Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Kurutma Makinesi

Kurutma Makinesi Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama
1 farklı Kurutma Makinesi fiyatları listeleniyor.

Kurutma Makinesi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza işlerimizi kolaylaştıran pek çok ürün dahil oluyor. Bu ürünlerden biri de kurutma makineleri. Çamaşır asma ve kurutma eylemlerini tarihe karıştıran kurutma makinesi modelleri, olmazsa olmaz beyaz eşyalar arasında yer alıyor. Özellikle büyük şehirde yaşayanlar ya da yaşadığı ev küçük olanlar için adeta bir kurtarıcı olan kurutma makineleri, çamaşırların çok daha kısa sürede kurutulabilmesine imkan sunuyor. Zahmetli ev işleri olan çamaşır asma, kurutma ve ütüleme işlerini pratik ve zahmetsiz hale getiren kurutma makineleri pek çok beyaz eşya markası tarafından beğenilere sunuluyor. İster hem çamaşır yıkama hem de kurutma işlevi gören modelleri isterseniz de yalnızca kurutma işlevinde bulunan kurutma makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. En iyi markaların en popüler kurutma makinesi modellerini incelemek ve bunlar arasında fiyat karşılaştırması yapabilmek için doğru adrestesiniz! Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir kurutma makinesi için kategorimizde yer alan ürünleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Kuruma Makinesi Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Kuruma Makinesi Modelleri

Çamaşır kurutma makinesi modelleri arasında her ihtiyaca uygun bir seçenek bulunuyor. Farklı kurutma fonksiyonları, farklı kurutma kapasiteleri ve farklı enerji sınıfı verimlilikleri ile birbirinden ayrılan kurutma makinesi modelleri arasından siz de gereksiniminize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Kurutma makinesi modelleri arasından bir seçim yaparken öncelikle makinenin kurutma kapasitesine karar vermeniz gerekiyor. Kurutma makineleri arasında kurutma kapasitesi 7 kg, 8 kg, 9 kg, 10 kg ve 11 kg olan seçenekler bulunuyor. Bunlar arasından seçim yaparken kullandığınız ya da yeni alacağınız çamaşır makinesinin yıkama kapasitesine uygun bir seçim yapmanızda fayda var. Çünkü eğer 10 kg’lık bir çamaşır makinesi kullanıyorsanız tam kapasite bir yıkama sonrası 8 kg’lık bir kurutma makinesinde yıkadığınız tüm bu çamaşırları kurutmanız mümkün olmaz. Bu yüzden en efektif kullanım için çamaşır makinenizle uyumlu bir kapasite seçimi yapmanızı öneririz.

Kurutma Makinesi Fiyatları

Kurutma Makinesi Fiyatları

Özellikle kış aylarında evde çamaşır kurutmanın zor bir hal alması ya da küçük evlerde çamaşır kurutmak için ayrılabilecek bir alanının bulunmaması kurutma makinelerinin önemini bir kez daha ortaya çıkarıyor. Tıpkı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi vazgeçilmez beyaz eşyalar arasında yer alan kurutma makineleri sunduğu yüksek performansla paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlıyor. Kurutma makinesi fiyatları ürünün markasına, modeline, program sayısına, kurutma kapasitesine ve enerji sınıfına bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Tek tek siteleri ya da mağazaları dolaşmak yerine farklı markaların kurutma makinesi modellerini ve fiyatlarını kategorimiz üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz. En cazip ve en iyi kurutma makinesi modellerini görüntüleyerek beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Kurutma Makinesi Markaları

Öne Çıkan Kurutma Makinesi Markaları

Pek çok beyaz eşya üreticisi marka, ürün kategorisinde kurutma makinesine de yer veriyor. Kurutma makinesi seçimi yaparken ister çamaşır makinenizle aynı markayı isterseniz de farklı bir markayı tercih edebilirsiniz. Kurutma makinesi markaları arasında; Arçelik, LG, Hoover, Samsung, Altus, Beko, Bosch, Electrolux, Miele, Profilo, Siemens, Vestel, Grundig gibi pek çok marka bulunuyor. Bu markaların ve çok daha fazlasının onlarca farklı kurutma makinesi modelini akrep.com üzerinden inceleyerek, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Doğru bir kurutma makinesi seçimi yapmak için bazı unsurları göz önünde bulundurmakta fayda var. Bunlardan ilki ürünlerin yer aldığı enerji sınıfıdır. Örneğin, A enerji sınıfında bulunan bir kurutma makinesi minimum enerji tüketimi sunar. E sınıfında bulunan bir ürünün enerji tüketimi ise daha fazladır. Elektrikli maliyetinden tasarruf etmek ve çevrenizi korumak için ürünlerin bu özelliğini dikkate almalısınız. Bununla birlikte nokta atışı bir tercihte bulunabilmek için ürünlerin kapasite, fiyat, teknolojik özellikler ve kurulum gibi konulardaki bilgilerini de incelemenizde yarar var.
Kurutma makinesi hem kullanım kolaylığı hem de yer tasarrufu için çamaşır makinesinin yanına yerleştirilebilir. Böylece yıkanan çamaşırları taşımakta fazla efor sarf etmemiş olursunuz. Kurutma makineleri çalışma esnasında çıkan sıcak hava ve nem tahliyesi gerçekleştirir. Bu dolaşımın kusursuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için ürünleri geniş bir alana konumlandırmaya özen göstermenizde fayda var. Üreticinin sunduğu kurulum ve kullanım talimatlarını inceleyerek kurutma makinenizi doğru bir şekilde konumlandırabilirsiniz.
Kurutma makinesini güvenli ve verimli bir şekilde kullanabilmek için birkaç hususu dikkate almanızda yarar var. Bu hususlardan ilki, çamaşırları kurutma makinesine dengeli bir şekilde yerleştirmeniz gerektiğidir. Bununla birlikte makinenin kapasitesini aşan ağırlıkta çamaşır yüklemeniz de çeşitli problemlere neden olabilir. Bu tür unsurlar hakkında detaylı bilgi almak için ürününüzün kullanım talimatlarını inceleyebilirsiniz.
Kurutma makinesi sadece kumaştan üretilen çamaşırlar için geliştirilmiştir. Bu ürünlerin içerisine plastik, kauçuk, metal, cam ve kimyasallar maddelerden üretilen eşyaları atmamaya özen göstermeniz gerekir. Aksi takdirde arıza gibi problemlerle karşılaşabilişiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi için kurutma makinenizin kullanım talimatlarını inceleyebilirsiniz.