Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Video Kamera

Video Kamera Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
106 farklı Video Kamera fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Video Kamera

Hayatınızdaki en önemli anları ve unutulmasını istemediğiniz günleri kayıt altına almak için kullandığınız video kameralar, gelişmiş teknolojiyi de arkasına alarak kullanıcılara işlevsel ve çok yönlü bir video kaydı deneyimi vadediyor. Düğün günü, doğum günü kutlamaları, önemli konferans ve sunumlar gibi tekrar tekrar izlenmesi keyifli olan özel anlarda devreye giren video kamera, son teknoloji özellikleri ve donanımı ile unutulmaz anların kilit parçası haline geliyor. Birbirinden fonksiyonel video kamera modelleri sayesinde her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir model temin etmek mümkün oluyor. Farklı kullanımlara yönelik video kamera çeşitleri de piyasada hakimiyet kurmaya devam ediyor.

Video Kamera Modelleri

Video Kamera Modelleri

Piyasaya ilk sürüldüklerinde video kamera kasetine kayıt yapan, ardından da kaseti izleyebilmek için bir DVR sistemine ihtiyaç duyan video kamera, zaman içerisinde modern teknolojiye ayak uydurarak evrimleşti ve en güncel hali ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı. Bununla birlikte fiziksel olarak da yeni ve taze bir görünüme kavuşan video kameralar, daha hafif ve portatif yapıları ile her daim yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz cihazlar olarak namını sürdürüyor. Pek çok farklı kullanım alanına yönelik üretilen video kamera modelleri, hem profesyonel kullanıcıları hem de amatör fotoğrafseverleri bir araya getirerek A'dan Z'ye tüm ihtiyaçları karşılıyor. Full HD video kamera modelleri, çektiğiniz videodaki her ayrıntıyı en ince detayına kadar kayda almanızı ve mükemmel bir renk dengesi oluşturmanızı sağlıyor. 4K video kamera modelleri ise görüntüyü gerçeğe en yakın şekilde kaydederek sonrasında keyifli bir izleme süreci vadediyor. Maceraperest ruhların vazgeçilmez donanımı aksiyon kameralar ise aksiyon dolu günlerin bir numaralı tanığı oluyor.

Video Kamera Fiyatları

Video Kamera Fiyatları

Video kamera fiyatları, öncelikli olarak tercih edeceğiniz kameranın türüne göre farklılık gösteriyor. Sadece en temel özelliklere sahip bir video kamera satın almak istiyorsanız, bütçenizi yormayan fiyat aralıklarında ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte video kameranızda full HD özelliği, 4K görüntü özelliği, yavaş çekim modu ya da geniş bir dahili hafızası olsun istiyorsanız, kesenin ağzını bir miktar daha açmanız gerekebilir. Video kamera özelliklerinin yanı sıra içerisinden tercih yapacağınız video kamera markaları da fiyat aralığında büyük bir etken oluyor. Sony, Canon, Samsung, Panasonic gibi popüler fotoğraf makinesi markalarının yanı sıra JVC, Grundig, Piranha ve Kodak gibi markalarda video kamera piyasasında adından söz ettirmeyi başarıyor. Bütçenize en uygun video kamerayı bulmak için bu sayfa üzerinden ucuzdan pahalıya filtreleme yapabilir, tercih ettiğiniz markaların ürünlerine göz atabilir ve farklı satıcı mecraları üzerinde sunulan ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Video Kamera Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Video Kamera Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir video kamera satın almadan önce dikkat etmeniz gereken unsurların başında ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir kamera satın alıyor olmanızdır. Günlük aktiviteleri kayıt altına almak için kullanılan video kameralar ile açık havada ya da su altında çekim yapmak üzere kullanılan kameralar, hem teknik hem yapısal olarak birbirinden oldukça farklıdır. Aynı şekilde bu iki farklı kamera kategorisinde ön plana çıkan markalar da farklı olabilmektedir. Öncelikle ne tür bir video kameraya ihtiyaç duyduğunuza, ardından da bu video kamera kategorisinde hangi markanın daha dayanıklı ve tercih edilir olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Video kamera seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli husus da aldığınız kameranın, onunla birlikte kullanacağınız ek donanımlarla uyumlu olmasıdır. Örneğin 4K desteği olan bir kamerada çektiğiniz görüntüleri, 4K teknolojisi ile desteklenmemiş bir TV'de izlemeniz mümkün olmayacaktır; bu yüzden de ekstra masrafa sebep olabilir. Sağlıklı bir piyasa araştırması yaptıktan ve fiyat karşılaştırmasından geçirdikten sonra bütçenize ve gereksinimlerinize uygun bir video kamerayı buradan satın alabilirsiniz. Tüm video kamera aksesuarları için Video Kamera Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Video kamera, hareketli görüntüleri ve sesleri kaydetmek için tasarlanmış teknoloji ürünler arasında yer alıyor. Farklı ortamlarda çekim yapmayı kolaylaştıran video kameralar anılarınızı biriktirebilmeniz yardımcı oluyor. Video kamera modelleri optik dönüştürücüler olup görüntüleri kayıt altına alan elektronik cihazlar olarak yer alıyor. Video kameraların yaygın olarak kullanıldığı alanlar televizyon sektörü, eğitim, medya veya hobi amaçlı kullanımlar yer alıyor. Video kameralar aynı zamanda konferans veya video görüşmeleri yapmayı da kolaylaştırabiliyor.
Video kamera tercihinde bulunurken amacınıza uygun bir modeli tercih ederek beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Günlük yaşamda kullanmak vlog çekmek için bir video kamera tercih edecekseniz küçük boyutlardaki kameraları yani el kameralarını tercih edebilir ve gün içinde kolay kullanımların faydalanabilirsiniz. Kısa film gibi yüksek çözünürlük ve kalite gerektiren işler için profesyonel büyük ya da orta boyutlardaki kameraları tercih edebilirsiniz.
Farklı marka ve modellere sahip olan video kameraların özellikleri birbirlerinden ayrılsa da sabit belirli özellikler yer alıyor. Video kamaranın optik zoom mu yoksa dijital bir özelliğe mi sahip olduğuna bakmanız gerekiyor. Çözünürlük de önemli bir özellik olup SD, HD, Full HD ya da 4K özellikleri bulunabiliyor. Depolama alanı da dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Pil süresi de göz önüne alınarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan video kamerayı tercih edebilirsiniz.
Video kamerayı kullanmadan önce yeterli şarjının olduğuna dikkat edilmesi gerekiyor. Ardından doğru kadraj belirlenerek kayıt düğmesine basmanız yeterli. Bunun yanında video kaydedeceğiniz alanın yeterli düzeyde ışık almasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece çekeceğiniz görüntünün daha net çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında yeterli depolama alanınızın olup olmadığını da kontrol etmeniz öneriliyor.