Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Sağlık, Hijyen, Medikal Ürünler

Sağlık, Hijyen, Medikal Ürünler Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Marka
Fiyat Aralığı
-
Sıralama
1129 farklı Sağlık, Hijyen, Medikal Ürünler fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Sağlık, Hijyen, Medikal Ürünler

Günlük yaşamınızda ihtiyacınız olabilecek hijyen, sağlık ve medikal ürünler akrep.com'da buluşuyor. Farklı ihtiyaçlara özel olarak üretilen ürün çeşitleri sağlık ve hijyen sorunlarına anlık müdahalelerde bulunabilmek için sunuluyor. Vücut sağlığınızı korumak ve günlük bakım rutininizi sürdürmek için burada yer alan ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yara bandı gibi ilk yardım ürünlerinden dizlik gibi medikal ürün çeşitlerine kadar yüzlerce seçeneğe uygun fiyatlarla ulaşmak için hiç zaman kaybetmeyin. Güvenilir satıcıların sunduğu ürünleri incelemek için hemen harekete geçin! sağlık, bakım ve kozmetik ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılaşabilmeniz için akrep.com sizinle.

Sağlık, Hijyen, Medikal Ürünler

Medikal İhtiyaçlara Yönelik Ürünler

Söz konusu sağlık olduğunda ani müdahalelerde bulunmak gerekebiliyor. Çünkü hafif dereceli kaza ve yaralanma durumlarında cilt hijyenini korumak oldukça mühim. Bunun için sayfamızdaki medikal ürünleri değerlendirebilirsiniz. Medikal sağlık ürünlerinde hem anlık olarak yaşanan sağlık problemlerine müdahale etmek hem de vücut sağlığını sürdürmeye yönelik birçok seçenek yer alıyor. Örneğin dizlik, koltuk değneği ve egzersiz aleti gibi ürünler iskelet sağlığını geliştirmek için tercih ediliyor. Siz de bu tür aletlere ihtiyaç duyduğunuz durumlarda medikal ortopedik medikal ürünleri tercih edebilirsiniz. Hava nemlendirme cihazı, ateş ölçer ve hava temizleyici gibi ürün çeşitleri ise günlük ev yaşamında tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Yaşam kalitenizi yükseltmek ve ev konforunuzu korumak için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sayfamızda profesyonel kullanım için sunulan medikal ürünler de mevcut. Özellikle sağlık çalışanları için sunulan stetoskop, defibratör ve kompres gibi ürünlerle ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak özel durumlarda ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalye, varis çorabı ve koltuk değneği gibi seçenekler de burada buluşuyor. Vücut sağlığınızı korumak ve geliştirmek için yüzlerce satıcının sunduğu birçok ürüne buradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Akrep.com kıyaslama özelliği sayesinde sizin için ideal seçeneklere uygun fiyatlarla ulaşmanız için doğru adres.

Sağlık, Hijyen, Medikal Ürünler

Hijyen Ürünleri

Sayfamızda el, yüz ve vücut hijyeninizi korumaya yönelik birçok farklı ürün mevcut. Özellikle sosyal yaşamınızda daima el hijyeninizi daima korumak için birçok seçenek burada sizi bekliyor. Kolonya, dezenfektan, ıslak mendil gibi ürün çeşitleri gün boyunca bakteri gibi gözle görünmeyen mikroorganizmalara karşı korunmak için oldukça ideal. Bu ürünler ister ev yaşamınızda ister sosyal yaşamınızda kullanarak gün boyunca kişisel bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geleneksel sağlık ürünleri arasında bulunan kolonya çeşitleri aromatik kokuları ve etkili temizleme özellikleri sayesinde gün boyunca steril kalmanız için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Bu ürünler mikroorganizmaları giderici özelliği ile gün boyunca hijyeniniz korumanızı sağlarken özel kokularıyla konforunuzu katbekat artırıyor. Eyüp Sabri Tuncer, Selin, Rebul ve Duru gibi limon kolonyası markalarının ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak dezenfektan jelleri de gün boyunca hijyeninizi korumak için birebir. Bu ürünler el hijyenini pratik bir şekilde sağlamanız için özel olarak geliştiriliyor. Ayrıca bazı dezenfektan çeşitleri yüzey temizliğinde de sıklıkla tercih ediliyor. Mikroorganizmaların olumsuz etkilerinden korunmak ve daima steril bir yaşam alanı oluşturmak için ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Sağlık, Hijyen, Medikal Ürünler

İlk Yardım Malzemeleri

Anlık sağlık problemlerinde pratik bir şekilde müdahale edebilmek için ihtiyacınız olabilecek ilk yardım malzemeleri akrep.com'da buluşuyor. Ev, iş ve sosyal yaşamınızda ilk yardım dolabı hazırlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sargı bezi, yara bandı, flaster ve hidrofil pamuk gibi ürün seçenekleri ani sağlık problemlerinde hijyeninizi korumanız için birebir. Olası sorunlara karşı her an hazırlıklı olmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızda yüzlerce satıcı tarafından sunulan birçok seçenek mevcut. Bütçenize uygun ürünleri sunan satıcıları kaçırmamak için hemen harekete geçin!

Sık Sorulan Sorular

Medikal ürünler, tıbbi tedavi ve teşhis amaçlı kullanılan sağlık ürünleridir. Sağlık problemlerinde gerekli olan ufak müdahaleler ve kontroller için sunulan birçok medikal ürün bulunmaktadır. Sargı bezi, tansiyon ölçüm cihazı, şeker ölçüm cihazı ve bandajlar bu ürünlere örnek olarak gösterilebilir.
Dezenfektanlar mikroorganizmaları ve mikroorganizmaların neden olduğu hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler steril bir yaşam alanı oluşturmak için idealdir. Dezenfektanlar, farklı etkiler ve kullanım alanlarına göre çeşitli türlerde gelir. Bazı dezenfektanlar yüzeyleri temizlemek için sunulurken bazı ürünler el hijyenini korumak için kullanılır. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürünleri değerlendirebilirsiniz.
Hava nemlendiricileri iç mekanlardaki havanın nem seviyesini artırmak için kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler düşük nem seviyesinin söz konusu olduğu iç mekanın neden olabileceği sağlık problemlerini önlemek için tercih edilebilir. Çünkü solunum yolları ve cilt sağlığı kuru havadan dolayı olumsuz yönde etkilenebilir.
Korse, vücudu belirli bir şekilde desteklemek ve düzeltmek amacıyla kullanılan bir giysi veya ortopedik cihazdır. Korse, farklı amaçlar doğrultusunda farklı bölgelerde kullanılabilir. Örneğin bel destekleyici korseler bel bölgesindeki kas ve kemik yapılarını korumak için tercih edilir. Bununla birlikte vücut şekillendirmek etkisi sunan korse çeşitleri de mevcuttur.