Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Telsiz & Masaüstü Telefon

Telsiz & Masaüstü Telefon Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
50 farklı Telsiz & Masaüstü Telefon fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Telsiz & Masaüstü Telefon

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok ev telefonu yerini cep telefonlarına bıraksa da hala birçok evde masaüstü telefon kullanımı devam etmektedir. Özellikle iş yerlerinde ve ofislerde hala sıklıkla kullanılan masaüstü telefonlar, direkt olarak elinizin altında olup iş arkadaşlarınızla kolay ve hızlı bir iletişim kurabilmenize olanak sağlar. Ayrıca hala pek çok insan evinde masaüstü telefon kullanmayı tercih etmektedir. İster eviniz isterseniz de iş yeriniz için aradığınız en iyi masaüstü telefonları akrep.com’da bulabilirsiniz. Telsiz ve masaüstü telefon modellerini hemen kategorimiz üzerinden inceleyebilir; fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Masaüstü Telefon Modelleri

Masaüstü Telefon Modelleri

Eski alışkanlıklarından vazgeçemeyen insanlar evde masaüstü telefon kullanımını sürdürmeye devam etmektedir. Daha kolay bir kullanıma sahip olan masaüstü telefonlar, özellikle ileri yaştaki kimseler için kullanışlılık sağlamaktadır. Masaüstü telefon modelleri farklı renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Aynı zamanda şık bir dekoratif ürün olarak da değerlendirebileceğiniz masaüstü telefonlar retro tasarımlarıyla da beğeni toplamaktadır. Farklı markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen masaüstü telsiz telefonlar arasında hızlı arama, mesajlaşma gibi özellikler sunan seçenekler de bulunmaktadır. Panasonic masaüstü telefon, Alcatel masaüstü telefon, Siemens masaüstü telefon modelleri en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra; Alfacom, Karel, Ttec, Gigaset, Atlantis, Multitek, Yealink gibi çeşitli markaların masaüstü telefon modellerini de kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Telsiz Telefon Modelleri

Telsiz Telefon Modelleri

Masaüstü telefonlar kadar kullanımı yaygın olan bir diğer telefon modelleri de telsiz telefonlar. Telsiz telefonlar özellikle fabrika, depo, hastane, otel, AVM gibi sürekli hareket halinde olan çalışanların olduğu kuruluşlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca ofislerde de sıklıkla kullanılan telsiz telefon modelleri, herhangi bir yerde sabit kalma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Örneğin; telefonu alıp toplantıya gitmeniz gerektiğinde telsiz telefonlar ile bunu yapabilirsiniz. İş yerleri ve kuruluşların yanı sıra evlerde de kullanımı olan telsiz telefonlar, herhangi bir kablo bağlantısına da sahip değildirler. Dolayısıyla telefonla evin içinde rahatça dolaşabilir, telefonla konuşurken bir yere sabit bir şekilde kalma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Pil ile çalışan telsiz telefonlar, taşınabilir ve hareket ettirilebilir olma özellikleri sayesinde bir cep telefonu ile benzerlik gösterirler.

Masaüstü & Telsiz Telefon Fiyatları

Masaüstü & Telsiz Telefon Fiyatları

Bütçe dostu masaüstü ve telsiz telefon modelleri, her keseye alım kolaylığı sağlamaktadır. Samsung, Panasonic, Ttec, Siemens gibi farklı markalar tarafından üretilen masaüstü ve telsiz telefonlar, kullanım kolaylıkları ile tercih sebebi olmaktadırlar. Özellikle iş yerlerinde ve çalışan hareketliliğinin yoğun olduğu kurumlarda büyük bir iletişim kolaylığı sunan bu telefon modelleri, en uygun fiyat seçenekleriyle kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Masaüstü telefon fiyatları ve telsiz telefon fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir, detaylı özelliklerini görüntüleyebilir ve farklı satış mecralarının sunduğu fiyat teklifleri üzerinden bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Masaüstü ve telsiz telefonların yanı sıra; telefona dair aradığınız her şeyi Telefon & Aksesuarlar kategorimizde bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Telsiz telefona takılan piller telefon modellerine göre değişkenlik gösterir. Bazı telefon modelleri telsiz telefonlara özel üretilen pilleri çalıştırırken bazı ürünlerde kalem pil kullanılabilir. Ayrıca ürünleri çalıştırabilecek voltaj değerleri de farklıdır. Telefonunuzun özelliklerini baz alarak pil seçimi yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak bazı telsiz telefon modellerinde şarjlı pil kullanmak da mümkün. Eğer telefonunuz bu tür pil çeşitlerini destekliyorsa şarjlı pilleri de değerlendirebilirsiniz.
Telsiz telefona gelen aramaları başka bir hatta aktarma işlemi telefon modeline göre farklılık gösterir. Bazı modellerde özel olarak aktarma tuşu bulunur. R tuşu veya farklı bir sembolle belirtilen aktarma tuşunu kullanarak aramaları farklı bir hatta yönlendirebilirsiniz. Bazı telsiz telefon modellerinde ise bu işlem belirli tuşlarla gerçekleştirilebilir. # (Kare) veya * (Yıldız) tuşlarına bastıktan sonra hedeflenen hat numarası girilerek konuşma yönlendirilebilir. Telsiz telefonunuzun kullanıma kılavuzunu inceleyerek bu işlem hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Telsiz telefonların kapsama alanları üründen ürüne farklılık gösterir. Bununla birlikte kapalı alan ve açık alan faktörü de çekim alanını etkileyebilir. Örneğin bir telsiz telefon açık alanda 300 metre kesintisiz görüşme olanağı sunarken kapalı alanda 50 metre çekim alanına sahip olabilir. Ürünlerin teknik bilgilerini ve kullanım kılavuzunu inceleyerek kapsama alanlarına dair detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Masaüstü telefon çeşitleri tek bir santrale bağlı olarak çalışan ev telefonu seçenekleri arasında yer alır. Bu ürünler genellikle ev ve ofis gibi yaşam alanlarında tercih edilir. Kablolu bağlantıyla çalışan ürünler hat aktarma ve sabit hatlarla iletişim gibi fonksiyonlara sahiptir. Ayrıca pratik kullanımları ve dayanıklı yapılarıyla uzun süreli kullanım için de oldukça uygundur. Evinizden veya iş yerinizden aramalarınızı konforlu bir şekilde gerçekleştirmek için ürünleri tercih edebilirsiniz.