Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Projeksiyon ve Aksesuarları

Projeksiyon ve Aksesuarları Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
32 farklı Projeksiyon ve Aksesuarları fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Projeksiyon ve Aksesuarları

Görüntünün kuvvetli bir projektör ışığı ile merceklere yansıtılarak istenilen mesafedeki bir perde üzerinde görsellik elde edilmesine imkan sunan projeksiyon cihazı, çeşitli aksesuarlarla birlikte daha etkin bir şekilde kullanılabiliyor. Projeksiyon aksesuarları olarak bilinen bu ürünler arasında; projeksiyon perdesi, projeksiyon askı aparatı, sunum kumandası, projeksiyon kabloları, projeksiyon lambası gibi ürünler yer alıyor. İlk kullanılmaya başlandığı yıllarda özellikle okullarda ve konferans salonlarında sıklıkla görmeye alışkın olduğumuz projeksiyon cihazları, günümüzde küçük ofislerde ve hatta evlerde bile kullanılıyor. Ev sineması kurmak isteyenlerin birinci tercihi olan projeksiyon cihazı dev ekranda seyir keyfi yaşamanızı sağlıyor. Projeksiyon cihazı ve projeksiyon cihazı kullanımında gerek duyabileceğiniz tüm projeksiyon cihazı aksesuar seçnekleri kategorimizde sizleri bekliyor!

Projeksiyon Cihazı Aksesuarları Nelerdir?

Projeksiyon Cihazı Aksesuarları Nelerdir?

Projeksiyon cihazlarının daha efektif ve daha verimli kullanılabilmeleri için birtakım ürünler ve aparatlar bulunuyor. Bunların genel adı projeksiyon aparatları olarak da biliniyor. Projeksiyon cihazı aparatları arasında sunum perdesi, projeksiyon cihazı kumandası, projeksiyon askı aparatı, kablolar ve projeksiyon lambaları gibi ürünler bulunuyor. Her biri farklı bir işleve sahip olan bu ürünler sayesinde dört dörtlük bir projeksiyon kullanımı sağlanabiliyor. Ofiste, okulda ya da evde kullandığınız projeksiyon cihazını en iyi şekilde kullanmak ve üründen tam anlamıyla verim elde edebilmek istiyorsanız siz de projeksiyon cihazı aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Projeksiyon cihazı üreticileri ve elektronik üreticileri tarafından farklı özelliklerle piyasaya sunulan projeksiyon aparatlarına en iyi fiyatlarla akrep.com aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Projeksiyon Aparatları Ne İşe Yarar?

Projeksiyon Aparatları Ne İşe Yarar?

Projeksiyon aparatı olarak bilinen ürünlerin her biri farklı bir işleve sahip bulunuyor. Örneğin projeksiyon perdesi, projeksiyon cihazından yansıtılan görüntünün aktarıldığı üründür. Farklı ölçülerde tasarlanan projeksiyon perdeleri arasında her mekana uygun bir seçenek bulunuyor. Klasik olarak beyaz renkte tasarlanan projeksiyon perdelerinin yanı sıra yeşil ve siyah renklerinde de projeksiyon perdeleri mevcuttur. Projeksiyon aksesuarları denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri de projeksiyon askı aparatı. Küçük toplantı odalarında projeksiyon cihazı çoğunlukla masa üstüne ya da bir yere sabitlenerek kullanılırken daha büyük alanlar için projeksiyonu tavana ya da duvara asmak gerekir. İşte bunun için de projeksiyon askı aparatı kullanılmalıdır. Projeksiyon cihazını tavana ya da duvara monte etmeye yarayan cihaz olan askı aparatı, perdenin konumuna göre cihazı konumlandırmaya yardımcı olur. Önemli projeksiyon aksesuarlarından olan sunum kumandası ise; projeksiyonla yansıtılan görüntüyü ve ekranı yönetme işlevi sunar. Bu kumandalar özellikle sunum yaparken son derece gereklidir.

Projeksiyon Aksesuarları Fiyatları

Projeksiyon Aksesuarları Fiyatları

Projeksiyon malzemeleri olarak da bilinen aksesuarların her biri farklı bir özelliğe ve farklı bir işleve sahip bulunuyor. Bu yüzden projeksiyon cihazı aksesuar fiyatları hayli geniş bir yelpazede sunuluyor. Durum böyle olunca farklı markalar ve farklı satış kanalları arasından her bütçeye uygun seçenekler bulmak son derece kolay oluyor. Tüm bu markaları ve satış kanallarını tek tek dolaşmak yerine akrep.com üzerinden tümünü ve sundukları fiyatları inceleyebilirsiniz. Ardından size en cazip gelen satıcıdan beğendiğiniz aksesuarı kolayca satın alabilirsiniz. Hesaplı alışverişler!