Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Saat

Saat Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.
611 farklı Saat fiyatları listeleniyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Saat

Akıp giden zamanın takibini sağlamaya yarayan saatlerden günlük yaşantımız içerisinde oldukça sık yararlanıyoruz. Bu nedenle evin en çok görülen noktalarında yer alan saatlerin, bulunduğu alanın dekorasyonu ile uyum içinde olması tercih ediliyor. Camdan metale, aynadan kumaşa kadar birçok farklı malzemelerden üretildikleri için her dekorasyon tarzına uyum sağlayan bir saat modeli bulabilirsiniz. Göz zevkinize hitap edecek saat çeşitlerine kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Duvarlarınızı Süsleyecek Saat Modelleri

Duvarlarınızı Süsleyecek Saat Modelleri

Ev dekorasyonunda kullanılan saat modelleri, masa üstü ve duvar olarak iki farklı çeşitte bulunuyor. Duvar saatleri, tablo ve çerçeveler ile duvarlarınızı süsleyen dekoratif ürünlerin arasında yer alıyor. Klasik modelleri tercih edenlerdenseniz yuvarlak saat modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kabartma ya da roma rakamlı modellerden tamamen rakamsız olan dekoratif saatlere kadar çeşitli klasik duvar saati modelleri bulunuyor. Klasiklerin arasında yer alan modellerden biri de sarkaçlı saatler. Bu tür saat modelleri, yaşam alanlarınızda nostaljik etkiler yaratmanıza yardımcı oluyor. Ahşaptan üretilen sarkaçlı saat çeşitlerinin yanı sıra modern tasarımlar ile birleştirilen sarkaçlı saatleri de tercih edebilirsiniz. Değişik ülkelerin saatlerini gösteren 3'lü 4'lü saat takımları ile yaşam alanlarınızı farklılaştırabilirsiniz. Duvar saatlerinin yanı sıra masa saati modellerini de ev dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Masa saatleri; çalışma alanlarında, TV ünitesinde, sehpalarda ve yatak yanı komodinlerde sıkça tercih ediliyor. Oturma alanında kullanılan masa saatleri, kimi zaman dekoratif ürünlerin içerisinde de yer alıyor. Yatak odası ve çalışma alanlarında ise çoğunlukla dijital, alarmlı modeller tercih ediliyor.

Saat Fiyatları

Saat Fiyatları

Saat fiyatları hem boyutlara hem de dekoratif özelliklere göre farklılık gösteriyor. Duvarlarda büyük yer kaplayan saat modelleri, duvar süslemesi amacıyla tercih ediliyor. Bu büyük modeller; cam, ayna, taş ve son dönemde ise halat gibi malzemelerle süsleniyor. Bu gibi dekoratif eklentiler duvar saati fiyatlarında değişikliklere sebep oluyor. Evinizin dekorasyonuyla bütünleşecek bu modeller arasından ürün karşılaştırması yapmak için kategorimize göz atabilirsiniz. Masa saatlerinde ise fiyat farklılıklarını ortaya çıkaran unsurlardan biri alarmlı ve teknolojik özelliklere sahip olması. Duvar saatlerinin aksine, mekanlar arasında sıkça yeri değiştirilen masa saatlerinin, alarm kurma ve radyo gibi farklı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bu gibi farklı özellikler, standart masa saati çeşitleri ile teknolojik özelliklere sahip olanlar arasında fiyat farklılıklarının oluşmasına neden olabiliyor. Bu tür özellikleri göz önünde bulundurarak saat çeşitleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Hitap Eden Saat Özellikleri

Farklı İhtiyaçlara Hitap Eden Saat Özellikleri

Saatler, zamanı gösteren eşyaların yanı sıra uzun yıllardır evlerin dekorasyon ürünlerinden biri olarak kullanılıyor. Eski zamanlarda dekoratif amaçla kullanılan guguklu saatlerden ayaklı saatlere kadar uzanan çeşitli nostaljik modeller bulunuyor. Günümüzde bu çeşitlilik oldukça artmış durumda. Bu sebeple evinizle uyum sağlayacak saat modellerini bulmak da oldukça kolaylaşıyor. Duvar saatlerinde öncelikle dijital ya da analog modeller arasından seçim yapmanız gerekiyor. Duvar saati dijital olduğunda ışıklı yapısı nedeniyle karanlıkta da zamanı görmeyi kolaylaştırıyor. Bu nedenle dijital duvar saatlerini seçebilir ya da fosforlu akrep ve yelkovanlara sahip analog saatleri tercih edebilirsiniz. Görüntü açısından farklılık oluşturmak için aynalı, ışıklı ve taşlı modelleri seçebilir ya da duvar saati ahşap çeşitleri ile evinize sıcaklık katabilirsiniz. Söz konusu çocuk saatleri olduğunda ise farklı seçenekler ortaya çıkabiliyor. Çocuk odalarına renk katan analog saatlerin yanı sıra farklı geometrik desen ve çeşitlerde saatler bulunuyor. Bu modeller, odalara renk katarken çocuklarınızın saatleri daha kolay öğrenmesine de yardımcı oluyor. Masaüstü saat modelleri de analog ve dijital olarak ayrılıyor. Dijital modeller, çoğunlukla alarm kurmak için tercih ediliyor. Bu alarm özelliğine ek olarak bazı modellerde radyo özelliği de bulunuyor. Birbirinden farklı saat çeşitleri arasında kararsız kalıyorsanız kategorimizden ürün özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca daha fazla saatli modeller için Alarm Saatli Radyolar kategorimizi inceleyebilirsiniz.