Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
49 farklı Ses Sistemleri fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Ses Sistemleri

Evinizde kusursuz bir ses deneyimi yaşayabilmeniz için geliştirilen ses sistemleri, geniş çeşitliliğiyle beklentilerinizi karşılıyor. Dizi veya film izlerken, müzik dinlerken ya da çeşitli ses dosyalarını oynatırken kaliteli bir ses performansı deneyimleyebilmek istiyorsanız ses sistemi kategorisinde yer alan çeşitli ürünleri edinebilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları; ev sinema sistemleri, DVD ev sineması, bluetooth hoparlör, soundbar, subwoofer ve amfi gibi ürünler. Bu ses sistemlerinden her birinin farklı özelliği, farklı fonksiyonu ve farklı kullanım alanı bulunuyor. Kendi ihtiyacınıza ve beklentinize uygun olarak bu ürünler arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. İster evde sinema atmosferi yaratabilir isterseniz de müziğe doyacağınız parti ortamları kurabilirsiniz.

Ev Ses Sistemleri Nelerdir?

Ev Ses Sistemleri Nelerdir?

Ses sistemleri evde kullanıma uygun olarak farklı özellikler ve farklı tasarımlara sahip bulunuyor. Örneğin eğer evde sinema ortamı yaratmak üzere bir ses sistemi arayışınız varsa ev sinema ses sistemleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Evinizin konforunda sinema keyfi yaşamanızı sağlayacak bu ürünler, 2+1, 4+1, 5+1 ve 7+1 gibi farklı donanımlara sahip bulunuyor. 2+1 ses sistemleri bunlar arasında en çok tercih edilen çeşitlerden biri olarak öne çıkıyor. Eğer evde ya da dışarıda kablo kısıtlamasına maruz kalmadan özgürce müzik ve ses deneyimi yaşayabilmek istiyorsanız bluetooth hoparlör modellerini inceleyebilirsiniz. Taşınabilir ses sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan bluetooth hoparlör modelleri müzik, ses kaydı ve türevi içeriklerin tamamını elektrik ve kablolara ihtiyaç duymadan dinleyebilmenize olanak sağlıyor. Ses yükselticiler olarak da bilinen amfi modelleri ise; farklı ses sistemleriyle uyumlu olarak çalışan ve sesin kaliteli, net, temiz şekilde duyulmasına imkan sağlayan cihazlardır. Ev ses sistemleri denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden olan amfiler aynı zamanda profesyonel ses sitemi kategorisinde de değerlendiriliyor.

Hangi Ses Sistemini Almalıyım?

Hangi Ses Sistemini Almalıyım?

Ses sistemleri denildiğinde akla pek çok ürün geliyor. Dolayısıyla bunlar arasından seçim yaparken de kararsızlık yaşamak kaçınılmaz oluyor. Eğer siz de hangi ses sistemini almalıyım diye düşünüyorsanız öncelikle bir ses sistemine ne için ihtiyaç duyduğunuza karar vermelisiniz. Örneğin eğer dinlediğiniz müzikteki ya da ses dosyasındaki bass seslerini işitebilmek sizin için önemliyse subwoofer ses sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bass sesleri çıkaran ses sistemleri olarak da tanımlanabilecek subwoofer modelleri, evinizde aksiyon filmleri seyrederken en heyecanlı sahneleri müthiş bass sesleriyle en gerçekçi şekilde hissedebilmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra eğer müzikle uğraşıyorsanız da bir şarkıdaki bass seslerini iyi duyabilmek sizin için önemli olabilir. Bu şekilde bir bakış açısına sahip olarak sizin en için bir ses sisteminde neyin önemli olduğuna ve beklentinize karar verebilirsiniz. Bu saptamayı yapmak ses sistemleri arasında karar verirken işinizi kolaylaştıracaktır.

Ses Sistemleri Fiyatları

Ses Sistemleri Fiyatları

Her biri farklı bir işleve ve farklı özelliklere sahip olan ses sistemleri farklı beklentileri karşılıyor. Ses sistemi bluetooth özellikli seçenekleriyle kablosuz müzik deneyimi yaşamak isteyenlere, ev sinema sistemi seçenekleriyle ise sinema ortamı evine taşımak isteyenlere hitap ediyor. Ses sistemleri televizyon ile uyumlu seçenekleriyle de en sevilen yayınları, dizi ve filmleri kusursuz bir şekilde işitmeye olanak sağlıyor. Geniş bir seçki ile sunulan ses sistemlerinin fiyatları da çeşitlilik gösteriyor. En cazip ses sistemi fiyatlarına ulaşmak için akrep.com üzerinden farklı satış kanallarının sunduğu fiyatları inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ev sinema sistemleri yüksek ses ve görüntü kalitesinin hakim olduğu sinema deneyimini evlere taşımak için tercih edilir. Bu ürünler büyük ebatlara sahip televizyon veya projeksiyon ekranıyla birlikte standartların üstünde bir sinema izleme deneyimi sunar. Evinizde kusursuz bir sinema deneyimi yaşamak için ev sinema sistemi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
Televizyon ses sistemi çeşitleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Bunlardan bazıları soundbar, amfili hoparlör ve Bluetooth hoparlör gibi ürünlerdir. Bu ürünler daha fazla ses donanımının ön planda olduğu TV aktiviteleri için tercih edilir. Film, müzik ve oyun gibi aktivitelerinizi daha yüksek ses kalitesiyle gerçekleştirebilmek için ürünleri tercih edebilirsiniz.
Televizyona ses sistemi kurulumu ürün modeline göre değişkenlik gösterir. Genel olarak ürünler çeşitli bağlantı kablolarıyla televizyonlara bağlanır. Bununla birlikte uzaktan bağlantı özelliğine sahip olan Bluetooth TV ses sistemleri çeşitleri de mevcut. Bu ürünlerin kurulumunu gerçekleştirebilmek için televizyon modellerinde de Bluetooth özelliğinin de bulunması gerekmektedir. Ses sisteminizin kullanım kılavuzunu inceleyerek kurulum işlemlerine dair detaylı bilgi alabilirsiniz.
Amfili hoparlörler ses kalitesinin önem taşıdığı televizyon aktiviteleri ve profesyonel müzik işlemleri için tercih edilir. Bu ürünler kaynaktan gelen sesi ekstra güçlendirerek dinlenme kalitesini katbekat artırır. Yüksek ses kalitesinin ön planda olduğu film, oyun ve müzik aktiviteleriniz için amfili hoparlör modellerini tercih edebilirsiniz.