Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Modem & Ağ Ürünleri

Modem & Ağ Ürünleri Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
503 farklı Modem & Ağ Ürünleri fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Modem ve Ağ Ürünleri

Günümüzde internetin bir lüks değil gereklilik olduğu düşünülürse, internetin sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli cihazların da zorunluluk olduğunu düşünebiliriz. Modem ve ağ ürünleri de bu cihazlardan. Ağ ürünleri, iletişim cihazlarının birbirine bağlanmasını sağlayan devasa bir yapının kurulmasına yararlar. Modemler ise; telefon hatlarından gelen sinyalleri cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi cihazların internet bağlantısı kurması ve bilgi alışverişi yapması görevini üstlenirler. Akrep.com hem ağ cihazları hem de modemler alanında geniş bir ürün çeşitliliği ve marka seçkisi ile sizleri buluşturmaktadır. İhtiyacınıza en uygun modem çeşitleri ve ağ cihazları arasından birini seçebilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak en uygun fiyatlı ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Modemler

Modemler

Hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı için çeşitli modem seçenekleri bulunmaktadır. Modem çeşitleri arasında farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlarına bağlı olarak; ADSL modem, VDSL modem, 3G modem ve SHDSL modem seçenekleri yer almaktadır. Modemler ayrıca kablolu ve kablosuz modem olarak da gruplandırılmaktadır. Kablosuz modemler, portatiflik sunarken kablolu modemler daha iyi bir bağlantı hızı sunarlar. Her modemin özellikleri ve avantajları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla modem modelleri arasından bir seçim yaparken kendi gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Aradığınız en iyi modem çeşitleri için Modem kategorimizi ziyaret ederek, daha detaylı bir araştırma da yapabilirsiniz.

Ağ Ürünleri

Ağ Ürünleri

Ağ ürünleri ya da ağ cihazları, bilgisayar veya benzeri sayısal sistemlerin birbirleriyle karşılıklı olarak çalışmalarını ve iletişim kurmalarını sağlayan ürünlerdir. Bir ağ yapısı oluşturulabilmesi için bu tür cihazların birbirine bağlanması gerekmektedir. Network yapılarının kurulabilmesi için çok farklı cihazlar kullanılabilmektedir. Ağ Ürünleri kategorimizde de bulabileceğiniz bu cihazlardan bazıları; acces point ve router, switch ve hub, network kartı, NAS sürücüsü, print server, Ethernet kartı gibi ürünlerdir. Her bir ürünün işlevi ve özelliği birbirinden farklılık göstermektedir. En iyi ağ ürünleri markalarından olan Airties, Bandridge, Baseus, Belkin, Cisco, Codegen, Dark, Engenius, Everest, Zyxel gibi markaların geniş ürün seçkisini kategorimiz üzerinden incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Modem ve Ağ Ürünleri Ne İşe Yarar?

Modem ve Ağ Ürünleri Ne İşe Yarar?

Evde, iş yerlerinde kusursuz bir internet bağlantısı ya da birden fazla cihazın birbirleriyle karşılıklı olarak iletişimi için modem ve ağ ürünlerine gereksinim vardır. Modemin işlevi kısaca; internet bağlantısı kurmamızı sağlamak olarak da tanımlanabilir. Farklı modem seçenekleri arasından ihtiyacımıza uygun birini seçerek, internete bağlanmamız mümkün olabilir. Modem çeşitleri arasında ADSL modemler en yaygın kullanımı olan modemlerdir. Ağ ürünleri ise; bilgisayarlar arası bir ağ kurmak ve veri paylaşımını olabildiğince hızlı ve kolay hale getirmek için geliştirilen cihazların genel adıdır. Farklı işlevlerde pek çok farklı ağ cihazı bulunmaktadır. Ağ ürünleri ve modemlerin tümünü geniş fiyat ve marka seçkisi ile akrep.com üzerinden inceleyebilir; fiyat karşılaştırmaları yaparak bütçenize en uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.