Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Defacto

Defacto Hakkında

Defacto Hakkında

DeFacto, 2005 yılında ilk mağazasını açtığı günden bugüne, Türkiye'de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasındaki yerini aldı. 2019 yılı itibarıyla 30 ülkede toplamda 500'ün üzerinde mağazası ile Türkiye'de alanında ilk 3 şirketten birisi.

DeFacto Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosova, Arnavutluk, Afganistan, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Pakistan, Malezya, Moldova, Umman, Ukrayna, KKTC ve Türkiye olmak üzere toplam 30 ülkede mağazaları bulunuyor. Mağazalarından her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlıyor. Tasarım ürünlerine ek olarak inovasyon ve ar-ge yatırımları ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerine inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunuyor.

Mağaza Ürünleri 21.136 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Mehmet Akif, Basın Ekspres Yolu, Bahariye Cad. No:31, 34303 Halkalı, Küçükçekmece/İstanbul

Telefon

08503332286

Ürünler

Henüz Yorum Yok