Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Aksesuar & Yedek Parça

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Marka
Fiyat Aralığı
-
Sıralama
1625 ürün gösteriliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Aksesuar & Yedek Parça

Kimi zaman bir bilgisayar almak yerine ufak bir parça almanız tüm sorununuzu çözebilir. Bu sayede ekonomik olarak da daha rahat edecek bir çözüme ulaşabilirsiniz. Bilgisayar sistemlerinde kaynaklanan arızalar yazılımsal veya mekaniksel olabilir. Bunların da farklı çözümleri vardır. Ancak örneğin hoparlörünüzden ses gelmiyorsa bu mekanik bir sorundur ve yedek parça tedariği ile çözmeniz gerekir.

En Çok Yaşanan Bilgisayar Sorunları

En Çok Yaşanan Bilgisayar Sorunları Nelerdir?

Yazılımlar güncellenmediğinde birçok farklı sorun ile karşılaşabilirsiniz. En basitinden ASUS markasında BIOS yazılımındaki bir hatadan kaynaklanan sorundan ötürü pil normalden çok daha kısa bir sürede biter. Bunu da mekanik bir bilgisayar yedek parça almadan, sadece yazılım desteği ile çözebilirsiniz. Yeni montaj yapılan bilgisayar sistemlerinde ise en şık yaşanan sorun COM1 veya COM2 portuna takılı cihazların çalışmamasıdır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken AT anakart kullanıyorsanız, kabloların anakarta doğru port kabloları ile bağlandığından emin olmaktır. Bilgisayar yedek parça markaları içerisinde farklı modeller olduğu için, anakart modeline göre bağlantıların da değişebileceğini unutmamalısınız.

Kullanım İhtiyacına Göre Bilgisayar Aksesuarları

Kullanım İhtiyacına Göre Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayarlar temel olarak herkesin belli ihtiyaçlarını karşılasa da özelleştirilmiş kullanım için farklı yedek parça ihtiyacı duyulabilir. Bilgisayar markaları arasından sizdeki ürüne özel aksesuarı edinmek çoğu zaman en mantıklı çözüm yolu olur. Ancak bazı bilgisayar yedek parça markaları vardır ki, bunlar bilgisayar üretimine girmeden sadece aksesuar üretirler. Bu sayede bilgisayar sahipleri farklı seçenekler arasından bilgisayar aksesuarları fiyatları karşılaştırması yaparak hem keselerine daha uygun hem de ihtiyaçlarını daha net karşılayacak ürünlere ulaşabilirler.

Yedek Parça ve Aksesuar Seçimi

Yedek Parça ve Aksesuar Seçimi

Bilgisayar yedek parça markaları tarafından üretilen aksesuarların hepsi her bilgisayar için uyumlu olmayabilir. Bu nedenle ilk yapmanız gereken hangi bilgisayar aksesuarını edinmek istediğinize karar vermek. Daha sonra bu yedek parça havuzundan istediğiniz kategoriye ait ürünün en temel özelliklerini belirlemeniz gerekir. Örneğin Apple ürünü kullanıyorsanız, hoşunuza giden bir Apple markası ürününü her bilgisayarda kullanamayacağınızı bilmeniz gerekir. Sahip olduğunuz bilgisayar hangi marka ise onun birçok parçası o bilgisayar üreticisi tarafından büyük ihtimalle üretiliyordur. Asus, HP, Samsung ekran ve klavye konusunda kullanıcılarına ekstra çözümler sunabilmektedir. Lenovo, Acer, Amtech markalarının da piyasaya sundukları yedek parçaların kalitesi oldukça yüksektir

Bilgisayar Bileşenleri Fiyatları

Bilgisayar Bileşenleri Fiyatları

Teknoloji haberleri takip edenler her gün yeni bir gelişme çıkacağını bilirler. Şu an bile mevcut teknoloji içerisinde hem göze hem kulağa hitap eden cihazlar bulunuyor. Nintendo ile başlayan serüven birçok yenilikçi marka ile devam ediyor. Nokia telefonlarımızda oynadığımız Snake oyunu artık tarih olsa da son teknoloji gelişmeleri sayesinde yılan görselini gerçekmiş gibi görebiliyor ve oynayabiliyoruz. Televizyon ve ses sistemleri bu konuda oldukça geliştirildi. Çoğu oyun da bu sistemler ile entegre olarak çalıştırılabiliyor.

Teknoloji Bağımlılığı

Bilgisayarınız için ayrıca bir geliştirme yapmak istiyorsanız size uyabilecek tüm modellerin fiyatları arasında bir araştırma yapmanız gerekir. Kullanıcı yorumlarını okumak da bu noktada size oldukça yardımcı olacaktır. Eğer teknik olarak pek bir bilginiz yok ise yedek parça seçimini bir bilene bırakmanız en yararlısı olacaktır. Örneğin Apple ürünleri çok kaliteli olmasına rağmen yanlış yapılan bir işlemde çok kolay bir şekilde hasar görebilmektedir. Bu da hiç kullanamadığınız bir bilgisayar yedek parçasının servise gönderilmesine sebep olabilir. Öncelikle ihtiyacınızı belirleyin, daha sonra hangi ürünü seçeceğinize karar vermek için zaten Akrep.com tüm ürünlerin ve modellerin fiyat karşılaştırmaları listelerini size sunuyor olacağı için seçiminiz kolaylaşacaktır.