artığı, kıl, toz gibi etraftaki kirleri haznesine hapsederek hijyenik bir ortam oluşturan süpürge modelleri sayesinde evinizi tertemiz yapabilirsiniz.

Şarjlı Süpürgenin Avantajlı Kullanımı

Şarjlı Süpürgenin Avantajlı Kullanımı

Şarjlı süpürge modelleri pek çok farklı marka tarafından üretiliyor. Bu nedenle de her bir markanın farklı özelliklere sahip süpürge modeli bulunuyor. Farklı renk ve tasarımlarla karşınıza çıkan modeller dikey şarjlı süpürge ve el tipi şarjlı süpürge olarak 2 farklı gruba ayrılıyor. Dikey şarjlı süpürgeler, ince ve uzun tasarımı sayesinde yerden tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor. Birçok dikey süpürge modelinin yanında asma aparatı da veriliyor. Bu sayede dilerseniz cihazı duvara asarak da kullanabilirsiniz. Bunun dışında dikey şarjlı süpürgenin uzun yapısı sayesinde eğilmenize gerek kalmadan kolay bir şekilde etrafı temizleyebilirsiniz. El tipi şarjlı süpürgeler ise özellikle sıra süreli temizlikler için sıkça tercih ediliyor. Ev içerisinde yaşanan ufak tefek kazalar sonucunda kolaylıkla çıkarıp kullanabileceğiniz model mini şarjlı süpürge yardımcı kahraman görevi görüyor. Canlı renkleri ve modern tasarımlarıyla da beğeni toplayan kablosuz şarjlı süpürge modelleri uzun süreli pil ömürleriyle de kullanıcılardan tam not alıyor. Şarjlı süpürge pili tam doldurulduğunda uzun süre boyunca kullanılabiliyor. Bazı modellerde pil göstergesi de bulunuyor. Bu sayede cihazın ne kadar şarjı kaldığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Şarjlı Süpürge Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Şarjlı Süpürge Fiyatları

Şarjlı süpürge fiyatları ürünün sahip olduğu marka ve özelliklere göre değişim gösteriyor. Her bütçeye hitap eden şarjlı süpürgeler ergonomik yapısıyla da sıkça tercih ediliyor. Kolay taşınabilir olmasıyla dilediğiniz her alanda kullanabileceğiniz cihazlar, farklı boyutlarla satışa sunuluyor. Bu durum da ürünler arasında fiyat farklı oluşmasına neden olabiliyor. Her markanın kendine özgü şarjlı süpürge tasarımı bulunuyor. Bu nedenle markalar arasında fiyat değişimi söz konusu olabiliyor. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu ürünler halı, beton ve parke gibi zeminlerin üzerinde etkili sonuçlar gösteriyor. Ayrıca şarjlı süpürgeler çok fazla bakıma ihtiyaç duymuyor. Ürün tercihinde etkili olan tasarım ve işlevsellik geniş bir fiyat aralığı oluşmasını sağlıyor. Dikey ve el tipi şarjlı süpürge modelleri arasında fiyat değişimleri görülebiliyor. Dikey şarjlı süpürgeler, el tipi modellere göre daha yüksek bir fiyat skalasında yer alabiliyor. Dikey şarjlı süpürgelerin kullanım sürelerinin daha uzun olması ve daha güçlü motora sahip olması nedeniyle bu fark ortaya çıkıyor. Öte yandan bakıldığında el tipi süpürgelerin de kendi içerisinde farklı kriterleri bulunuyor. Bütçenize en uygun şarjlı süpürge modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için şarjlı süpürge tavsiye ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Diğer temizlik ürünlerini incelemek isterseniz Elektrikli Süpürge & Yıkama kategorimize bakabilirsiniz.