Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama
23 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Masaüstü Bilgisayar

Özellikle gaming tutkunlarının ve PC oyunları meraklılarının tercih ettiği masaüstü bilgisayar modelleri, kullanışlı fonksiyonları ve bilgisayar kullanımını daha işlevsel hale getiren özellikleri ile bilgisayar çeşitleri arasında popülerliğini korumaya devam ediyor. Masaüstü bilgisayar kullanımı hem ofislerde hem de bireysel alanlarda tüketiciye fayda sağlıyor. En çok tercih edilen masaüstü bilgisayar markalarının güncel modelleri, burada en uygun fiyatlar eşliğinde beğeninize sunuluyor.

Masaüstü Bilgisayar Kullanım Alanları

Masaüstü Bilgisayar Kullanım Alanları

Masaüstü bilgisayarlar, sağladıkları yüksek performans ve tatmin edici hız özellikleri sebebi ile ofis ve şirketlerde sıklıkla kullanılan bir demirbaş haline geliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte masaüstü bilgisayar çeşitleri, pek çok farklı şekilde kullanıcı karşısına çıkabiliyor. Örneğin All in One PC modelleri, birer tasarım harikası olarak tüketici beğenisine sunuluyor. Bu tür modellerde monitör görünümüne sahip tek bir aygıt, içerisinde hem sabit belleği, hem sistem belleğini hem de yüksek performans sağlayan güçlü bir CPU işlemcisini barındırıyor. Böylece kullanıcılar, bir yandan bilgisayarlarından yüksek verim elde ederken diğer yandan yerden tasarruf etmiş oluyor. All in One bilgisayar modelleri, bir PC'nin kaldırabileceği en ağır işlemleri bile kolaylıkla ve maksimum hızda tamamlayabiliyor. Bunun yanı sıra standart özellikli masaüstü bilgisayarlar da teknolojiye ayak uydurmak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayarak verimli bir performans sergiliyor.

Masaüstü Bilgisayar Parçaları & Kurulumu

Masaüstü Bilgisayar Parçaları & Kurulumu

PC modelleri, dizüstü bilgisayarların aksine birden fazla parçadan oluşuyor. All in One PC olmadığı takdirde standart bir masaüstü bilgisayar kurulumu, birkaç parçanın bir araya gelmesi ile tamamlanabiliyor. Masaüstü bilgisayarın etkili bir biçimde çalışabilmesi için yüksek çözünürlüklü bir monitör, yeterli seviyede CPU işlemcisine ve sabit disk alanına sahip bir masaüstü bilgisayar kasası ve bilgisayarın tüm fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için bir mouse & klavye setinin bulunması gerekiyor. Elbette masaüstü bilgisayarınıza ekleyebileceğiniz parçalar sadece bunlarla da sınırlı değil. Daha efektif ve ergonomik bir kullanım için dilerseniz çok çeşitli masaüstü bilgisayar aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Şık ve rahat bir mouse pad, göz yormayan bir monitör ekran koruyucusu, görüntülü iletişiminiz için bir PC kamerası ve mikrofonu gibi aksesuarlar, masaüstü bilgisayar kullanımınızı daha keyifli hale getirecektir. Eğer özellikle gaming amaçlı bir PC arayışı içerisindeyseniz, ihtiyaçlarınıza uygun bir gaming bilgisayar modelinde karar kıldıktan sonra gaming faresi, gaming klavyesi ya da gaming kulaklığı gibi aksesuarları da temin etmeyi tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Masaüstü bilgisayar fiyatları, tercih edeceğiniz bilgisayar modeline ve markasına göre farklılık gösterir. Eğer seçtiğiniz masaüstü bilgisayar oyuncu temelli bir bilgisayarsa, standart özellikte bir bilgisayar modelinden daha yüksek bir bütçe ayırmanızı gerektirebilir. Bununla birlikte satın almak istediğini bilgisayar fiyatı işlemci gücüne, bellek kapasitesine ve RAM özelliklerine göre de farklılık gösterebilir. Ucuzdan pahalıya sıralayabileceğiniz bilgisayar fiyatları ile fiyat – performans açısından kusursuz olan ürünü tespit etmeniz bir hayli kolay. Aynı zamanda marka filtrelemesi yaparak istediğiniz markanın bilgisayarlarına da yakından göz atabilirsiniz. HP, Lenovo, Acer, Asus, Casper, Dell gibi popüler masaüstü bilgisayar markalarının en beğenilen ve en çok tercih edilen ürünlerini buradan inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçenize en uygun masaüstü bilgisayarı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar kullanmayı tercih ediyorsanız Dizüstü Bilgisayar sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.