Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Çöp Kovası

Çöp Kovası Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
166 farklı Çöp Kovası fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Çamaşır Sepeti

Çamaşır sepeti çeşitleriyle kıyafetlerinizin daha kolay düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır sepeti çeşitleri kirli çamaşırların düzenlenmesi ve yıkamaya ayrılması için ideal. Çamaşır sepetleri banyo, yatak odası ve giysi odası gibi alanlarda kullanılabiliyor. Kullanım alanınıza uygun ürünü web sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürünler ayrıca tasarımlarıyla de çeşitlilik gösteriyor. Kişisel zevkiniz ve ev stilinize göre ürünleri değerlendirebilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı çamaşır sepete modelleri akrep.com’da sizi bekliyor. Ürünleri özellikleri ve fiyatlarıyla kıyaslayarak hesaplı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Çamaşır Sepetleriyle Kıyafetleriniz Daima Düzenli Kalsın

Çamaşır Sepetleriyle Kıyafetleriniz Daima Düzenli Kalsın

Haftalık kıyafet temizliği rutininde çamaşırları kirlilik durumlarına göre ayırmak bazen zor bir hal alabilir. Özellikle kalabalık ailelerde görülebilen bu durum temizliğin daha uzun sürmesine sebep olabilir. Bunun için basit ve kurtarıcı ürünlerden destek alabilirsiniz. Çamaşır sepeti çeşitlerine bu zamanlarda oldukça fazla ihtiyaç duyulabiliyor. Bu ürünleri çamaşırların düzenlenmesini sağlıyor. Ayrıca kirli ve temiz çamaşırların birbirine karışmasını önlüyor. Çamaşır sepetleri tasarımları ve üretildiği malzemeye göre çeşitlilik gösteriyor. İhtiyaçlarınız ve kişisel zevkinize uygun ürünü web sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin ebatları da seçim konusunda önemli bir etken. Örneğin 4 kişilik bir aileyseniz 30 litrelik bir sepet sizin için uygun olabilir. Kişiye özel kullanım içinse 10 litrelik ürünleri seçebilirsiniz. İçeriğinde farklı ebatlarda ürünlerin yer aldığı çamaşır sepeti seti seçenekleri de web sitemizde mevcut. Bu ürünlerle kirli ve temiz çamaşırlarınıza özel alan açabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel kullanım imkanı da bulabilirsiniz. Çeşitli tasarımlarla ihtiyaçlarınıza hitap eden ürün çeşitlerini akrep.com’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çamaşır Sepeti Modelleri

Çamaşır Sepeti Modelleri

Çamaşır sepeti modelleri kullanım alanlarına özel olarak tasarlanıyor. Kişisel zevkiniz ve kullanım alanınıza göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Katlanır çamaşır sepeti çeşitleri dar alanlar için oldukça ideal. Bu ürünler ihtiyaç olmadığı durumlarda kolaylık katlanıp başka bir alana yerleştirilebiliyor. Ayrıca hacim olarak da oldukça geniş ebatlara ulaşabiliyor. İhtiyacınız olduğu zamanlarda ürünü açarak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Banyo dolabı gibi alanlar içinse ürünler özel olarak tasarlanıyor. Dolap ebatlarıyla uyum sağlayan bu tip ürünler bulunduğu ortamda herhangi bir dağınıklığa sebep olmuyor. Bu ürünler için dolap için çamaşır sepeti modellerini değerlendirebilirsiniz. Ürünlerin tasarımı yanında üretildiği malzeme de seçim sırasında önemli bir etken. Çamaşır sepeti modelleri kumaş, plastik, bambu ve hasır malzemeden üretiliyor. Eğer banyo stilinizde farklı bir ürüne yer vermek isterseniz bez çamaşır sepeti seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Hasır Çamaşır Sepeti Çeşitleri

Hasır Çamaşır Sepeti Çeşitleri

Banyo stili günümüzde salon ve mutfak dekorasyonu kadar büyük önem taşıyor. Çünkü banyo da bir evin en çok kullanılan alanları arasında bulunuyor. Banyonuzun şık ve zarif bir görünüme sahip olması için çeşitli gereçlerle destekleyebilirsiniz. Çamaşır sepetleri bu gereçlerden yalnızca biri. Eğer banyonuzun daha doğal bir görünüme sahip olmasını isterseniz hasır çamaşır sepeti çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Zarif görünümüyle kullanıcıların beğenisini toplayan bu ürünler eklektik ve modern banyo stiline hitap edebiliyor. Ayrıca bulunduğu alanda dekoratif bir görünüm yaratıyor. Görünümüyle bulunduğu alanın dekoratif görünmesini sağlayan modeller arasında bambu sepetler de öne çıkıyor. Bambu çamaşır sepeti çeşitleri dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımıyla da kullanıcıların vazgeçilmezi. Eğer dayanıklı olduğu kadar şık görünen bir ürün arıyorsanız bambu sepetleri değerlendirebilirsiniz. Bambu çamaşır sepeti modelleri renkleri ve ölçüleriyle çeşitleniyor. Banyonuzda sade bir görünüm oluşturmak isterseniz beyaz çamaşır sepeti seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı çamaşır sepeti modelleri akrep.com’da sizi bekliyor. banyo ve ev gereçlerine dair tüm ürünleri uygun fiyatlarla web sitemizde bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Çöp kovasını mutfakta kullanacaksanız hem görüntü kirliliğine yol açmamak hem de kokuya neden olmamak adına dolap içlerine yerleştirmenizde yarar var. Eğer tercih ettiğiniz çöp kovası kapaklıysa dolap içlerine ek olarak mutfak dolaplarının, mutfak girişinden görünmeyen kenarlarına da yerleştirebilirsiniz.
Mutfak çöp kovalarının hacimleri, evde yaşayan kişi sayısı, mutfak kullanım alışkanlıkları ve çöpün nasıl sınıflandırıldığı gibi bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Bir kişi için mutfak çöp kovası genellikle 10 ila 20 litre arasında bir kapasiteye sahip olabilirken İki kişilik bir hane için bu kapasite 20 ila 30 litreye kadar çıkabilir. 50 litrelik çöp kovaları ise çoğunlukla Üç veya daha fazla kişilik haneler için tercih edilir.
Çöp kovası kokusunu gidermek için kovaya yerleştireceğiniz çöp poşetinin kokulu olmasına dikkat edebilirsiniz. Portakal, limon ve vanilya kokusuna sahip çöp poşetleri sayesinde çöp kovanızı kötü kokulardan arındırmanız mümkün. Bunun yanı sıra çöp kovasının düzenli temizliği ve sık boşaltılması da kötü kokuları önlemede yardımcı olacaktır. Bazı çöp kovası modelleri ise kokuyu emmek için karbon filtreler içerir. Bu filtreler, çöp kovasının içindeki kötü kokuları emer ve yayılmasını engeller. Kısacası karbon filtreli bir çöp kovası kullanmak da kokuyu azaltmaya yardımcı olabilir.
Çöp kovasını bir dolaba monte etmek, mutfak düzenlemesi için kullanışlı bir çözümdür. Bunun için ihtiyacınız olan malzemeleri hazırlamakla işe başlayabilirsiniz. Bu malzemeler arasında montaj braketleri veya raylar, vidalar, vida sürücüsü, ölçüm araçları ve çöp kovasının boyutlarına uygun bir dolap bulunur. İlk adım, çöp kovasının dolap içindeki ideal konumunu belirlemektir. Bu, kovayı kolayca erişilebilir ve kullanışlı hale getirir. Çöp kovası, genellikle mutfak dolabının alt kısmında veya yan tarafında monte edilir. Çöp kovasını monte edeceğiniz yere uygun montaj braketlerini veya rayları yerleştirin. Bu braketler veya raylar, çöp kovasının altının desteklenmesi ve dolap içinde sabitlenmesini sağlar. Braketleri veya rayları monte etmeden önce, dolap içi ölçülerini ve çöp kovasının boyutlarını dikkate alarak doğru konumu belirleyin. Çöp kovasını montaj braketlerine veya raylara yerleştirdikten sonra kovayı dolap içine kolayca kaydırabilir veya takabilirsiniz. Ayrıca çöp kovasının üzerine bir kapak eklemeyi düşünebilirsiniz. Kapak, kokuların ve görüntüsünün gizlenmesine yardımcı olabilir. Kapaklı bir çöp kovası seçtiyseniz kapağı takın ve gerektiğinde açılır veya kayar bir mekanizma ekleyin.
Çöp kovasını temizlemek, hijyenik bir mutfak ortamı sağlamak için önemli bir adımdır. Bu iş için gerekli malzemeler arasında sıcak su, bulaşık deterjanı veya temizlik spreyi, fırça ve sünger, eldiven ve kurulama bezi ya da kağıt havlu sayılabilir. Temizliğe, çöp kovasını boşaltarak başlayın. Daha sonra çöp kovasını sıcak su ve bulaşık deterjanı veya temizlik spreyi ile doldurun. Sıcak su, yağları ve kirleri daha iyi çözmeye yardımcı olur. Kovayı iyice karıştırın ve deterjanın her yerde yayılmasını sağlayın. Çöp kovasının iç yüzeylerini fırça veya sünger kullanarak iyice temizleyin. Kova içindeki köşeler ve kenarlar gibi zor ulaşılabilir bölgelere