Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

MP3, MP4 Çalar & Aksesuar

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
52 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

MP3, MP4 Çalar ve Aksesuarları

Eğlenceli vakit geçirmenin vazgeçilmez aktivitelerinden olan müzik dinlemek, pek çok farklı cihaz ile gerçekleştirilebilir. Bu cihazlar arasında yer alan MP3 çalar ve MP4 çalar, özellikle 2000’li yılların başında büyük bir rağbet görmeye başlamıştır. Yıllar içinde teknolojiden nasibini alarak bugünkü özelliklerine kavuşan bu cihazlarla siz de en sevdiğiniz müzikleri doyasıya dinleyebilirsiniz. Yürüyüş yaparken, seyahat ederken ya da dinlenirken ister sevdiğiniz şarkıları isterseniz de cihaza yüklediğiniz ses kayıtlarını dinlemenize olanak sağlayacak MP3 ve MP4 çalar modelleri farklı marka seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Kategorimiz üzerinden tüm bu markaları görüntüleyebilir, farklı markalar ve farklı satış kanalları tarafından sunulan MP3, MP4 çalar ve aksesuarlarının fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

MP3 & MP4 Çalar Ne İşe Yarar?

MP3 & MP4 Çalar Ne İşe Yarar?

MP3 ve MP4 çalar modelleri sayesinde müzikseverler, her nerede olurlarsa olsunlar müziğe erişebiliyor. MP3 ve MP4 çalar, kulaklıkla müzik dinlemeyi sevenler için her an her yerde müzik dinleyebilmeye olanak sunuyor. MP3 ve MP4 çalarınıza yüklediğiniz ses dosyalarını, şarkıları ya da ses kayıtlarını kulaklığınızı takarak her an her ortamda dinleyebilirsiniz. Dışarıdayken ya da evdeyken, yolculuk ederken veya yürüyüş yaparken müzik dinlemeyi kolay hale getiren bu ürünler ses dosyalarını oynatmak için tasarlanmış ürünlerdir. Bu cihazlar sayesinde müzik keyfinizi her yere taşıyabilirsiniz. Hareketlilik ve taşınabilirliğin önemli olduğu son yıllarda, müzik dinlerken de aynı esnekliğe sahip olabilirsiniz.

MP3 ve MP4 Çalar Modelleri ile Müzik Her Yerde

MP3 ve MP4 Çalar Modelleri ile Müzik Her Yerde

Pek çok insan telefonla müzik dinlemeyi tercih etmez. Bunun en önemli sebepleri arasında hem telefonunun hafızasını doldurmamak hem de telefonunun şarjını tüketmemek gerekçeleri bulunuyor. Ses dosyalarınızı telefona yükleyerek telefonunuzun kapasitesini aşmamak için bu dosyaları MP3 ve MP4 gibi müzik çalar görevi gören bir aygıta yükleyebilirsiniz. Böylece telefonunuzun şarjını da daha uzun süre efektif olarak kullanabilirsiniz. Müzik keyfinizi bambaşka bir seviyeye taşıyacak olan MP4 ve MP3 çalar modelleri, farklı kapasite seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Bunlar arasından kendi beklentinize ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

MP3 ve MP4 Aksesuarları

MP3 ve MP4 Aksesuarları

MP3 ve MP4 çalar keyfinizi daha da arttıracak birtakım aksesuarlar bulunuyor. MP3 ve MP4 aksesuarları olarak bilinen bu aksesuarlardan bazıları; data kablosu, kaset adaptörü, hoparlör ayağı ve kulaklık gibi ürünler. MP3 ve MP4 çalar modelleri satın aldığınızda pakette dahili bir kulaklık bulunuyor. Ancak siz, müzik dinlemeye keyfinizi daha da üst seviyelere çıkarmak isterseniz farklı bir kulaklıkla da cihazı kullanabilirsiniz. MP3 ve MP4 çalar üreticilerinin yanı sıra farklı markalar tarafından da tasarlanan aksesuar çeşitlerini ve fiyatlarını Aksesuar kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Hesaplı alışverişler!