Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 46 mağaza ve 2.5 milyon ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz. Bizlere destek olmak için lütfen sosyal medyada bizi paylaşın.

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Kitap Budur

Kitap Budur Hakkında

Kitap Budur Hakkında

Kitap Budur sadece ticari bir girişim değildir. Artık kendisini yayıncılık, dağıtım ve pazarlama alanlarında ispatlamış şirketler topluluğunun kaliteli ve tüketici odaklı stratejilerini online kitap satış pazarına da taşımak istemesinin sonucudur.

Kitap Budur’un kilometre taşları 1996 yılında sıfırdan başlayarak zirveyi gören, bu zirveden asla vazgeçmeyen ve sektörüne öncülük etmiş insanlar tarafından oluşturulmuştur. Yeni çıktığımız bu yolda gayemiz en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak olacaktır. Yol haritamızı bu gayeden asla ödün vermeden büyümek olarak belirledik. Piyasa koşulları ve sektördeki rekabet ne kadar kötü olursa olsun Kitap Budur bu hedeflerden asla vazgeçmeyecektir.

Kitap Budur insanların birkaç tuş ile birkaç dakikada sipariş oluşturabileceği bir mantıkla tasarlanmıştır. Kitap Budur’da tüm alanlarda en güncel kitapları bulabilir ve en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Mağaza Ürünleri 1.099 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Uzay Çağı Cad. Ayık İş Mer. 82/C25 Ostim, Yenimahalle, Ankara

Telefon

08505326653

Ürünler

Henüz Yorum Yok