Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Pişirme Grubu

Pişirme Grubu Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
521 farklı Pişirme Grubu fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Pişirme Grubu

Beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri ürünlerinden olan pişirme grubu modelleri sıklıkla tercih edilerek mutfaklardaki yerini alıyor. Evinizde yapacağınız lezzetli yemekleri pişirerek hazır hale getirmenize yardımcı olan pişirme grubu modelleri farklı markalar tarafından tasarlanarak satışa sunuluyor. Çeşitli tasarım ve özellikteki pişirme grubu ürünlerine Akrep.com üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.

Pişirme Grubu Ürünleri Nelerdir?

Pişirme Grubu Ürünleri Nelerdir?

Pişirme grubu ürünleri, hazırladığınız yiyecekleri pişirmenize yardımcı oluyor. Fırın, ocak, mikrodalga, mini ve midi fırın modelleri pişirme grubu içerisinde yer alıyor. Fırın modelleri farklı tasarımlarla satışa sunuluyor. Davlumbaz, ankastre gibi modeller kullanıcılara sunuluyor. Bunların yanı sıra mini fırın ve mikrodalga fırınlar da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu tarz fırınlar sayesinde dondurulmuş ürünlerin kolaylıkla çözülmesini sağlayabilirsiniz. Pişirme grubu ürünleri çeşitli boyutlarda üretiliyor. Markaların farklı fırın, ocak gibi ürünleri arasında hem bütçenize, hem ihtiyacınıza göre modeller bulabilir, bunların yanı sıra ufak boyutlardaki ürünlerle alandan tasarruf da sağlayabilirsiniz. Ocak modelleri sayesinde yemeklerinizi tencere, tava gibi ürünler yardımı ile kolaylıkla pişirebilirsiniz. Set üstü, camlı ocak gibi farklı modeller, çeşitli renk seçenekleriyle markaların geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor.

Pişirme Grubu Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Pişirme Grubu Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Pişirme grupları içerisinde yer alan ocak, fırın gibi ürünlerin birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Örneğin fırın modellerinde yalıtım bulunuyor. Yalıtımı yüksek olan modeller, en yüksek pişirme özelliğini sağlıyor. Bunların yanı sıra fırınlar genel olarak iç gösteren kapaklar ile tasarlanıyor. Bu özellik sayesinde fırınların içerisine yerleştirdiğiniz yiyeceklerin durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bazı fırın modellerinde turbo özellik de bulunuyor. Turbo özellik, içeride oluşan hava akımının sıcaklığın tüm yüzeye işlemesine yardımcı olarak yüksek performanslı pişirme sağlıyor. Fırın modelleri set üstü, mini ve midi fırın, mikrodalga, sanayi tipi gibi çeşitli gruplara ayrılıyor. Ufak boyutlarda tasarlanan mini fırın modelleriyle mutfağınızda alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ocak modelleri ise farklı tasarımlarla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Birçok modelde gaz emniyeti bulunuyor. Bu özellik sayesinde ürün çalışır haldeyken üzerinde pişen yiyecek veya içecekten oluşabilecek taşma durumlarında gaz ya da elektrik otomatik olarak kesilerek güvenli bir kullanım olanağı sunuyor. Bazı ocak modellerinde ise zamanlayıcı özelliği bulunuyor ve bu sayede yemeğin yanma durumunun önüne geçilebiliyor.

Bütçenize Uygun Pişirme Grubu Fiyatları Nelerdir?

Bütçenize Uygun Pişirme Grubu Fiyatları Nelerdir?

Pişirme grubu modellerinin fiyatları ürünlere, markalara ve özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Markaların geniş ürün yelpazesi içerisinde birçok ürün yer alıyor. Fırınların boyutları, yapımında kullanılan malzemeler, turbo güç gibi ek özellikleri fiyatlar arasında değişime neden oluyor. Mikrodalga fırın modellerinin bazıları sadece donmuş ürünlerin çözülmesine yardımcı olurken, bazıları ise yemek pişirmeye de yardımcı oluyor. Bu özellik, ürünler arasında fiyat farkını oluşturuyor. Ocak modellerinde ise set üstü ocak, ankastre ocak ya da cam ocak gibi çeşitler arasında fiyat farkı gözlemlenebiliyor. Birçok çeşit model içerisinde kendi bütçenize uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik çeşitli renk seçenekleriyle mutfağınıza ve zevkinize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Karaca pişirme grubu, Arçelik pişirme grubu gibi pek çok markanın fırın ve ocak ürünlerine fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Alacağınız mikrodalga fırının kullanım kılavuzundaki tarifler bölümünden en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde genel olarak bakıldığında; kek yapmak, yumurta pişirme, sebze haşlamak, çıtır pizza ve patates yapmak, hamur mayalamak, mevcut yemeği tekrar ısıtmak mikrodalga fırınların en yaygın kullanım alanları arasındadır.
Set üstü ocaklar ankastre mutfaklar için uygun değildir. Genel olarak set üstü ürünlerin ankastreye dönüşümü söz konusu değildir. Yine aynı şekilde ankastre ürünleri de sabitlemeden, ölçüsüne uygun olmayan yerlerde set üstü şekilde kullanamazsınız.
Ankastre fırın temizliği için işe öncelikle ürünün içinden başlayabilirsiniz. Fırının içerisindeki tepsileri çıkarın ve 1 litre suyun içerisine 1 çay bardağı sirke ekleyip fırına koyun. Fırını bu şekilde çalıştırabilirsiniz. Sıcak su ve sirke yağ ve yemek kalıntılarını çözmek için idealdir. Fırını kapattıktan sonra ise ısının elinizi yakmayacak dereceye gelmesini bekleyin. Ardından nemli bir mikrofiber bez ile fırının içini silebilirsiniz. Ardından temiz bir bez ile de fırının içini kurulayabilirsiniz. Alacağınız ankastre fırının kullanım kılavuzunu incelemeyi de unutmayın.
Ocak ile davlumbaz veya aspiratör arasındaki mesafe, uygun yasal seviye olan 65 cm olarak ayarlanmalı. Bunun dışında ürünlerin kullanım kılavuzlarında da gerekli bilgiler yer alabiliyor. Örneğin, buna göre aspiratör ile elektrikli ocak arasında en az 470 mm, gazlı veya diğer yakıtlarla çalışan ocaklar arasında en az 570 mm mesafe olabilir.