Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

DVD, Blu-Ray, Medya Oynatıcı

DVD, Blu-Ray, Medya Oynatıcı Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
26 farklı DVD, Blu-Ray, Medya Oynatıcı fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

DVD, Blu-Ray, Medya Oynatıcı

Teknolojinin gelişmesi ses ve görüntü sistemlerinin de gelişmesini olumlu yönde etkiledi. Günümüzde ses ve görüntü dosyalarına pek çok farklı cihazlardan ulaşabiliyor, bu dosyaları farklı yöntemlerle oynatabiliyoruz. Bu cihazlardan bazıları da DVD, Blu-Ray ve medya oynatıcılar. Eşsiz görsel deneyimler, yüksek ses kalitesi deneyimlemenizi sağlayacak bu cihazlar ile sevdiklerinizle film geceleri düzenleyebilir, eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Apple, Blueway, Dark, Goldmaster, Grundig, Hometech, LG, Mobitell, Philips, Pioneer, Premier, Samsung, Sony, Vestel ve Yamaha gibi markalar tarafından piyasaya sunulan bu cihazları ve özelliklerini kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

DVD Player Özellikleri

DVD Player Özellikleri

DVD oynatıcı ya da diğer adıyla DVD player modelleri, CD ve DVD’leri okuyup oynatabilen cihazlardır. Evde sinema keyfi sürmek isteyenlerin tercihi olan DVD player modelleri, uygun fiyat seçenekleriyle de alım kolaylığı sunar. DVD oynatıcılar ile DVD’sini aldığınız bir filmi oynatabilir, yüksek görüntü ve ses kalitesi ile film izlemenin keyfini sürebilirsiniz. CD ve DVD formatındaki disklerinizin içeriğinde yer alan müzik listeleri, filmler ve videoları yüksek görüntü kalitesi ile televizyon ekranınıza yansıtabilirsiniz. Desteklediği birden fazla görsel format sayesinde kullanıcılara çeşitlilik sunan DVD player modelleri, DVD’nin yanı sıra VCD, CD, MP3, CD-R gibi popüler video formatlarını da destekler ve oynatır. DVD oynatıcı fiyatları cazip seçenekler sunduğundan alım kolaylığı olan ürünlerdir. Siz de DVD oynatıcı satın almayı düşünüyorsanız en uygun fiyatı sunan satış kanallarını akrep.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Blu-Ray Oynatıcı Özellikleri

Blu-Ray Oynatıcı Özellikleri

Günümüz görüntü teknolojilerinin en iyi ürünlerinden biri olan Blu-Ray oynatıcılar, veri depolamak için gereken hafıza düzeyi ve görüntü kalitesine sahip olan yeni nesil bir disk teknolojisidir. Son yıllarda DVD oynatıcıların yerini yavaş yavaş Blu-Ray oynatıcılara bırakmasıyla, üreticiler de oldukça geniş bir ürün ve özellik seçkisi sunmaya başlamışlardır. Ses ve görüntü kalitesinin etkileyici düzeyde olduğu Blu-Ray player modelleri, özellikle film tutkunlarının mutlaka sahip olması gereken ürünlerden biridir. Yalnızca film tutkunlarının değil yüksek çözünürlüklü (HD) görüntüyü tercih eden herkesin hayatında olması gereken cihazlardan olan Blu-Ray oynatıcılar, tek katmanına 25 GB, çift katmanına da 50 GB kapasiteye ulaşan verileri sığdırabilmektedir. Üstelik Blu-Ray oynatıcılar yalnızca blu-ray disklere yazılan görselleri değil, DVD ve CD formatını da okuyup oynatabilmektedir.

Medya Oynatıcı Özellikleri

Medya Oynatıcı Özellikleri

Günümüzün en çok tercih edilen görüntü ve ses oynatıcı cihazlarından olan medya oynatıcılar, farklı kaynaklar üzerinden medya oynatabilmeyi mümkün kılar. Farklı medya türlerine izleyebilmenize, dinleyebilmenize olanak sağlayan medya oynatıcılar geniş bir marka seçkisiyle beğeninize sunulur. Apple, Google, Xiaomi, Goldmaster, PaleTech gibi markalar tarafından sunulan medya oynatıcılarla medya kaynağına kolayca ulaşabilir; farklı format ve boyuttaki medyayı keyifle tüketebilirsiniz. Medya oynatıcı fiyatları markadan markaya ve cihazın sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. En uygun fiyatlı medya oynatıcı modellerini incelemek için ilgili kategorimizi ziyaret edebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Medya oynatıcı modelleri internet platformlarına televizyondan bağlanılmasını sağlar. Wi-Fi özelliğine sahip olan ürünler YouTube, Netflix, Spotify ve Disney + gibi içerik platformlarının televizyonda izlenme olanağı sunar. Ayrıca internet dünyasında bulunan diğer servisleri de televizyona taşır. Bu cihazlar genellikle televizyon, projektör ve monitör gibi ürünlere bağlanır. Bazı medya oynatıcı modellerinde USB ve disk girişi gibi donanımlar da bulunur. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz.
Medya oynatıcılar televizyonların internete bağlanmasında aracı rolü üstlenir. Ürünler gelişmiş bağlantı özellikleri sayesinde televizyonlara internete bağlanma özelliği getirir. Televizyonlara bir tablet veya bilgisayar fonksiyonlarına benzer nitelikler kazandırır.
DVD oynatıcıları ses ve görüntü yüklü DVD disklerin cihazlar üzerinde izlenmesine olanak tanır. Bu cihazlarla DVD ile depolanan film ve müzik gibi içerikleri televizyonda izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu ürünler televizyon, monitör, projektör gibi cihazlarla birlikte kullanılabilir. Genellikle HDMI ve SCART girişleriyle bağlanabilen bu ürünlerle yüksek çözünürlük görüntüyle film aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
DVD cihazlarını televizyona bağlanış şekli ürün modeline göre değişkenlik gösterir. Genel olarak aktarmak gerekirse ürün ile birlikte gelen kabloların televizyona takılması ve bağlantı ayarlarının yapılması gerekir. Bağlantı işlemleri için HDMI ve SCART kablosu kullanılır. Sonrasında arayüz ayarlarından kurulum işlemlerini gerçekleştirerek film aktiviteleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum hakkında detaylı bilgi almak için cihazınızın kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.