Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Sağlık Destek Ürünleri

Sağlık Destek Ürünleri Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Marka
Fiyat Aralığı
-
Sıralama
987 farklı Sağlık Destek Ürünleri fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Sağlık Destek Ürünleri

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve fit bir görünüm elde edebilmek için düzenli spor yapan kişilerin, sağlıklı bir beslenme programı uygulamaları da büyük önem taşır. Sağlık destek ürünleri; spor yapan, diyet yapan ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren herkesin kullanabileceği ürünlerdir.

Sağlık Destek Ürünleri

Sağlık Destek Ürünleri ve Fiyatları

Sağlık destek ürünleri, diyete ek olarak birden fazla gıda maddesinin vücuda alınmasına yardımcı olur. Sağlık destek ürünleri; sıvı, tablet, toz, hap ve kapsül olarak piyasada yer almaktadır. Diyet yapan, ağır antrenman çalışmaları uygulayan ve düzenli spor yapan kişiler, sağlık destek ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Kişilerde faydalı bir etki oluşturan bu ürünlerin kontrollü kullanılması oldukça önemlidir. Alanında uzman kişilerden destek alınmalı ve ürünlerin üzerinde yer alan kullanım talimatı göz önünde bulundurularak kullanmaya özen gösterilmelidir. Birçok doğal ve bitkisel sağlık destek ürününün, özellikle karaciğerler için etkili bir toksin olduğu bilinmektedir. Fakat kullanıcılar, kontrolsüz bir kullanımın yan etkileri de açığa çıkarabileceğini unutmamalıdır. Bu sebeple uzman kişilerin önerdiği şekilde ve miktarda kullanılması büyük önem taşır.

İnsan vücudu, özellikle spor yaparken, daha fazla enerji depolayabilmek için sağlık destek ürünlerine ihtiyaç duyar. Bu destek ürünleri doğal yollarla alınamadığı takdirde, sağlık destek ürünleri tercih edilir. Sporcular, sağlık destek ürünlerini performanslarını artırmak kullanmaktadırlar. Bu ürünler oldukça geniş bir ürün ve marka yelpazesine sahiptir. Başlıca sağlık destek ürünü markaları; Acura, Aktar, Balen, Bigjoy, Cosfer, Delta, Dynamic, Egert, Fila, Finspor, GNC, Hardline, Kawai, Mecit Efendi, Multipower, Nutrex, Olimp, Oriflame, Herbalife gibi markalardır. Sağlık destek ürünü fiyatları da, ürünlerin markasına ve içerik miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Sağlık Destek Ürünleri

Sağlık Destek Ürünleri Ne İşe Yarar?

Sağlık destek ürünleri; spor yapmanın yanı sıra, sağlıklı beslenmeye özen gösteren kişilerin performanslarını artırmaya yardımcı ürünlerdir. Başlıca sağlık destek ürünlerini; balık yağı, tatlandırıcılar, protein tozları ve bitkisel çaylar olacak şekilde sıralamak mümkündür. Vücut geliştirme ve ağırlık çalışmaları yapan kişilerin kafein, bikarbonat ve kreatin gibi destek ürünleri ile performanslarını artırdıkları bilinmektedir. Burada önemli olan, tercih edilen sağlık destek ürünlerinin uygun dozda kullanılmasıdır. Fazla tüketilen sağlık destek ürünlerinin performansı daha fazla artıracağı büyük bir yanılgıdır.

Sağlık destek ürünleri, kişilerin tükettikleri besinleri destekleyen sağlıklı takviyelerdir. Sağlık destek ürünleri arasında, en çok tercih edilen seçeneklerin başında tatlandırıcılar yer almaktadır. Kilo vermek isteyen ve tatlı krizlerinin önüne geçemeyenler için oldukça faydalı olan tatlandırıcılar, normal şekere kıyasla daha sağlıklıdır. Normal şeker içerdiği kalori değeri sebebiyle kilo alımına sebep olur. Tatlandırıcılar, şeker bulunmaksızın yiyeceklerin tatlandırılmasına yardımcı olmaktadır. Tatlandırıcıların faydaları üzerinde hala ihtilaflar devam ediyor olsa da, doğal tatlandırıcı olarak tercih edilen bitkisel ürünlerin uzun zamandır insanlar tarafından tercih edildiği bilinmektedir.

Bitkisel çaylar ve balık yağları gibi doğal ürünler de insanların en çok tercih ettiği sağlık destek ürünleri arasında yer alır. Omega 3 adıyla bilinen balık yağı, insan vücudunun üretemediği bir yağ asidi olduğu için dışarıdan takviye olarak alınması gerekir. Hafızayı güçlendirmesi, cildi güzelleştirmesi, kolestrolü düşürmesi gibi pek çok olumlu etkiye sahip olan balık yağları, düzenli kullanım sonucunda etkilerini göstermektedir.