Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Video Kamera Aksesuarları

Video Kamera Aksesuarları Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama

Video Kamera Aksesuarları

Hayatımızdaki en özel anları kaydetmek için kullandığımız video kameralar, çeşitli video kamera aksesuarları ile kullanıldığında çok daha başarılı sonuçlar almamızı sağlar. İster hobi olarak video çekimleri yapıyor olun isterseniz de profesyonel işiniz bu olsun amacınıza uygun video kamera aksesuarı bulmanız mümkün. Farklı özelliklere sahip olan ve her biri farklı bir amaç için kullanılan video kamera aksesuarları ile kaliteli video çekimleri yapmanız kolaylaşır. Örneğin; ses kalitesinin daha iyi olmasını istediğiniz bir durumda mikrofon, ışık koşullarının daha başarılı olmasını istediğiniz bir ortamda ise harici ışık kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza ve çekim amacınıza uygun bir video kamera aksesuarı bulmak ve fiyatları karşılaştırarak en cazip seçeneklerle satın almak için doğru adrestesiniz!

Video Kamera Aksesuarları Nelerdir?

Video Kamera Aksesuarları Nelerdir?

Video kamera ekipmanları arasında her kullanıcıya ve her ihtiyaca uygun seçenekler bulunuyor. Kategorimizde de inceleyebileceğiniz bazı video kamera aksesuarları arasında; mikrofon, ışık, boş kaset ve boş DVD, batarya ve kamera şarj cihazı gibi ürünler yer alıyor. Sadece profesyonel video kamera kullanıcıları için amatör kamera kullanıcıları için de gerekli olan video kamera aksesuarlarından biri yedek batarya ve şarj cihazı gibi aksesuarlardır. Yedek batarya sayesinde, kameranızın şarjı birdenbire bitse bile yeni batarya ile kesintisiz bir şekilde çekime devam edebilirsiniz. Ayrıca şarj cihazınızın kaybolması ya da bozulması durumunda kameranıza uygun bir şarj makinesi edinebilirsiniz.

Video Kamera Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Video Kamera Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Her bir video kamera aksesuarının farklı bir işlevi bulunur. DSLR kamera aksesuarlarından biri olan mikrofon ve ışık özellikle profesyonel olarak çekim yapanlar için vazgeçilmez aksesuarlardandır. Kamera mikrofonu, video çekerken en iyi ses kalitesine ulaşmanızı sağlar. Kaydettiğiniz amatör ya da profesyonel amaçlı videoların sesleri daha net ve daha pürüzsüz olsun istiyorsanız, kamera mikrofonu çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bir diğer önemli video kamera aksesuarı ise harici ışıktır. Özellikle ışığın yeterli olmadığı ortamlarda ya da ışığı dilediğiniz gibi kullanmak istediğiniz çekimlerde harici bir ışığa gereksinim duyarsınız. Video kamera ışığı çeşitleri, LED’li kamera ışığı ve ampul flaş gibi ürünleri kapsar. Bir diğer kamera aksesuarı olan boş DVD ve kasetler ise DVD’li video kamera ya da kasetli video kameralar için olmazsa olmazlardır. Kasetli video kameralarda çekilen görüntü kasete kaydedilir. Bu yüzden kasetin ya da DVD’nin dolma durumuna karşı yanınızda hep boş bir kaset veya DVD taşımanız gerekir.

Video Kamera Aksesuarlarının Fiyatları

Video Kamera Aksesuarlarının Fiyatları

Video çekimlerini çok daha başarılı hale getirecek olan video kamera aksesuarları uygun fiyat seçenekleri ile de alım kolaylığı sunuyor. Mikrofon, ışık, batarya, boş kaset ya da boş DVD gibi video kamera aksesuarlarını farklı marka seçenekleriyle akrep.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Video kamera aksesuarı fiyatlarını en uygun seçeneklerle sunan satıcıları görüntüleyerek hesaplı alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Dilerseniz en iyi video kamera markaları ve fiyatlarını da Video Kamera kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Teknolojinin gelişmesiyle beraber video kamera aksesuarları da gelişip değişebiliyor. Bu nedenle yeni nesil kamera aksesuarları ön plana çıkıyor. Bunlar arasında kamera aparatı seçenekleri en geniş skalaya sahip olan aksesuarlar arasında yer alıyor. Modellere göre farklı tasarımlara sahip olan bu aparatlar arasında; ışıklık, kamera sabitleme aparatı olan tripod, mikrofon, şarj aleti gibi pek çok aksesuar yer alabiliyor.
Video kamera aksesuarlarının özellikleri arasında en önemlisi çekim sırasında yapılan işi kolaylaştırması yer alıyor. Kamera askısı, tutma aparatı, omuz aparatı ve askısı gibi çeşitler çekim esnasında çekim yapan kullanıcının daha rahat hareket etmesini sağlarken, flaş, mikrofon, ışıklık gibi aksesuarlar ise çekim kalitesini arttırmaya yardımcı olan ürünler arasında yer alıyor.
Video kamera aksesuarı alırken dikkat edilmesi gerekenlerden arasında kullanacağınız aksesuarın kameranız ile uyumlu olması yer alıyor. Çekim amacına uygun aksesuarlar tercih edilmesi çekim kalitesini arttırdığı gibi çekim yaparken de kolaylık sağlıyor. Tripod gibi aksesuarlar zorlu koşullarda bile sabit bir şekilde çekim yapabilmenizi sağlıyor. Çekim alanı ve çekim türüne göre aksesuarlar arasında tercih yapabilirsiniz.
En çok kullanılan video kamera aksesuarları arasında; tripod, hafıza kartı, kamera askısı, harici flaş, ışıklık, tripod, harici mikrofon, hafıza kartı, ekran koruyucu ve mikrofon gibi pek çok eşya yer alıyor. Çekim türü ve çekim alanına göre aksesuarlar farklılık gösterebiliyor.