Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Karbonhidrat

Karbonhidrat Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama

Karbonhidrat

Karbonhidrat, vücudun enerji kaynağı olarak bilinen besin takviyesidir. Vücuttaki tüm dokular, enerji ihtiyaçlarını karbonhidrattan sağlar. Kişilerin vücutlarına alacakları karbonhidrat miktarı; yaşa, metabolik düzene ve aktivite seviyesine göre değişiklik gösterir. Aşırı karbonhidrat tüketimi; obezite, kalp rahatsızlıkları ve diyabet gibi hastalık riskini artırabilmektedir. Dolayısıyla karbonhidrat alımında muhakkak sağlık uzmanlarına danışmak gerekir.

Karbonhidrat

Karbonhidrat Kullanımı ve Fiyatı

Karbonhidrat tozu, sporcu takviyeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Spor yapan kişiler, spor yapmayan kişilere oranla daha fazla karbonhidrata ihtiyaç duyarlar. Bu karbonhidrat takviyesi, kişilerin diyet süreçlerinde tercih edebilecekleri bir takviye ürünü değildir. Doğru bir beslenme düzeni oluşturarak kilo almak isteyen kişiler, karbonhidrat tozunu kullanmaktadır. Yağ ve protein açısından da zengin olan karbonhidrat besin takviyesinin, besin değeri ve kalorisi oldukça yüksektir. Bu sebeple de kilo almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

En çok merak edilen konulardan birisi de besin takviyesi olan karbonhidratın nasıl kullanıldığıdır. Vücudunu şekillendirmek, yağsız kas kütlesi oluşturmak isteyen sporcuların tercihi olan karbonhidratlar, düşünülenin aksine zayıflatıcı bir etkiye sahip değildir. Vücut geliştiricilerin, daha iyi bir görünüme sahip olmaları için yardımcıdır. Kullanımı sırasında sporla desteklendiğinde yağlanmadan kilo almaya yardımcı olan karbonhidratlar, kasların daha belirgin gözükmesinde de etkilidir. Karbonhidrat kullanımı sırasında, ürünün tüketim miktarına dikkat edilmesi gerekir. Ürün talimatlarının dışına çıkılması ve yüksek dozda kullanılması durumunda fazla kilo alımına sebep olabilmektedir. Başlıca karbonhidrat markaları; Megamax, Multipower, Hardline, Weider, Nanobolix, Wheyfix, Twinlab,Nutrabolics, Olimp Gain ve Optimum Serious olarak bilinmektedir. Karbonhidrat fiyatları da markaya ve ürünün gramına göre değişiklik göstermektedir.

Karbonhidrat

Karbonhidrat Takviyesi Ne İşe Yarar?

Karbonhidratlar; yüksek kalori değerine sahip olmaları yönüyle, hızlı ve kolay kilo almak isteyen kişilerin tercih ettiği besin takviyeleridir. Kişilerin kilo almasına ve vücudun hacim kazanmasına yardımcı olur. Karbonhidratlar, hiçbir zaman kilo aldıran ilaçlarla bir tutulmamalıdır. Doğal besinlerin yerini tutmaz ve kişilerin iştahını açma gibi özelliklere sahip değildir. Özellikle vücut geliştiricilerin, doğal beslenme sonucunda alamadıkları; yağ, protein ve karbonhidrat miktarını karşılayan bir supplementtir. Karbonhidratlar, tüketimine dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Yüksek dozda kullanılması durumunda obeziteye sebep olabileceği göz önünde bulundurulduğunda, sporla birlikte uygun miktarda kullanılması önerilmektedir. Karbonhidrat tozlarının içerisinde; vitaminler, mineraller, amino asitler, yağlar ve proteinler yer aldığı için yüksek bir kaloriye sahiptir. Bu yönüyle de, sporcu beslenme programlarının olmazsa olmaz takviyesi olmayı başarmıştır. Kas kütlesini artırıcı etkiye sahip olması, vücudunu şekillendirerek kilo almak isteyen kişiler için oldukça önemlidir.

Karbonhidrat

Karbonhidrat İçeriğinde Neler Var?

Karbonhidrat içeriği; kişilerin daha fit ve sağlıklı olmasına katkı sağlayan vitamin ve minerallerden oluşur. Vitamin ve minerallerin karışımı olan karbonhidratlar, sağlıklı beslenme programları için vücudun ihtiyacı olan lifleri bünyesinde barındırmaktadır. Sindirim sisteminin düzenlenmesinde ve vücuttaki ödemin giderilmesinde etkili olan lifler, kullanıcıların daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Karbonhidrat takviyesi kullanacak olan kişilerin belli bir sağlık problemi mevcutsa, muhakkak alanında uzman hekimlere başvurmaları gerekir.