Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Uydu Sistemleri

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
100 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Uydu Sistemleri

Günümüzün en önemli yayın sağlayıcılarından olan uydu sistemleri, 4K, dijital, HD ve ultra HD gibi yayınlardan toplu olarak faydalanılabilmesine olanak sağlar. Uydu sistemi tek merkez sistemi üzerine kurulu olan ve dairelerin bu merkezden yayın alabilmesini sağlayan sistemler olduğundan pek çok binada uydu sistemlerine gereksinim vardır. Evlerinizde kusursuz bir televizyon keyfi yaşayabilmenize imkan sunan uydu sistemleri ile en sevdiğiniz yayınları doyasıya izleyebilirsiniz. Uydu bağlantısı kurma yoluyla televizyonlara yerli ve yabancı yayınları taşıyan uydu sistemlerinde çeşitli ekipmanlar kullanılır. Bu ekipmanların tümünü ve fiyatlarını kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Böylece uydu sistemleri arasından en ekonomik fiyatlara sahip seçenekleri tek bir sayfa üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Uydu Sistemlerinde Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Uydu Sistemlerinde Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Merkezi uydu sistemleri kurulurken çeşitli ekipmanlar kullanılır. Bu ekipmanlar arasında; uydu alıcısı, LNB, çanak anten ve uydu malzemeleri gibi ekipmanlar bulunur. Uydu merkezi sistemlerde kullanılan ekipmanlardan biri olan çanak anten, farklı çap ve boyutlarda olur. Uydudan alınan verici dalgaları alan çanak anten, bu dalgaları LNB’ye iletir. LNB, çanak antenin uydudan aldığı verici dalgaları toplayarak uydudan gelen sinyali, TV uydu kablosu aracılığıyla merkezi uydu santraline ulaştıran parça olarak bilinir. Merkezi uydu sistemleri arasında yer alan önemli ekipmanlardan biri de uydu malzemeleridir. Uydu malzemeleri arasında ise; televizyon uydu kablosu, uydu santrali, sat priz gibi ürünler bulunur. Sinyal taşıma görevine sahip olan televizyon uydu kablosu olmazsa olmaz ekipmanlar arasında yer alır.

Uydu Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Uydu Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Bilindiği gibi uydu sistemleri, binalarda toplu olarak yayın sağlayıcı görevi görür. Binasında merkezi uydu sistemlerini kullanan kimseler, yalnızca Türksat değil, Hotbird ve Eutelsat gibi uydu sistemlerinden alınan sinyaller ile yüzlerce televizyon kanalını, en iyi görüntü kalitesiyle izleme imkanı edinebilirler. Uydu sistemlerinin en önemli avantajlarından biri ekonomik bir çözüm olmasıdır. Çünkü her dairenin ayrı bir çanak anteni kullanmaması, alıcının ortak noktada birleştiriliyor olması ekonomik anlamda yarar sağlar. Ayrıca her dairenin tek tek farklı çanak antenler kullanmaması binaların dış görünümünün daha estetik durmasını sağlar.

Uydu Sistemleri Fiyatları

Uydu Sistemleri Fiyatları

Ekonomik bir televizyon izleme çözümü olan merkezi uydu sistemleri, en sevdiğiniz kanalların en sevdiğiniz yayınlarına en iyi görüntü kalitesi ile erişebilmenize olanak sağlar. Uydu alıcısı, LNB, çanak anten ve çeşitli malzemelerle kurulabilen uydu sistemleri bir binada yaşayan tüm bina sakinlerine kaliteli bir televizyon izleme deneyimi sunar. Siz de binanıza merkezi uydu sistemleri kurmak istiyor ya da kendi çanak anteninizle bireysel yayın sağlayıcınızı oluşturmak istiyorsanız akrep.com üzerinden tüm uydu sistemleri ekipmanlarını inceleyebilirsiniz. Televizyon yayınlarına en cazip şekilde ulaşmanızı sağlayacak en cazip fiyatlar kategorimizde sizleri bekliyor. Farklı satış kanalları ve farklı markalar tarafından sunulan uydu sistemleri fiyatlarını incelemeye hemen başlayarak, en cazip fiyatı sunan mecradan ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Daha fazla görüntü sistemi ürününü ve fiyatlarını incelemek isterseniz ise Görüntü, Uydu, Ses Sistemi kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!