Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Video Kamera

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama

Video Kamera

Hayatınızdaki en önemli anları ve unutulmasını istemediğiniz günleri kayıt altına almak için kullandığınız video kameralar, gelişmiş teknolojiyi de arkasına alarak kullanıcılara işlevsel ve çok yönlü bir video kaydı deneyimi vadediyor. Düğün günü, doğum günü kutlamaları, önemli konferans ve sunumlar gibi tekrar tekrar izlenmesi keyifli olan özel anlarda devreye giren video kamera, son teknoloji özellikleri ve donanımı ile unutulmaz anların kilit parçası haline geliyor. Birbirinden fonksiyonel video kamera modelleri sayesinde her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir model temin etmek mümkün oluyor. Farklı kullanımlara yönelik video kamera çeşitleri de piyasada hakimiyet kurmaya devam ediyor.

Video Kamera Modelleri

Video Kamera Modelleri

Piyasaya ilk sürüldüklerinde video kamera kasetine kayıt yapan, ardından da kaseti izleyebilmek için bir DVR sistemine ihtiyaç duyan video kamera, zaman içerisinde modern teknolojiye ayak uydurarak evrimleşti ve en güncel hali ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı. Bununla birlikte fiziksel olarak da yeni ve taze bir görünüme kavuşan video kameralar, daha hafif ve portatif yapıları ile her daim yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz cihazlar olarak namını sürdürüyor. Pek çok farklı kullanım alanına yönelik üretilen video kamera modelleri, hem profesyonel kullanıcıları hem de amatör fotoğrafseverleri bir araya getirerek A'dan Z'ye tüm ihtiyaçları karşılıyor. Full HD video kamera modelleri, çektiğiniz videodaki her ayrıntıyı en ince detayına kadar kayda almanızı ve mükemmel bir renk dengesi oluşturmanızı sağlıyor. 4K video kamera modelleri ise görüntüyü gerçeğe en yakın şekilde kaydederek sonrasında keyifli bir izleme süreci vadediyor. Maceraperest ruhların vazgeçilmez donanımı aksiyon kameralar ise aksiyon dolu günlerin bir numaralı tanığı oluyor.

Video Kamera Fiyatları

Video Kamera Fiyatları

Video kamera fiyatları, öncelikli olarak tercih edeceğiniz kameranın türüne göre farklılık gösteriyor. Sadece en temel özelliklere sahip bir video kamera satın almak istiyorsanız, bütçenizi yormayan fiyat aralıklarında ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte video kameranızda full HD özelliği, 4K görüntü özelliği, yavaş çekim modu ya da geniş bir dahili hafızası olsun istiyorsanız, kesenin ağzını bir miktar daha açmanız gerekebilir. Video kamera özelliklerinin yanı sıra içerisinden tercih yapacağınız video kamera markaları da fiyat aralığında büyük bir etken oluyor. Sony, Canon, Samsung, Panasonic gibi popüler fotoğraf makinesi markalarının yanı sıra JVC, Grundig, Piranha ve Kodak gibi markalarda video kamera piyasasında adından söz ettirmeyi başarıyor. Bütçenize en uygun video kamerayı bulmak için bu sayfa üzerinden ucuzdan pahalıya filtreleme yapabilir, tercih ettiğiniz markaların ürünlerine göz atabilir ve farklı satıcı mecraları üzerinde sunulan ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Video Kamera Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Video Kamera Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir video kamera satın almadan önce dikkat etmeniz gereken unsurların başında ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir kamera satın alıyor olmanızdır. Günlük aktiviteleri kayıt altına almak için kullanılan video kameralar ile açık havada ya da su altında çekim yapmak üzere kullanılan kameralar, hem teknik hem yapısal olarak birbirinden oldukça farklıdır. Aynı şekilde bu iki farklı kamera kategorisinde ön plana çıkan markalar da farklı olabilmektedir. Öncelikle ne tür bir video kameraya ihtiyaç duyduğunuza, ardından da bu video kamera kategorisinde hangi markanın daha dayanıklı ve tercih edilir olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Video kamera seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli husus da aldığınız kameranın, onunla birlikte kullanacağınız ek donanımlarla uyumlu olmasıdır. Örneğin 4K desteği olan bir kamerada çektiğiniz görüntüleri, 4K teknolojisi ile desteklenmemiş bir TV'de izlemeniz mümkün olmayacaktır; bu yüzden de ekstra masrafa sebep olabilir. Sağlıklı bir piyasa araştırması yaptıktan ve fiyat karşılaştırmasından geçirdikten sonra bütçenize ve gereksinimlerinize uygun bir video kamerayı buradan satın alabilirsiniz. Tüm video kamera aksesuarları için Video Kamera Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.