Üyelik Avantajları

Akrep hesabınızın olmasının onlarca avantajı var!

Yakın Takip

Beğendiğiniz ürünleri favorinize ekleyin.

Fiyat Alarmı

Fiyatı düşen üründen anında haberiniz olsun.

Ürün İncelemesi

Ürünü kullananlardan gerçek yorumlar ve puanlar.

Binlerce Mağaza

Aradığınız ürün hangi mağazalarda en ucuza!

Üye Ol

Akrep hesabınızı yaratın.

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bildirimler
  • Şu anda 120'den fazla mağaza ve 5 milyon+ ürün veritabanı ile aradığınız ürünün tüm fiyatlarını göstermek için her gün çalışıyoruz!

  • Alışveriş yapmadan önce hangi site güvenilir, en ucuz nerede stresine son! Akrep.com açıldı, lütfen düşüncelerinizi burayı tıklayarak bizlerle paylaşın.

  • Sahip olduğunuz ürünler için yorum yazarak bizlere destek olabilir, satın almak isteyenlere sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Kozmobayi

Kozmobayi Hakkında

Kozmobayi Hakkında

Kozmoklinik®, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin pazarlaması, satışı ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2003 yılında kurulan genç ve dinamik bir ithalatçı firmadır.Bünyesindeki tüm markaların en büyük ortak özelliği dünya pazarında kendi alanlarında lider markalar, daha da önemlisi “markalaşmış” markalar olmasıdır. Kozmoklinik® markalarını; eczane, parfümeri, kuaför, zincir mağaza ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanarak, en etkili sonuçları elde etmesidir.

Mağaza Ürünleri 4 ürün

İletişim Bilgileri

Adres

Suadiye Park, Plaj Yolu Sokak, B Blok, No: 18 34740 Kadıköy, İstanbul

Telefon

08506503550

Henüz Yorum Yok