Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Televizyon Aksesuarları

Televizyon Aksesuarları Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
1751 farklı Televizyon Aksesuarları fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Televizyon Aksesuarları

Hayatımızın vazgeçilmez elektronik cihazlarından biri olan televizyonlar, çeşitli aksesuarlarla birlikte çok daha etkin ve verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Her biri farklı işlevlere sahip olan televizyon aksesuarları hem televizyon üreticileri hem de çeşitli markalar tarafından beğenilere sunuluyor. Televizyon aksesuarları arasında; askı aparatı, TV kabloları, çoklayıcı ve dağıtıcı, anten, 3D gözlük ve uzaktan kumanda gibi pek çok seçenek bulunuyor. Bu aksesuarlarla hem televizyon kullanımınızı daha verimli hale getirebilir hem de izlediğiniz yayınlardan daha büyük keyif alabilirsiniz. Achill, Amstrad, Anka, Atatech, Axen, Belkin, Botech, Cenex, Dark, CVS, Elba, Elektrogun, Everest, Grundig, Herz gibi markalar tarafından sunulan çeşitli TV aksesuarları çeşitlerini ve bunların fiyatlarını kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Televizyon Aksesuarları Nelerdir?

Televizyon Aksesuarları Nelerdir?

Televizyon aksesuar çeşitleri arasında farklı işlevlere sahip pek çok farklı ürün bulunuyor. Televizyon aksesuarları denildiğinde akla gelen ilk ürünlerin başında televizyon kumandası, televizyon kabloları, çoklayıcılar, dağıtıcılar, antenler, 3D gözlük çeşitleri yer alıyor. Günlük hayatın stresini atmak ve eğlenceli zaman geçirmek için en çok kullanılan teknolojik aygıtlardan olan televizyonlar bu aksesuarlarla birlikte daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Televizyon aksesuarları ile televizyonunuza farklı aygıtlarınızı bağlayabilir, televizyonunuzu TV ünitesi yerine duvara monte ederek kullanabilir, televizyonunuzun kanalını odanın herhangi bir yerinden kolayca değiştirebilirsiniz.

TV Aksesuarları Ne İşe Yarar?

TV Aksesuarları Ne İşe Yarar?

TV aksesuarlarının her biri farklı bir işleve sahip bulunuyor. Bu aksesuarlardan biri olan TV kabloları, televizyonunuzla başka bir elektronik cihazı birbirine bağlayabilmenizi sağlar. HDMI kablo, TV anten kablosu gibi kablolar en çok kullanılan TV kabloları arasında yer alır. Bir başka TV aksesuarı olan televizyon askı aparatı ise; televizyonu duvara monte edebilmenize yardımcı olur. Askı aparatları duvara monte edilir ve televizyonun duvarda sabitlenmesini sağlar. Çoklayıcı ve dağıtıcı çeşitleri ise; farklı girişlere sahip iki cihazı birbirine bağlamanıza imkan sunar. TV aksesuarları arasında yer alan 3D gözlük çeşitleri ise izlediğiniz film ve dizileri çok daha gerçekçi ve hissederek seyredebilmenize yardımcı olur. 3 boyutlu videoları izleyebilmenizi sağlayacak olan 3D gözlük çeşitlerini kullanabilmek için televizyonunuzun 3D uyumlu olması ve oynattığınız videonun da 3D olması gerekir.

Televizyon Aksesuarları Fiyatları

Televizyon Aksesuarları Fiyatları

Farklı özelliklere ve farklı işlevlere sahip olan televizyon aksesuarları farklı fiyat seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Televizyon keyfinizi arttıracak televizyon aksesuarlarının fiyatları ürünün markasına ve sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. İhtiyaç duyduğunuz TV aksesuarlarına en cazip fiyatlarla sahip olmak için televizyon aksesuarları fiyatlarını akrep.com üzerinden inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece gereksiniminiz olan TV aksesuarlarını en cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. TV aksesuarlarının yanı sıra Görüntü, Uygu, Ses Sistemi kategorimizden daha pek çok ürünü ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Hesaplı alışverişler!

Sık Sorulan Sorular

TV askı aparatları televizyon boyutuna özel olarak tasarlanır. Bununla birlikte ürünler LCD ve LED TV gibi ince ekranlara sahip olan televizyonlar için sunulur. TV askı aparatı çeşitleri genellikle birden fazla ekran boyutuna uygunluk gösterebilecek şekilde tasarlanır. Bununla birlikte televizyonların arka kısmında bulunan bağlantı girişlerinin ölçüleri de askı aparatı uyumu konusunda önem taşır. Televizyonunuza uygun bir TV askı aparatı seçebilmek için ürünlerin teknik detaylarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
TV askı aparatının monte edilmesi üründen ürüne farklılık gösterir. Genel olarak ürünlerin öncelikle duvara sahiplenmesi gerekir. Bu işlem için vida gibi malzemelere ihtiyaç duyulabilir. Sonrasında televizyona da takılan aparatla duvara sabitleme işlemine geçilir. Ürünlerin montajına dair detaylı bilgi almak için TV aparatınızın kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
TV kumandası seçiminde ilk olarak televizyon modelinin dikkate alınması gerekir. Aksi takdirde televizyonunuz kumanda ile gerçekleştirdiğiniz işlemleri algılayamayabilir veya bazı donanımları kullanamayabilirsiniz. Bunun için incelediğiniz kumandanın desteklediği TV markalarını ve modellerini dikkate alarak ilerleyebilirsiniz.
Smart TV ve QLED TV gibi ileri teknolojili televizyonlar için sunulan akıllı kumanda çeşitleri televizyondaki birçok fonksiyonu az eforla yönetebilmeniz için geliştirilmiştir. Bu ürünler gelişmiş özellikleri sayesinde her fonksiyona pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Ayrıca sesli yönlendirme gibi özellikleriyle kanal değiştirme veya uygulama arama gibi işlemleri daha da kolaylaştırır. Akıllı televizyonunuz için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.