Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz

Ankastre Davlumbaz Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Sıralama
29 farklı Ankastre Davlumbaz fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Davlumbaz

Ankastre davlumbaz yüksek çekiş gücüne sahip, yemek hazırlama aşamasında havada oluşan gres, duman, buhar gibi pek çok unsuru kolayca emebilen modelleriyle kategorimizde yer alıyor. Mutfak ortamında oluşan pek çok kirleticiyi tahliye edip filtreleyen bu ürünler Beko, Bosch, Felix, Kumtel, Regal, Siemens gibi birçok markanın üstün modelleriyle sunuluyor. Özellikle mutfaktaki havaya ağır ve yoğun bir şekilde etki edecek yemek pişirme süreçlerinde ortamın sterilizasyonu için çok ideal olan ankastre davlumbazlar tasarımı itibarıyla da çeşitlilik gösteriyor. Bu sayede yemek sonrası temizlik sürecinin en önemli bölümlerinden birini kolayca atlatmanız mümkün. Sunulan davlumbaz modellerinin özelliklerini kıyaslama yoluyla inceleyebileceğiniz kategorimizde ankastre davlumbaz fiyatlarını da karşılaştırabilir, böylece bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızdaki davlumbazların yanı sıra ankastre set ürünleri inceleyerek mutfağınızın için toplu bir şekilde beyaz eşya alışverişi de yapabilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz Özellikleri

Ankastre Davlumbaz Özellikleri

Ankastre davlumbazlar farklı çekiş güçleriyle donatılan pek çok modele sahip. 650 m3/h gibi güçlü hava debisine sahip olan bu ürünler genellikle 3 kademeli hız ayarına sahip oluyor. Bu sayede mutfakta oluşan duman, buhar, gres gibi etkenlerin yoğunluğuna göre en uygun kademeyi çalıştırabilirsiniz. Ortamdaki havayı çok yoğun bir şekilde etkilemeyen unsurlar olduğunda davlumbazınızı en yüksek hız ayarında çalıştırmanıza gerek olmayabilir. Bu sayede enerjiden önemli ölçüde tasarruf etmeniz de mümkün. Manuel ve dokunmatik olarak iki farklı kontrol tipine sahip olan davlumbazlar düşük ses seviyelerinde çalışacak şekilde tasarlanıyor. Böylelikle ortamdaki duman veya buharı emerken ses kirliliğini de minimize etmeyi amaçlayan bu ürünler modeline göre 48, 56, 68 desibel gibi ses seviyelerine sahip. Yüksek Watt motor gücü sayesinde kullanımından memnun kalacağınız ankastre davlumbazlar tasarımı itibarıyla da çeşitlilik gösteriyor. Sürgülü davlumbazlar daha çok mekanik kontrol tipinde kullanılabilen modeller oluyorken duvar tipi davlumbazlar uzaktan kumanda ile yönetilebilen çeşitlere de sahip. Filtre doluluk göstergesi, LED aydınlatma, alüminyum kaset filtre, bulaşık makinesinde yıkanabilir filtre, sessiz çalışma özelliği, buhar sensörü gibi pek çok özellik farklı modellerde görebilecekleriniz arasında. Dilerseniz, yüksek emiş gücüne sahip birçok aspiratör modelini de inceleyebilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz Modelleri

Ankastre Davlumbaz Modelleri

Ankastre davlumbaz Arçelik, Beko, Bosch, Hoover, Kügerr, Profilo, Siemens, Silverline gibi markaların sunduğu üstün modellerle tüketicinin karşısına çıkıyor. Örneğin, Arçelik’in duvar tipi davlumbazları markanın en popüler modelleri arasında öne çıkıyor. 500, 510, 680 m3/h gibi emiş güçlerine sahip olan pek çok Arçelik davlumbazı, mutfağınızda oluşan kötü kokuların, isin, buharın, gresin hızlıca tahliye edilmesi için oldukça ideal. 60, 62, 90 cm gibi boyutlarda bulabileceğiniz bu ürünlerin rengi de siyah, inox gibi birçok seçeneğe sahip. Cam davlumbazlar alanında ise özellikle Vorne’nin satışa sunduğu ürünler önemli ölçüde öne çıkıyor. Siyah, beyaz yatık cam davlumbazlar opsiyonel karbon filtre, halojen aydınlatma, gömülebilir düğme yapısı, makinede yıkanabilme gibi işinizi kolaylaştıracak birçok özellikle donatılıyor. 3 kademeli hız ayarına sahip olan bu tip ankastre davlumbazlar bacalı ya da bacasız kullanıma imkan tanıyan modeller de sunuyor. Alanın popüler markalarından Beko da tüketicilerini yüksek enerji sınıfına sahip davlumbazlarıyla buluşturuyor. Beko’nun duvar tipi veya ada tipi davlumbazları 750, 820 m3/h gibi yüksek emiş güçlerine sahip modelleriyle oldukça iddialı ürünler. Dilerseniz mutfakta harikalar yaratabileceğiniz, zevk dolu tasarımlara sahip ankastre fırın modellerini de inceleyebilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz Fiyatları

Ankastre Davlumbaz Fiyatları

Davlumbaz fiyatları oldukça geniş bir skalada tüketicinin karşısına çıkıyor. Sektörün onlarca markasının davlumbaz modellerini bulabileceğiniz kategorimizde birbirine paralel ilerleyen fiyatlar görebileceğiniz gibi, geniş bir fiyat aralığı da görmeniz mümkün. Ürün özelliklerini inceleyebileceğiniz kategorimizde fiyat karşılaştırması yaparak en doğru seçeneği tercih edebilirsiniz. Farklı davlumbaz modellerinin fiyatlarının yanı sıra, aynı ürünün sunulduğu farklı web sitelerindeki fiyatları da burada kıyaslamanız mümkün. Böylece en doğru ürünü, daha düşük fiyat ilanıyla görebilir, çok daha ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ankastre davlumbaz ölçüleri modelden modele değişkenlik gösterebiliyor. 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 58 cm ölçülerine sahip davlumbaz çeşitleri en yaygın olanlar arasında bulunuyor. Bununla beraber, daha geniş bir alana sahip olanlar 75 cm, 110 cm, 120 cm davlumbaz modellerini de tercih edebiliyor. Ek olarak 73,5 - 102,5 mm, 91 – 113,8 mm gibi farklı montaj yüksekliğine sahip olanlar da var.
Özellikle hava emiş gücü 300-480 metreküp/saat olanlar sık öneriliyor. Bunun yanı sıra farklı bir görüşe göre; 380 metreküp üzerinde emiş gücü bulunan davlumbazlar da genellikle standart mutfaklar için yeterli kabul ediliyor.
Davlumbaz temizliği için sirke, karbonat, su karışımınızı sprey formundaki bir şişeye doldurun. Her davlumbaz kullanımı sonrasında bu karışımı ürüne püskürtün ve mikrofiber bez ile silin. Daha detaylı bir temizlik için yağ sökücü kullanabilir, ardından bulaşık süngeri ile davlumbazı ovalayabilirsiniz. Son olarak mikrofiber bez ile durulayıp kurulayabilirsiniz. Davlumbaz filtre temizliği içinse filtreleri çıkarın ve kaynar su doldurduğunuz kovaya yerleştirin. Ek olarak bulaşık deterjanı, karbonat gibi farklı malzemeler de kullanabilirsiniz.
Öncelikle davlumbazın monte edileceği yerde topraklı priz hattı bulunmalı ve uzatma kablosu ya da üçlü priz kullanılmamalıdır. Duvar tipi davlumbazlar için genelde elektrik prizlerinin yeri ocak ızgarasının en üst noktasından itibaren yukarıya doğru minimum 120 cm şeklindedir. Ayrıca ocak ile davlumbaz veya aspiratör arasındaki mesafe ise yasal seviye olan 65 cm olarak ayarlanmalı. Buna toplam montaj için ihtiyaç olacak mesafe de dâhildir. Daha doğru bilgiler için alacağınız davlumbazın kullanım kılavuzundan ve profesyonel hizmetten de yararlanabilirsiniz.