Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Saç Kurutma & Fön Makinesi

Saç Kurutma & Fön Makinesi Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
88 farklı Saç Kurutma & Fön Makinesi fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Saç Kurutma & Fön Makinesi

Saç kurutma ve fön makinesi çeşitleri profesyonel saç kurutma ve şekillendirme için size pratik çözümler sunuyor. Kullanım tercihlerinize ve saç tipinize bağlı olarak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Eğer saç kurutma makinesini farklı saç bakım işlemlerinde kullanıyorsanız, içinde farklı aparatların da yer aldığı saç kurutma makinesi seti çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan saç kurutma makinesi akrep.com’da sizleri bekliyor. Akrep.com ile nı kıyaslayabilir, sizin için en uygun olan ürüne anında ulaşabilirsiniz.

Saç Kurutma ve Fön Makinesi Nasıl Kullanılmalı?

Saç Kurutma ve Fön Makinesi Nasıl Kullanılmalı?

Günlük saç bakım rutininizi doğru bir şekilde gerçekleştirmek için saç kurutma makinesi ve fön makinesi kullanmanız oldukça önemli. Saç kurutma ve fön makinesi ürünlerini kullanırken saçlarınızın fazla ısıdan etkilenmemesine özen göstermeniz gerekiyor. Bunun için saçlarınızı kuruturken makineyi fazla yaklaştırmamanız yeterli. İyi bir saç bakımı için saçlarınızı eşit bir şekilde kurutmanız gerekli. Çünkü eşit bir şekilde kurumayan saçlarda uygulanan bakım etkili olmayabiliyor. Eğer ince telli saç yapısına sahipseniz, kurutma öncesinde ıslak saça uygulanan saç kremi ve saç köpüğü çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünler ısıdan dolayı kırılan ve elektriklenebilen ince telli saçlarda koruyucu bir etkiye sahip oluyor. Kalın telli saçlarda da saç kremi ve saç köpüğü kullanımı, saçların yumuşamasını ve kolay şekillenmesini sağlıyor.

Uygun Fiyatlı Saç Kurutma Makineleri

Uygun Fiyatlı Saç Kurutma Makineleri

Saç kurutma makineleri günlük saç bakım rutininizdeki tamamlayıcı ürünler arasında yer alıyor. Bu tip ürünler sahip oldukları düşük devir ve geniş hava kanalları sayesinde saçlarınızı elektriklendirmeden kurutabilmenizi sağlıyor. Böylece saçlarınız kurutma işlemi sonrasında doğal bir görünüme kavuşuyor. Saç kurutma makinesi tercihini saç yapınıza göre yapmanız gerekiyor. Eğer ince telli bir saça sahipseniz 1000 ve 2000 Watt devir gücüne sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Kalın telli ve sıkı yapıdaki saçlar için ise 2500 ve 3000 Watt gücündeki ürünler ideal seçenekler arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı minimal özelliklere sahip ve yüksek performanslı seçenekler, kullanım tercihine göre çeşitlilik gösteriyor. Lider saç kurutma makinesi gibi ürünler uygun fiyatlarıyla bütçe dostu alternarifler arasında yer alıyor. 1000-1500 ve 2000 Watt’lık seçenekleri saç yapınıza ve kullanım tercihinize göre seçebilirsiniz. Eğer uzun ömürlü kullanım sunan yüksek performansa sahip bir saç kurutma makinesi istiyorsanız, Braun Satin Hair 7 saç kurutma makinesi gibi çeşitleri inceleyebilirsiniz. Seyahat sırasında kullanabileceğiniz bir ürün isterseniz katlanabilir yapıya sahip saç kurutma makinesi çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Bu tip saç kurutma makinesi küçük ve hafif yapısıyla size kolay taşıma imkânı sunuyor.

Saçları Hızlı Şekillendiren Fön Makineleri

Saçları Hızlı Şekillendiren Fön Makineleri

Günlük saç bakımınızda hızlı bir saç şekillendirme işlemi için fön makinelerini tercih edebilirsiniz. Fön makineleri sahip olduğu yüksek devir ve ince uçlu başlıkları sayesinde saçlarınızı hızla şekillendirebiliyor. Ayrıca ürünlerin içinde ek olarak yer alan fön makinesi vigo başlığıyla saç bakım uygulamalarında etkili bir kullanım sağlıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte markalar profesyonel ve donanımlı seçenekler sunuyor. Yüksek Watt değerine sahip ve saçlarınızın yanmasını önleyen ürünler günlük saç bakım rutininde ekstra kolaylık sağlıyor. Bu tür fön makinesi Arzum gibi markaların ürün çeşitlerinde yer alıyor. Fön makinesi kullanırken fırça tarak çeşitlerini tercih ederek saçlarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneklerle en uygun fiyatlı saç kurutma ve fön makinesi çeşitlerine akrep.com’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Saç makinesi kullanımında bazı hususlara dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Bu hususlardan ilki kurulama işlemi öncesinde saçlarınızı havluyla kurulamanız gerektiğidir. Islak saçlarınızı doğrudan kurutmanız saçlarınıza zarar verebilir. Bununla birlikte saç kurutma makinesini kullanırken 15-20 cm mesafe uzakta tutmanız gerekir. Bu cihazları yakın tutmanız saçlarınızın yoğun ısıya maruz kalmasına sebep olur. Bununla birlikte saç kurutma makinenizin sıcaklığını saç yapınızı göz önünde bulundurarak ayarlamalısınız. Eğer ince ve hassas bir saç yapısına sahipseniz cihazınızın sıcaklığını düşük tutmaya özen gösterin.
Fön makinesi çeşitleri saçın nemini hızlı bir şekilde alarak kurutmak için kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler saç kurutma makinelerinden farklı olarak şekillendirme işlemlerinde de değerlendirilebilir. Fön makinelerinin sunduğu sıcak ve güçlü hava saçların hızla kurumasını sağlarken istenen şekli vermenize de imkan tanır. Fön makinenizi fırça, tarak ve saç şekillendirici ürünleriyle birlikte istediğiniz saç modelini oluşturabilirsiniz.
Saç kurutma makinelerinin elektrik tüketimi, cihazların gücüne ve kullanım sıklığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin 1000 Watt gücündeki kurutma makinesi 2000 W gücündeki bir cihaza nazaran daha az elektrik tüketir. Fakat ürünlerin performansı da bu yönde değişir. Saç kurutma makinenizin harcadığı elektrik miktarını öğrenmek için cihazınızın kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
Fön makinelerinde bulunan iyon teknolojisi, saç kurutma esnasında elektriklenme ve kabarma problemlerinin önüne geçer. Bu teknoloji fön makinesini çalışırken negatif iyonlar üretir. Negatif iyonlar saç tellerine yapışarak nem oranını korur. Böylece saçlara daha parlak ve canlı bir görünüm kazandırır. Saç bakım rutininizi güçlendirmek için iyon teknolojili fön makinelerini tercih edebilirsiniz.