Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Kombi

Kombi Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Sıralama
31 farklı Kombi fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Kombi

Doğalgaz kullanımı yıllardır ortamların ısıtılması için sıklıkla tercih ediliyor. Bunun için de kombi adı verilen cihazlar kullanılıyor. Bu ürünler doğalgaz kullanımının dışında alanlardaki sıcak su ihtiyacını da kolaylıkla sağlıyor. Tüm yaşam alanlarında yaygın olarak kullanılan kombiler, çeşitli teknik özellikleriyle konforlu ısınma imkanı sunuyor. Bu işlemi yaparken doğaya ve atmosfere herhangi bir zararlı madde salınımı da gerçekleştirmiyor. Çevre dostu kombileri eviniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Üstün Teknik Özellikleriyle Kombi Modelleri

Üstün Teknik Özellikleriyle Kombi Modelleri

Kombi çeşitleri farklı teknik özellikleri sayesinde birden fazla kullanım ihtiyacını aynı kalitede karşılıyor. Bu sebeple kullanım ihtiyacınıza ve yaşam alanlarınıza göre farklı kombi çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Kombiler hipermetrik, yarı hipermetrik ve bacalı olarak üç farklı gruba ayrılıyor. Bu üç farklı grup çalışma prensiplerine uygun olarak isimlendiriliyor. Kombi modelleri aynı çalışma prensibine sahip olsalar bile özellikleri ile farklılıklar gösterebiliyor. 4 mevsim boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir araç olan kombiler, kapasite ve fonksiyonel özellikleri ile farklı ihtiyaçları karşılamanıza yardımcı oluyor. Bütün bunların yanı sıra kombiler son derece güvenli cihazlar olarak da biliniyor. Ürünlerin farklı ısıtma sistemleri bulunuyor ve bu sistemler sayesinde sıkça tercih ediliyor. Hipermetrik ve yarı hipermetrik çalışma prensibine sahip ürünler arasında yoğuşmalı kombi modeli sıklıkla kullanılıyor. Yoğuşmalı kombiler donanımsal ve teknik özelliklerine göre iki ayrı mekanizma ile çalışıyor. Tek veya çift yönlü çalışma mekanizmalarına sahip olmalarıyla tam yoğuşmalı ve yarı yoğuşmalı olarak ikiye ayrılıyor. Tam yoğuşmalı kombi modelleri enerji tasarrufu sağlıyor. Yarı yoğuşmalı kombi modelleri ise %20 oranında bir tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor.

Kombi Kullanmanın Çeşitli Avantajları

Kombi Kullanmanın Çeşitli Avantajları

Kombi markaları tarafından birçok farklı model üretiliyor. Kombi kazanlar ve diğer ekipmanlar için yedek parça bulma kolaylığı kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Kombi modelleri duvara monte edilmesinden dolayı daha az yer kaplıyor. Bu durum yerden tasarruf etmenizi de sağlıyor. Sirkülasyon pompası ve kapalı genleşme tankı kombinin üzerinde bulunuyor. Bu sayede paket ve kompakt yapısıyla daire içerisinde kolay bir kullanım sağlıyor. Cihazları bağlantı setleri aracılığıyla kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Kombiler genellikle balkon ya da mutfaklarda kullanılıyor. Kombi modelleri yoğuşmalı türleriyle daha az doğalgaz ve elektrik harcamanızı sağlıyor. Bu sayede düşük maliyetle verimli bir ısınma deneyimleyebilirsiniz. Üstelik cihazların kullanıldığı alanlarda ısı yalıtımı bulunuyorsa ısınma oranını en üst seviyeye kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Kombiler, doğalgaz yandığı sırada meydana gelen atık gazı tekrar eski haline çevirerek verimli bir şekilde kullanılmasını da sağlıyor. Bu nedenle düşük yakıt tüketim oranı bu modelin sıkça tercih edilme nedeni oluyor. Bunun yanı sıra kombiler oldukça düşük ses seviyesinde çalışıyor. Bu da evinizde kuru gürültü oluşmasını engelliyor. Isıtma tesisatlarında kullanım için uygun olan modellere sitemiz üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınıza ve Bütçenize Uygun Kombi Fiyatları

İhtiyacınıza ve Bütçenize Uygun Kombi Fiyatları

Kombi fiyatları, modelin türü ve barındırdığı özelliklere göre değişim gösteriyor. Fiyat aralıklarının değişmesinde rol sahibi olan çok sayıda faktör bulunuyor. KW kapasitesi bu faktörler arasında yer alıyor. Kombilerin hipermetrik, yarı hipermetrik ve bacalı olarak üç farklı gruba ayrılması da modeller arasında fiyat farklı oluşmasına neden oluyor. Bunların dışında yoğuşmalı modeller de kendi arasında farklı aralıklarına sahip oluyor. Kombi yorumları ve tavsiyelerine göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Modelleri incelerken teknik özellik, üretim maddeleri, kaliteleri fiyat aralığını etkileyen önemli detaylar arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra çift eşanjörlü modeller bulunuyor. Çift eşanjörlü modeller sahip oldukları teknik özelliklerle kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Bu nedenle diğer modellere göre daha farklı bir fiyat skalasında yer alıyor. ısıtma ve soğutma ürünleri içerisinde yer alan kombi modelleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.