Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Barçın Spor

Barçın Spor Hakkında

Barçın Spor Hakkında

Barçın Spor 1958 yılında Türk sporu için döneminin en önemli değerlerinden birisi olan ve 14 farklı spor branşında yaptığı uluslararası hakemliklerle halen Dünya çapında bir dereceyi elinde bulunduran milli hakem Ali Barçın tarafından İzmir'de kuruldu.

O günden beri sporu ve sporcuyu destekleyen Barçın Spor, kısa sürede spor yapanların gözdesi haline geldi. 1980'li yılların başında mağaza sayısını arttırmaya başlayan Barçın Spor öncelikle İzmir çapında yaygınlaştı. 1991 yılında Türkiye'nin ilk çok katlı spor mağazasını hizmete sokan Barçın Spor toplam 5 kattan oluşan 2.500 metrekarelik yeni konseptiyle Türk spor mağazacılığına damgasını vurdu.

İlerleyen yıllarda İzmir ve İstanbulda açtığı mağazalarla gelişmesine devam eden Barçın Spor 2012 yılında açtığı İstanbul, Antalya, Adapazarı, Balıkesir, Bodrum ve Çanakkale mağazaları ile spor giyim ve aksesuar perakendeciliğindeki liderliğini pekiştirdi. Şirketin İzmir Konak'ta bulunan 3.500 m2 mağazası Türkiyenin en büyük, Avrupanın sayılı mağazaları arasındadır.

Bugün, 40'dan fazla mağazası ve toplam 30.000 metrekareyi aşan satış alanı ile Barçın Spor yılda 9 milyondan fazla spor ve spor giyim tutkunu tarafından ziyaret edilmektedir. Toptan satışta tüm Türkiye'de 250'den fazla bayisi ile sektörünün öncü ismi olan Barçın Spor'un bu başarısının arkasında yönetim kadrosundan, sayıları 500'ü aşan çalışanlarına kadar, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen ekibi vardır.

Adidas, Nike, Reebok, Puma, Converse, New Balance, Lacoste, CAT, LumberJack, Hummel, Arena, Speedo, Lotto, Wilson, Dunlop gibi tüm dünyaca bilinen spor giyim markalarını çatısı altında toplayan Barçın Spor yaklaşık 35.000 çeşit ürünle tüketicisine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde olan Barçın Spor, tüm bu dünya markalarını elektronik satış ortamında barındırarak Türkiye'de yine bir ilke imza atmıştır.

Barçın Spor'un vizyonu Türkiyenin her köşesindeki spor ve spor giyim tutkununun talebine en iyi şekilde hizmet vermektir.

Mağaza Ürünleri 237 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Karacaoğlan Mh. No:43 Işıkkent - İzmir

Telefon

08504553000

Ürünler

Henüz Yorum Yok