Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama
2 farklı Sanal Gerçeklik Gözlüğü fiyatları listeleniyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal gerçeklik gözlükleri, özellikle oyun tutkunlarının sıkça rağbet ettiği giyilebilir teknoloji ürünleri arasında başı çekiyor. Gelişen teknoloji ile birlikte oyun oynama eylemini çeşitlendiren, zenginleştiren ve ona yeni bir boyut kazandıran VR gözlükler, şaşırtıcı özellikleri ile en keyifli ve eğlenceli oyun seanslarının başrol oyuncusu haline geliyor. En popüler giyilebilir teknoloji markalarının ve elektronik ürün üreticilerinin itina ile geliştirerek piyasaya sürdüğü sanal gerçeklik gözlüğü modelleri, farklı fiyat aralıklarıyla birden fazla satıcı mecrası üzerinden burada beğeninize sunuluyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü: Nedir, Ne Değildir, Ne İşe Yarar?

Sanal Gerçeklik Gözlüğü: Nedir, Ne Değildir, Ne İşe Yarar?

Hayatımıza güncel teknoloji ile birlikte yeni yeni adapte olmaya çalıştığımız sanal gerçeklik gözlüğü ya da diğer adı ile VR gözlük, özellikle son zamanlarda adını giderek daha sık duymaya başladığımız bir cihaz haline geldi. Sanal gerçeklik gözlüğü nedir diye bakıldığında, aslında temelinde göz yanılsaması ve ufak hilelerle daha zengin bir ekran deneyimi sunan teknolojik bir aygın olduğunu söylemek mümkün oluyor. Sanal gerçeklik gözlükleri, pek çok aygıtın ekran görüntüsünü, farklı taktik, hile ve göz yanılması uygulamaları ile daha canlı, daha gerçekçi hale getirmeyi amaçlıyor. Örneğin televizyonunuzda oynadığınız bir oyunu sanal gerçeklik gözlüğü takarak farklı efektler ve yazılımın sağladığı eklentiler ile daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Özellikleri

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Özellikleri

Özellik bakımından sanal gerçeklik gözlükleri, pek çok gelişmiş ve teknolojik fonksiyonu beraberinde getirir. Bunlardan bir tanesi, 360 derece video izleyebilme özelliğidir. Kafanızın en hassas hareketinde bile mükemmel bir tepkime hızına sahip olan VR gözlük, oynadığınız oyundaki sanal ortamı 360 derecelik bir açı ile gözlemlemenize olanak sunar. Sanal gerçeklik gözlüklerinin bir diğer önemli özelliği, pek çok farklı aygıt ile uyumlu olmasıdır. LCD ya da LED ekranlı televizyonlar, akıllı telefonlar ve akıllı saatler gibi giyilebilir teknoloji ürünleri ile uyumlu olarak çalışan VR gözlük modelleri, dilediğiniz oyunu yepyeni bir boyuta taşıma imkanı sunar. Buradaki en önemli nokta, elbette oynamak istediğiniz oyunun VR desteği olmasıdır. Kullandığınız cihazın işletim sistemine göre belirlenen uygulama mağazasından yüzlerce sanal gerçeklik oyunu arasından inceleme yaparak dilediğiniz türde bir oyunu aygıtınıza indirebilir, ardından da sanal gerçeklik gözlüğünüzü takarak yeni nesil oyun deneyimini keşfedebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları ve Markaları

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları ve Markaları

Oynadığınız oyunun adeta içindeymiş gibi bir his yaratan VR gözlük çeşitleri, pek çok popüler giyilebilir teknoloji markaları tarafından üretilerek kullanıcı beğenisine sunulmakta. Bu bağlamda en popüler markalar arasında yer alan Oculus, ürettiği Oculus Rift sanal gerçeklik gözlüğü ile geleneksel oyun deneyimini bambaşka boyutlara taşımayı hedefliyor. Oculus Rift'in en büyük rakiplerinden LG 360 VR ise özellikle dalış bazlı oyunlarda farkını ortaya koyuyor. LG sanal gerçeklik gözlüğü ile 3D interaktif ses teknolojisi de yeni bir anlam kazanıyor. Microsoft Hololens ve Ryole-X de yine sanal gerçeklik markaları arasında en çok tercih edilenler arasında. Sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları, öncelikle markaya göre farklılık gösterebiliyor. Bununla birlikte cihazın teknolojisi geliştikçe de VR gözlük fiyat aralığı da çeşitleniyor. Tüm sanal gerçeklik gözlüğü fiyat aralıklarını yakından incelemek, piyasa araştırması yapmak ve fiyat karşılaştırması gerçekleştirmek için bu kategoride yer alan ürünleri inceleyebilir, bütçenize en uygun ürünü seçtikten sonra güvenilir satıcı kanalları üzerinden alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sanal gerçeklik gözlükleri Android işlemcili telefonlar ile uyumlu olup bilgisayar desteği ile de kullanılabiliyor. Yalnızca akıllı telefon ve bilgisayarlar ile kullanabilirsiniz.
Sanal gerçeklik gözlüğü ile telefonunuzu bağlamak için öncelikle her iki cihazında birbiri ile uyumlu olması gerekiyor. Ardından telefonunuzu sanal gerçeklik gözlüğüne takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sanal gerçeklik gözlüğü ille oyun oynayabilir, film ve dizi izleyebilirsiniz. Bunların yanında sanal ortam denemeleri yapabilir, simülasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.
Sanal gerçeklik gözlüğünü telefonsuz kullanabilirsiniz. Bilgisayar desteği ile de kullanılabilen bu akıllı gözlük çeşitleri ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.