Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Görüntü, Uydu, Ses Sistemi

Görüntü, Uydu, Ses Sistemi Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Marka
Fiyat Aralığı
-
Sıralama
2273 farklı Görüntü, Uydu, Ses Sistemi fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Görüntü, Uydu, Ses Sistemi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte görüntü, ses ve uydu sistemleri ürünlerine her geçen gün yeni bir üye daha eklenmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde daha keyifli zaman geçirmek için kullandığımız ses ve görüntü sistemleri, her bütçeye ve her gereksinime uygun seçenekler sunmaktadır. Teknoloji devi markalar tarafından beğeninize sunulan görüntü, ses ve uydu sistemleri üstün teknik özellik ve fonksiyonlarla donatılmıştır. Evinizin ya da ofisinizin ihtiyacı olan en iyi ses, görüntü ve uydu sistemlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Akrep.com ile farklı markaların, farklı satış kanallarının ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlı ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Görüntü Sistemleri

Görüntü Sistemleri

Televizyonlar ve görüntü sistemleri, keyifli zaman geçirmek için olmazsa olmaz teknolojik ürünlerdendir. Görüntü sistemleri arasında; televizyonlar, projeksiyonlar, DVD ve medya oynatıcılar yer almaktadır. Geçmişte yalnızca tüplü televizyonlar varken günümüzde çok farklı çeşitlilikte televizyon modelleri bulunmaktadır. Son yılların en popüler televizyon modelleri arasında; LED TV, OLED TV ve smart TV’ler yer almaktadır. Bir diğer görüntü sistemi olan projeksiyonlar ise hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılmaktadır. Özellikle okullarda, toplantı salonlarında ve seminer salonlarında, iş yerlerinde projeksiyon cihazları olmazsa olmaz görüntü sistemlerindendir. Ancak evinde sinema salonu kurmak isteyen pek çok kimse de projeksiyon cihazlarını tercih etmektedir. Evde dev ekran keyfi yaşamak isterseniz siz de Projeksiyon ve Aksesuarları kategorimizden ihtiyacınız olan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Uydu Sistemleri

Uydu Sistemleri

Yayın sağlayıcılar olarak sıklıkla kullanılan uydu sistemleri, doyasıya televizyon keyfi yaşamanıza olanak sağlar. Uydu bağlantısı kurma yoluyla, televizyonlara yerli ve yabancı yayınları taşıyan uydu sistemleri; uydu alıcısı, LNB, çanak anten ve çeşitli uydu ekipmanları ve uydu malzemeleri ile kurulur. Atmosferde yer alan yayın ve iletişim uydularından gelen sinyalleri alarak görüntüye çeviren uydu alıcıları, televizyonlarınıza scart girişinden ya da HDMI girişinden bağlanarak kullanılır. Scart bağlantı girişinden ziyade HDMI bağlantısı olan uydu alıcısı çeşitleri gitgide yaygınlaşmaktadır. Kategorimiz üzerinden HDMI uydu alıcısı çeşitlerini, markalarını ve özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Birlikte çalıştıkları cihazlar ile kusursuz bir ses performansı sunan ses sistemleri, yeni ses teknolojileri ile geliştirilerek her talebe uygun seçeneklerle üretiliyor. Ev sinema sistemi kurmak isteyen kişiler, kusursuz bir ses performansı yakalamak isteyenler için gelişmiş ses sistemleri bulunuyor. Bunun yanı sıra; kalabalık ortamlarda net ve gürültüsüz ses verimliliği de sunan ses sistemleri toplantı salonları, seminer salonları, okullar ve benzeri kurumlar için de idealdir. Kategorimizde hem bireysel kullanıma hem de kurumlar ve kalabalık ortamlar için kullanışlılık sağlayan ses sistemi çeşitleri bulunmaktadır. Ses sistemleri fiyatlarını ve özelliklerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir; farklı satış kanalları tarafından sunulan fiyat seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ses sistemleri sesin kaliteli bir şekilde herkes tarafından aktarılmasını sağlar. Bu ürünler birden fazla hoparlör gibi vericinin kapsamlı bir ses performansı göstermesi üzerine sunulur. TV ses sistemi ve soundbar gibi ürünler bu kategoride yer alır. Ayrıca stüdyo kayıtları ve müzik yayınları için kullanılan ses sistemi cihazları da mevcuttur. Amfiler ve dijital kayıt cihazları profesyonel olarak kullanılan ses sistemlerine örnek verilebilir. İhtiyaçlarınızı baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz.
Ses sistemlerinin kurulumu ürün modeline göre farklılık gösterir. Bağlantı ayarlarının yapılması için temel olarak bağlantı aksesuarlarının kullanılması gerekir. Bağlantı ayarları için genellikle AUX kablosu gibi aktarıcılar kullanılır. Sonrasında ses sistemlerinin ekolayzır gibi ayarlamaları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Kurulum hakkında detaylı bilgi almak için cihazınızın kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
Televizyon uydu sistemleri canlı olarak yayınlanan kanalların televizyona aktarılmasına rol oynar. Ürünler dünyadaki farklı yayınları televizyonda izleme olanağı tanır. Bu cihazlar haberleşme ve kanal uydularından gelen sinyalleri algılar. Sonrasında bu sinyalleri ses ve görüntüye çevirerek televizyona yansıtır. Uydu sistemlerini tercih ederek birçok farklı kanalı izleme imkanına sahip olabilirsiniz.
Monitör ve televizyonlar, görüntüyü ekrana yansıtmak için kullanılan aygıtlardır. Fakat bu cihazlar arasında farklılıklar mevcuttur. Televizyonlar genellikle daha geniş ebatlarda sunulur, monitörler ise çalışma masası gibi alanlarda kullanıldığından daha minimal tasarımlara sahiptir. Televizyon çeşitlerinde ses özelliği bulunurken monitör modellerinde bu fonksiyon mevcut değildir. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz.