Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

DRD Motorbikes

DRD Motorbikes Hakkında

DRD Motorbikes Hakkında

DRD Motorbikes sağlıklı ve istikrarlı büyümenin en önemli kaynağının sürdürülebilir bir kalite politikası olduğunu bilincindedir. İstanbul Hasanpaşa’da bulunan 4S Honda Plaza da satış,servis, 2. EL Satış, yedek parça hizmeti ve outlet aksesuar satış, Ataşehir’de bulunan 4S Honda Plaza da ise motosiklet satış, 2.EL satış, Servis, Yedek Parça ve dünyaca ünlü motosiklet kask, giyim ürünlerinin satış hizmetini vermekte olan DRD Motorbikes, sektördeki standart koyucu, trend belirleyici pozisyonu ve gösterdiği başarılı büyüme stratejisi sonucunda geldiği noktada motosiklet sektöründe Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmuştur.

Mağaza Ürünleri 283 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Barbaros mahallesi Kızıl Begonya Sokak, Deluxia Palace H Blok No:9 Ataşehir, İstanbul

Telefon

08504607400

Ürünler

Henüz Yorum Yok