Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Diğer Sarf Malzemeleri

Diğer Sarf Malzemeleri Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Marka
Fiyat Aralığı
-
Sıralama
929 farklı Diğer Sarf Malzemeleri fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Diğer Sarf Malzemeleri

Günümüzde yazıcı ve tarayıcılar daha çok okul, ofis ve kırtasiye ortamlarında kullanılır. Dosya paylaşımı, görsel çıktısı ve dokümanların saklanması gibi işlemlerin artmasıyla birlikte yazıcı ve tarayıcıların da kullanımı artmıştır. Yazıcı ve tarayıcı kullanımında birtakım sarf malzemeleri de kullanılır. Bu malzemeler olmadan cihazların kullanılması mümkün değildir.

Diğer Sarf Malzemeleri

Sarf Malzemeleri Nelerdir?

Her cihazın kendine özgü sarf malzemeleri bulunur ve bu malzemeler farklılık gösterir. Sarf malzemeleri işletmelerin devamlılığına katkıda bulunan ürünlerdir. Ve gündelik işletme maliyeti olarak da bilinir. “İşletmelerde kullanılan sarf malzemeleri nelerdir?” diye sorulduğunda akla gelen belli başlı ürünler; baskı kağıtları, piller, faturalar, kağıt havlular gibi küçük giderlerdir. Yazıcı ve tarayıcılar için olmazsa olmaz sarf malzemeleri; drum, yazıcı kablosu, toner, kartuş, likit ve baskı kağıdı gibi ürünlerden oluşur. Bu yan ürünler sayesinde yazıcı ve tarayıcıların başarılı bir şekilde çalışması mümkündür. Kaliteli baskı alabilmek için sarf malzemeleri önemli bir konuma sahiptir.

Diğer Sarf Malzemeleri

Sarf Malzemelerinin Marka ve Fiyatları

Sarf malzemeleri, ofislerin yazıcı ve tarayıcı gibi en önemli cihazlarının çalışmasını sürdürebilmeleri için oldukça değerli ürünlerdir. Yazıcı ve tarayıcı alanında başlıca sarf malzemesi markaları; Brother, Codegen, Digitus, Epsun, Hp, Oki, Kodak, Samsung, Panasonic, Xerox, Zortrax, Esun ve Verbatim gibi markalardan oluşur. Sarf malzemesi fiyatları, ürünün markasına ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Yazıcı ve tarayıcı kullanan her firmasının, kişinin ya da kuruluşun; drum, flament, kartuş, kartuş mürekkebi, ribon, toner, toner tozu, toner çipi ve yazıcı şeridi gibi sarf malzemelerine ihtiyacı olur. Bu malzemelerin bulunması halinde zaman kaybı olmadan cihazlar çalışmalarına devam ederler.

Diğer Sarf Malzemeleri

Orijinal Sarf Malzemesi Kullanmanın Avantajları

Her cihazda olduğu gibi yazıcı ve tarayıcılarda da orijinal sarf malzemesi kullanmanın avantajları oldukça fazladır. Sarf malzemelerinin orijinal olması cihazların kullanım ömrün uzatır. Böylelikle işletmeler teknolojik cihazlarını sürekli yenilemek durumunda kalmayarak maddi kayıp yaşamamış olurlar. Sarf malzemeleri, tarayıcı ve yazıcıların diğer parçaları için de hayati öneme sahiptir. Ürünün orijinal ve cihazın modeline uyumlu olması, makinedeki diğer parçaların zarar görmemesi için büyük önem taşır. Bu da dolaylı olarak teknolojik cihazların kullanım ömrünü uzatmakla ilişkilidir. Malzemelerin orijinal olması, cihazların ilk günkü kalitede çalışma performanslarını korur. Bunun yanı sıra, cihazların daha az arızalanmasını ve çalışma esnasında belli aksaklıkların yaşanmasını engeller. Kimi markalarda, orijinal sarf malzemesi kullanılmaması durumunda cihazın garanti kapsamından çıkması söz konusudur. Orijinal sarf malzemelerinin kullanımıyla ürün garanti kapsamından çıkmamış olur. Her ne kadar orijinal olmayan ürünler daha uygun fiyatlı olsalar da, yaşanacak teknik bir arızada sebep olacakları masraf çok daha fazla olur.

Sık Sorulan Sorular

Sarf malzemeleri farklı çalışma alanlarında temel işlemler ve aktiviteleri için kullanılır. Baskı kağıdı, kutu, kalem, makas ve cetvel gibi ürünler sarf malzemeleri arasında bulunuyor. Sarf malzemelerini incelemek için sitemize göz atabilirsiniz.
Kırtasiye sarf malzemeleri not tutma gibi aktiviteler için tercih edilir. Kalem, silgi, kağıt, ataç ve zımba teli gibi ürünler kırtasiye sarf malzemesi olarak adlandırılır. Ürünleri detaylı olarak incelemek için akrep.com’a göz atabilirsiniz.
Ofis sarf malzemeleri belge hazırlama ve düzenleme işlemlerinde kullanılır. Klasör, dosya, poşet dosya ve baskı kağıdı gibi ürünler ofis sarf malzemeleri arasında yer alır. Ürünler detaylı olarak incelemek için akrep.com’u ziyaret edebilirsiniz.