Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge

Şarjlı Süpürge Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Sıralama
18 farklı Şarjlı Süpürge fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Şarjlı Süpürge

Elektrikli süpürgeler ev işlerinde yardımcı kahraman görevini görüyor. Etraftaki toz ve kirleri hapsederek, kolay ve hızlı bir şekilde temizliği bitirmeye yardımcı olan elektrikli süpürge modelleri arasında şarjlı modeller de bulunuyor. Şarjlı süpürge modelleri kablosuz ve kolay taşınabilir olmalarıyla sıkça tercih ediliyor. Sizler de birbirinden farklı markaların şarjlı süpürge modellerine sitemiz üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge ile Konforlu Temizlik

Şarjlı Süpürge ile Konforlu Temizlik

Farklı yüzeylerin kolaylıkla süpürülebilmesi için üretilen şarjlı süpürgeler, doğrudan şarj edilerek kullanılabiliyor. Bu sayede elektrik kesintisi durumlarından da etkilenmeyerek her an avantajlı bir kullanım sağlayabiliyor. Şarjlı elektrik süpürgesi, motor gücü bakımından yüksek performans sergiliyor. Şarj olduğu takdirde uzun saatler boyunca kullanılabilen cihazlar, kablosuz olduğu için mesafe gözetmeksizin her alanda kullanılabiliyor. Aynı zamanda ürünlerin toz haznesi de oldukça geniş bir yapıya sahip. Toz torbaları değiştirilebilir yapıda üretiliyor. Şarjlı süpürgelerin emiş gücü de yüksek olduğu için halıların arasında kalan kalıntılar da kolaylıkla alınabiliyor. Yemek artığı, kıl, toz gibi etraftaki kirleri haznesine hapsederek hijyenik bir ortam oluşturan süpürge modelleri sayesinde evinizi tertemiz yapabilirsiniz.

Şarjlı Süpürgenin Avantajlı Kullanımı

Şarjlı Süpürgenin Avantajlı Kullanımı

Şarjlı süpürge modelleri pek çok farklı marka tarafından üretiliyor. Bu nedenle de her bir markanın farklı özelliklere sahip süpürge modeli bulunuyor. Farklı renk ve tasarımlarla karşınıza çıkan modeller dikey şarjlı süpürge ve el tipi şarjlı süpürge olarak 2 farklı gruba ayrılıyor. Dikey şarjlı süpürgeler, ince ve uzun tasarımı sayesinde yerden tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor. Birçok dikey süpürge modelinin yanında asma aparatı da veriliyor. Bu sayede dilerseniz cihazı duvara asarak da kullanabilirsiniz. Bunun dışında dikey şarjlı süpürgenin uzun yapısı sayesinde eğilmenize gerek kalmadan kolay bir şekilde etrafı temizleyebilirsiniz. El tipi şarjlı süpürgeler ise özellikle sıra süreli temizlikler için sıkça tercih ediliyor. Ev içerisinde yaşanan ufak tefek kazalar sonucunda kolaylıkla çıkarıp kullanabileceğiniz model mini şarjlı süpürge yardımcı kahraman görevi görüyor. Canlı renkleri ve modern tasarımlarıyla da beğeni toplayan kablosuz şarjlı süpürge modelleri uzun süreli pil ömürleriyle de kullanıcılardan tam not alıyor. Şarjlı süpürge pili tam doldurulduğunda uzun süre boyunca kullanılabiliyor. Bazı modellerde pil göstergesi de bulunuyor. Bu sayede cihazın ne kadar şarjı kaldığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Şarjlı Süpürge Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Şarjlı Süpürge Fiyatları

Şarjlı süpürge fiyatları ürünün sahip olduğu marka ve özelliklere göre değişim gösteriyor. Her bütçeye hitap eden şarjlı süpürgeler ergonomik yapısıyla da sıkça tercih ediliyor. Kolay taşınabilir olmasıyla dilediğiniz her alanda kullanabileceğiniz cihazlar, farklı boyutlarla satışa sunuluyor. Bu durum da ürünler arasında fiyat farklı oluşmasına neden olabiliyor. Her markanın kendine özgü şarjlı süpürge tasarımı bulunuyor. Bu nedenle markalar arasında fiyat değişimi söz konusu olabiliyor. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu ürünler halı, beton ve parke gibi zeminlerin üzerinde etkili sonuçlar gösteriyor. Ayrıca şarjlı süpürgeler çok fazla bakıma ihtiyaç duymuyor. Ürün tercihinde etkili olan tasarım ve işlevsellik geniş bir fiyat aralığı oluşmasını sağlıyor. Dikey ve el tipi şarjlı süpürge modelleri arasında fiyat değişimleri görülebiliyor. Dikey şarjlı süpürgeler, el tipi modellere göre daha yüksek bir fiyat skalasında yer alabiliyor. Dikey şarjlı süpürgelerin kullanım sürelerinin daha uzun olması ve daha güçlü motora sahip olması nedeniyle bu fark ortaya çıkıyor. Öte yandan bakıldığında el tipi süpürgelerin de kendi içerisinde farklı kriterleri bulunuyor. Bütçenize en uygun şarjlı süpürge modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için şarjlı süpürge tavsiye ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Diğer temizlik ürünlerini incelemek isterseniz Elektrikli Süpürge & Yıkama kategorimize bakabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Genellikle piyasadaki çoğu şarjlı süpürge, sürekli şarj işlemi için uygundur. Sürekli şarj işlemi, çoğunlukla süpürgelerin kalitesini, dayanıklılığını ve kullanım ömrünü olumsuz etkilemiyor. Yeni nesil pek çok şarjlı süpürgenin içerisindeki pil türü, sürekli şarja uygun şekilde üretiliyor. Bu nedenle genel olarak şarjlı süpürgeler istenildiği kadar şarj edilebilir. Bununla beraber en doğru yönlendirme için alacağınız ürüne dair konu hakkındaki bilgileri de araştırabilirsiniz.
Şarjlı süpürgelerin kullanım kılavuzlarında duvara monte işlemi ayrıntılı olarak anlatılır. Bunlardan yola çıkılarak bakıldığında standartlaşmış bazı işlemler var. Öncelikle montaj yapılacak bölgenin hemen arkasından herhangi bir tesisat (gaz, su, hava), elektrik hattı veya kanal geçmediğinden emin olun. Ardından şarj kablosunu duvar tutucunun arkasına takın ve kablo ucunu öne doğru sokup tutucuya oturtun. Bu işlem esnasında genelde “klik” sesi duymanız beklenir. Monte aşamasında duvar tutucuyu makinenin yere değmeyeceği şekilde duvara sabitlemelisiniz. Daha fazla bilgi için alacağınız ürünün kullanım kılavuzundaki ilgili maddeyi de inceleyebilirsiniz.
Süpürgelerin saatlik tüketimi marka ve modele, kullanım sıklığına bağlı olarak değişebilir. Bu aşamada cihazın Watt değeri ve kullanım süresi, ayrıca elektrik maliyeti de etkilidir. Burada “kWh = (Watt x Saat) / 1000” formülü uygulanabilir. Örneğin, 2500 (Watt) x 1 (saat) / 1000 = 2,50 kWh elektrik tüketimine sahiptir. Güncel 1 kWh elektrik fiyatını öğrenerek çıkan sonucun maliyetini bulabilirsiniz. Bu noktada şarjlı süpürgenin Watt değeri ve kullanım süresini de gerçek sayılar üzerinden hesaplamayı unutmayın.
Dikey şarjlı süpürgelerde genel olarak 2500 Watt değerine sahip çekim gücü tercih edilebiliyor. Ev ve ofis gibi yaşam alanlarında orta seviye bir emiş gücü içinse 1600 – 2000 Watt değerleri arasındaki emiş güçleri öne çıkıyor.