Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Avansas

Avansas Hakkında

Avansas Hakkında

Avansas, 2009 yılında Merter'de küçük bir depoda, 18 çalışan ve 300 ürün çeşidiyle kurulmuştur. Hizmet kalitesi ve bu kaliteye paralel olarak ilerleyen büyüme hızıyla 2020 yılında 400'e yakın çalışanı, halihazırda 5000'den fazla stoklu ürün çeşidi, 450.000’in üzerinde hizmet verdiği farklı ölçekteki müşteri sayısı ile Türkiye'nin lider online işyeri marketi olarak operasyonlarına devam etmektedir. Kurulma ilkesi; küçük büyük fark etmeksizin kurumların ihtiyaç duyduğu tüm işyeri malzemelerini her daim stoğunda hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktır. Avansas.com, işyeri malzemeleri pazarında Türkiye'nin en geniş yatırımlı ve organize şirketi olmasından dolayı iş ortaklarına her zaman üst düzey bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. An itibari ile Borusan Holding, Medikal Park, Çift Geyik Karaca, Fresenius Medical Care, BİM, Yataş, Derimod, Enerya, Bahçeşehir Eğitim Kurumları, Kiğılı, Ebebek ve Albaraka gibi alanında öncü kurumlara hizmet vermeye devam etmektedir.

Mağaza Ürünleri 317 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:10 Kat: 4-5-6-7 Üsküdar, İstanbul

Telefon

4442022

Ürünler

Henüz Yorum Yok