Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Dijital Yardım Kartları

Dijital Yardım Kartları Fiyatları

0
En az 2 ürün
karşılaştırabilirsiniz.

Filtrele

Fiyat Aralığı
-
Sıralama

Dijital Yardım Kartları

Deprem, yangın ve sel gibi doğal afetlerde zor durumda kalan vatandaşlara yardımda bulunmak istiyorsanız dijital yardım kartları burada sizi bekliyor. Birçok yardım kuruluşu tarafından hazırlanan bu dijital kart afetzedelerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu kartlar yiyecek, giyim, ısınma, barınma gibi temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Siz de bu zor zamanlarda ihtiyaç sahiplerine destek olabilmek için dijital yardım kartlarına akrep.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dijital Yardım Kartları

Dijital Yardım Kartı Nedir, Ne İşe Yarar?

Dijital yardım kartı, yangın, sel ve deprem yardım durumlarında, afetten etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanmış soyut bir kart olarak karşınıza çıkıyor. Dijital olarak tasarlanan bu kartlar ile afetzedelere fayda sağlayabilirsiniz. Bu dijital destek kartı, afet yerinde ihtiyaç duyulan gıda, giyim, ısınma, barınma gibi malzemelerin karşılanmasını sağlıyor. Sosyal yardım kuruluşları tarafından yayımlanan kartlar ile siz de her nerde olursanız olun dijital yardım kartı ile ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz. Afetzedelerin ihtiyaçlarının yanında sahada aktif bir şekilde çalışan gönüllüler, arama kurtarma ekiplerinin ihtiyaçlarının karşılanmasına da destek sağlayabilmeniz mümkün. Yaşanan afetler insanlar kadar hayvan dostlarımızı da etkiliyor. Dijital yardım kartları ile onları da yalnız bırakmayarak onların da gerekli ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Siz de dilediğiniz sosyal yardım kuruluşunun dijital destek kartını satın alarak tüm canlara ve destek ekiplerine katkıda bulunabilirsiniz. Akrep.com sizlere ilgili yardım kuruluşlarının dijital yardım kartlarını listeliyor olup sayfamızdan rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dijital Yardım Kartları

Dijital Yardım Kartı Çeşitleri

Yardım kuruluşları tarafından hayata geçen dijital yardım kartı, afetzedelere yardım etmek isteyen kullanıcıların kolaylıkla yardımda bulunabileceği dijital ürünler arasında yer alıyor. Birden fazla yardım kuruluşu dijital destek kartları sunuyor olup yardımda bulunmak istediğiniz alana bağlı olarak satın alma işleminde bulunabilirsiniz. Bu dijital yardım kartları ile benzer amaçlar için yardım toplansa da küçük farklılıklar da görülebiliyor. Türk Kızılay Derneği, Ahbap, AFAD, AKUT gibi yardım kuruluşları afetten etkilenen vatandaşlarımıza fayda sağlamak için temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. AKUT aynı zamanda arama kurtarma çalışmalarında gönüllü uzman ve yardımseverlerin ihtiyaçlarının karşılanmasını da sağlıyor. Afet durumlarında vatandaşların temel ihtiyaçlarını sağlayan kurumlara destek olmak için sayfamızdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Dijital yardım kartları belirli miktarlarda belirlenmiş olan ücretlerden oluşuyor. Siz de dilediğiniz bir yardım kuruluşunun dijital yardım kartını satın alarak afetzede ve arama kurtarma ekibindeki gönüllülerin ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabilirsiniz. Bu kartlar 50₺'den 1000₺'ye aralığında olup yardım etmek isteyen tüm vatandaşlara kolaylık sağlıyor. Siz de her nerede olursanız olun bir tık ile afetten etkilenen vatandaşlarımıza, hayvan dostlarımıza ve gönüllülerimize destek olabilirsiniz. Akrep.com üzerinden bu dijital kart çeşitlerine ulaşabilir karşılaştırmalardan faydalanabilirsiniz.

Dijital Yardım Kartları

Dijital Yardım Kartı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dijital yardım kartı satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur yer alıyor. Öncelikli olarak güvenilir sayfalar üzerinden alışveriş yapmanı öneriliyor. Akrep.com sizlere güvenilir siteleri paylaşıyor olup gönül rahatlığı ile liste üzerinde bulunan sitelerden satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında bütçenize uygun bir dijital yardım kartı seçmeniz de önemli bir noktayı oluşturuyor. Böylece afetzedelere yardımcı olabilir ve daha sonra doğabilecek ihtiyaçlarda da devamlı bir şekilde destek olabilirsiniz. Dolaysıyla bütçenize de göz önünde bulundurarak dijital yardım kartı satın alabilirsiniz. Kartlar hakkında güncel bilgilere de sahip olmanız süreci doğru bir şekilde yönetebilmeniz için de dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Bu noktada gerekli güncel bilgileri hangi yardım kuruluşunun dijital kartını satın almak istiyorsanız o kuruluşun bilgilendirmelerinden ulaşabilirsiniz. Dijital yardım kartları ile dikkat etmeniz gereken bir unsur da bu kartların fiziki bir kart olmadığı ve tarafınıza bir kartın mevcut olmadığını da unutmayınız. Dijital bir ürün olan bu kartlar satın alındıktan hemen sonra ilgili kuruluşun banka hesabına satın aldığınız kadar dijital yardım kartı bedeli aktarılıyor. Afet ve yardım durumlarında desteğinizi göstermek için güvenilir satıcıları bir arada sunan akrep.com’u tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dijital yardım kartı satın almak oldukça kolay. E-ticaret siteleri satın alımlar konusunda sizlere yardımcı oluyor. İlgili e-ticaret sitesi üzerinden tıpkı bir ürün satın alıyormuş gibi satın alma adımlarını tamamlayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ilgili yardım kuruluşuna yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabilirsiniz.
Dijital yardım kartları, yardım kuruluşları tarafından oluşturulan ve afet bölgesindeki vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan maddi destek kartları olarak bulunuyor. Satın alım işlemi sonrasında direkt olarak dernek kasasına giden maddi yardımlar güvenilir bir şekilde ihtiyaç sahiplerinin koşullarını iyileştirebilmek için kullanılıyor. Dolayısıyla bu dijital kartları güven konusunda bir sorun yaşamadan satın alabilirsiniz. Sarın alım işlemi sonrasında faturanızı mail olarak isteyebilmeniz de mümkün. Önde gelen e-ticaret siteleri üzerinden satın alımlar yapabilir ve afet bölgesindekilere yardım eli uzatabilirsiniz.
Dijital yardım kartı, yardım kuruluşlarının bağlantılı olduğu alışveriş siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu kartlar afet bölgesinde görev alan kurum ve kuruluşlar tarafından kişilerin güncel olarak teyit edilmiş ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılıyor. Dolayısıyla her satın alınan yardım kartı ile vatandaşların ihtiyaçları için kullanılmasına yardımcı olabilirsiniz.
Dijital yardım kartları, afet bölgesindeki afetzedelerin kullanımına yönelik oluşturulmuş kartlardır. İlgili yardım kuruluşları tarafından afet bölgesindeki afetzede ve yardım ekiplerinin ihtiyaçlarının karşılanması ve barınma alanı oluşturulması için kullanılıyor. Dijital yardım kartı herkes tarafından ulaşılabilir bir ürün olup yardıma ihtiyaç olan bölgelere yardım etmek isteyen maddi durumu el veren her tüketicinin ulaşabileceği bir sosyal yardım ürünü.