Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Amazon

Amazon Hakkında

Amazon Hakkında

Amazon Inc. Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Google, Apple, Microsoft, ve Facebook ile birlikte B.D. bilgi teknolojisi endüstrisindeki "En Büyük Beş Şirket" listesinde bulunmaktadır. Amazon, 19 Eylül 2018'de Türkiye'ye pazarına tam anlamıyla girdi. 2020'nin Ağustos ayına kadar pasif bir durumda olsa dahi 15 Eylül 2020'de yani açıldıktan tam iki yıl sonra Amazon Prime ve Prime Video gibi üyeliklerini tam olarak başlattığını duyurdu. Bununla birlikte çok hızlı bir büyüme yakaladı.

Mağaza Ürünleri 5.199 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

Telefon

08503902153

Ürünler

Henüz Yorum Yok