Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Askısı

Çamaşır Kurutma Askısı Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
34 farklı Çamaşır Kurutma Askısı fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Çamaşır Kurutma Askısı

Siteler, yüksek katlı binalar ve şehir içerisindeki kalabalık yaşam alanları ile birlikte çamaşır kurutma işi de son derece zahmetli bir hale geldi. İşte çamaşır kurutma askısı sizi bu tür zahmetlerden kurtaracak pratik ürünlerden biri. Kullanmak istediğinizde açıp işiniz bittiğinde katlayarak kenara kaldırabileceğiniz bu ürünler işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Siz de evinizdeki kullanım alanına uygun boyutlarda bir ürün bulmak için sayfamızdaki çamaşır kurutma askılık çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Duvar Tipi Kurutma Askıları

Duvar Tipi Kurutma Askıları

Duvar tipi kurutma askılıkları evde fazladan yer kaplamadığı için oldukça seviliyor. Genellikle balkon duvarına asılan bu ürünler, balkon bulunmayan evlerde yatak odası ve ardiye gibi daha az girilen odaların duvarına monte ediliyor. İki çeşidi bulunan bu askıların ilkinde, tek bir duvara monte edilen askılar, akordeon benzeri bir sistemle açılıp kapanabiliyor. Bu çeşidin bazı modellerinde ise ipler sabit profillerin üzerine yerleştiriliyor. Duvar tipi çamaşır kurutma askılığının ikinci çeşidinde ise askılığın tek tarafı duvara monte edilirken diğer tarafı hareket edebiliyor. Duvara monte ettiğiniz taraftan çekerek uzatabileceğiniz bu ipleri diğer duvara takmanız gerekiyor. İşiniz bittiğinde ise askılığı kapatmak için çamaşır ipini tekrar diğer duvara doğru çekmeniz yeterli. Duvar tipi ürünlerin en büyük avantajı, ayaklı ve petek üstü modellerde olduğu gibi kurutma işlemi sonrası ürünleri bir yere kaldırmanız gerekmemesi. Duvar tipi ürünler herhangi bir saklama alanına ihtiyaç duymadığı için yerden tasarruf anlamında büyük avantaj sağlıyor. Siz de duvarınızda yeterli atlana sahipseniz bu askılık çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Petek Üstü Kurutma Askıları

Petek Üstü Kurutma Askıları

Kullanım için harici bir alan gerektirmeyen petek üstü çamaşır kurutma askısı modelleri oldukça pratik. Herhangi bir monte işlemi olmadan direkt olarak peteklerinizin üzerine koyarak kullanmaya başlayabileceğiniz bu ürünler her eve uyum sağlayabiliyor. Üstelik ıslak kıyafetler, direkt olarak peteğin üzerinde kurumaya bırakıldığı için diğer seçeneklere göre çok daha hızlı kuruyor. Misafirleriniz geldiğindeyse askılığı saklamak hiç de zor değil. Askılığı evin daha az kullanılan odalarındaki peteklerden birine asarak eşyalarınızı göz önünden kaldırabilirsiniz. Üstelik bu değişim nedeniyle ıslak kıyafetlerin kuruması da gecikmiyor. Evinizde birden fazla petek olduğu için eşyalarınızı kurutma işi de her durumda gerçekleşebiliyor. Bu tür kullanımların dışında yurt odası ve paylaşımlı evlerde kullanmak için de petek üstü modeller oldukça avantajlı. Sahip olduğunuz dar yaşam alanlarında size hızlı çözümler üretecek olan bu tür ürünler ile konforunuzu artırabilirsiniz.

Ayaklı Kurutma Askısı Modelleri

Ayaklı Kurutma Askısı Modelleri

Ayaklı çamaşır kurutma askısı modelleri, en çok bilinen çeşitler arasında yer alıyor. Bu ürünlerin avantajı ise diğer çeşitlere göre çok daha fazla sayıda çamaşır asılabiliyor olması. Bazı duvar tipi askılar da çok sayıda çamaşırın asılması için elverişli. Fakat bu tür ürünlerin monte edilmesi ve duvarda uygun bir boşluk bulunması zorlayıcı olabiliyor. Ayaklı kurutma askılıkları ise her tür evde ve yaşam alanında kolayca kullanılabiliyor. Kullandıktan sonra katlayarak kaldırabileceğiniz bu ürünleri siz de evinizin büyüklüğü ne olursa olsun rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üstelik ayaklı ürünlerin farklı model seçenekleri de mevcut. Bu çeşitlerin tasarımına göre katlanma şekilleri de değişiklik gösteriyor. Bazı modeller dışarı doğru katlanırken bazıları da içeri doğru katlanıyor. Sürgü sistemleri, kurutma askılarında kullanışlılığı artıran özelliklerden. Bunun yanı sıra çamaşır kurutma askılarında görmeye alışık olduğunuz yatay formlardan farklı olarak dikey çeşitler de bulunuyor. Dikey kurutma askılıkları uzun çamaşırları kurutmak için ideal olmasa da kısa eşyalar için tercih edildiğinde size çok fazla hareket alanı kazandırıyor. Evinizde en rahat şekilde kullanabileceğiniz çamaşır kurutma askılığı fiyatlarına göz atmak ve ürünleri karşılaştırmak için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.